• NitkoBitan
    17k
    Carlos na klupi sad (14:15) protiv Servettea. Mozda se stvarno nesto kuha...
  • Mlađi referent
    12.3k
    @sanjinlego

    :up: :up:

    Vidit ćemo je li onda riječ o mašti Olivarija :rofl:
  • scooniepenn
    3.3k

    Tko je spominjao preplacivanje? Pricamo o tome da mi krilo ne mozemo dovesti ili sam nesto propustio?
  • Omake
    2.5k
    Po Twitteru pišu turci da Konyaspor pokušava dovesti Ristovskog.
  • Bratić
    26
    Prodat ce Sucica za 10 milja, kupit Kacavendu za milju.. jedan i drugi motoricni box to box igraci. Kacavenda ce ove sezone eksplodirat, samo da dobije par zdravih mjeseci, do tad je tu Rog. Dobit ce se i na likvidnosti. Dovest sad Carlosa i desno krilo koje ce bit na razini nasih lijevih krila. Ja zadovoljan. Na zimu po Roga ili slicnu shemu kao sa RPGom al za veznog igraca
  • Crni86
    3.5k
    kolko para?
  • Keyser Soze
    10k
    Meni je prijelazni rok teško razočaranje za sad ako se uzme u obzir da imaš direktan plasman u play off LP, inače prvenstvo počinje za 5 dana.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    i polovicu toga novca preusmjeriti na Rujevicu za novog Murica,Orc123

    i onda ga na ljeto vratiti Rijeci za neki postotak od transfera ili ga po posuditi Pafosu ko Bockaja!
    Orc123
    Pasalic je deugi MuricOrc123

    7 milja cemo potrositi a od toga 2/3 za Pasalica.....e to bi bio pravi posao! Bolesno....Orc123

    u prijevodu istovarit cemo bisere pred svinje sad kad imamo para, Misko trlja ruke!Orc123

    Mi nismo normalni! Jos cemo te pare istovariti Misku za Pasalica......ludost!Orc123

    .rađe cu gledat jos godinu dana Spiku nego Pasalica kojeg bi u ovom paketi platili ko suho zlato a nije nista puno kvalitetniji od Spikica.Orc123

    vipotnik ti nije pojacanje a Pasalic je? Strasno...Orc123

    dovoljno sam putangledao Pasalica da bi vidio da je igrac za igru samo u jednom pravcuOrc123

    Pasalic? Ako nam je to pojacanje za europu onda smo naebali jer decko ne sudjeluje u obrani.Orc123

    4 milja za igraca sa 6 seniorskih golova? Neka, ajmo dat 6 miljaOrc123

    Sto se tice Pasalica ajmo vec jednom to zavrsiti.Orc123

    Samo nek vise maknu tog Pasalica iz konteksta Dinamovih pojacanja i ucjenjivanjaOrc123

    Ajmo sad za Pasalica! Decko ima JEDNU seniorsku sezonu i sve ukupno 6 seniorskih golova u karijeriOrc123

    Vi zaboravljate da Pasalic ima 24 godine i da vise nije u cvijetu mladosti da bi na cijeni bio uracunat potencijal.Orc123

    Daj se kompa malo opusti.
  • Omake
    2.5k
    Samo piše da Dinamo traži naknadu za igrača kojem istječe ugovor na ljeto.
  • Veljko
    68
    Ja mislim da Kolega Orc misli da smo mi Al Nassr, pa da mozemo dovest igrace ko na Football Manager-u.... Opustit se treba

    Dolaze Carlos i Pasalic a mozda jos i neka zamjena za Sucica
  • Papastrumf
    12.2k
    I ti to smatras uspjehom?scooniepenn

    Kako si to samo zakljucio?
    Ja sam mislio da se uspjeh kluba mjeri rezultatima, a ne izlaznim transferima. Nadao sam se da su ta vremena iza nas.
  • Daliban
    1.6k
    Po Twitteru pišu turci da Konyaspor pokušava dovesti Ristovskog.Omake

    Nadam se da je istina. 500k i njihov je, još oslobodimo i plaću. Živjela štednja i fiskalna odgovornost.
  • Nino Bule
    13.4k
    I ti to smatras uspjehom? Posteno, slazemo se da se ne slazemo.scooniepenn

    Ponuda od 10 mil eura za sucica u ovom trenu je uspjeh, nitko od njega nije ocekivao da ce participirat u 25 igraca dinama kamoli izborit se za prvu postavu i bit drugi najvrijedniji igrac, na to dodaj da smo igrali konferencijsku ligu i da smo imali vise debakl utakmica u europi koja najvise dize cijenu igracima, ne moze se svaki igrac prodat za 20 mil jer nisu svi generacijski talenti, jako je bitno da nam iskoce igraci poput bartola franjica, jakica, sucica, itd, koji su vrlo korisni igraci s kojima mozes i punit dio budzeta a da to nije prodaja olme/gvardiola/baturine/itd
  • Veljko
    68
    Odlazak Ristovskog bi me iskreno razveselio ... vise nije on na razini koja bi nam mogla pomoc iz sportske perspektive a i nije bas neki miran faktor na terenu
  • Orc123
    7.8k
    evo tebe, ako imas kakvih problema sa mnom javi se u inbox. I nisi ti meni kompa nikakav.... A kad dođe taj igrac javi mi se za godinu dana. Takvi ko ti srali su kad sam isto napisao za Sutala da to nije dobar transfer s obzirom na sve okolnosti oko njega. Sad imas rate koje isplaćujes jos uvijek Atalanti Za igraca koji ti nije donio apsolutno nista i jos si ga skupo placao da bi ga na kraju samo poklonio da bi se koliko toliko rasteretio place. Nit sam bio odusevljen Bockajom....samo na ta dva igraca sjebali smo samo u transferima 7milja eura! Zamisli kakve si igrace mogao imati za taj novac!? Sad nemas nista, a gdje su ugovori njihovi a jednoga jos uvijek skupo placas da bi ti bio na tribinama. Pasalic ce biti isto takav, covjek od udarca bez defenzive. Igrac za HNL, nista vise...ali neka....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions