• Haza
    4.1k

    Na Pjacu i Čavlinu smo potrošili 2.25 mil eura. Da aktiviraš klauzulu od 1.5 mil eura moraš Rijeci platiti 1.5 mil eura.
    Ne znam zašto je zavladala ovakva histerija.
    Sučić još nije ni prodan, ponašate se kao da je prodan.
  • Orc123
    7.8k
    7 milja cemo potrositi a od toga 2/3 za Pasalica.....e to bi bio pravi posao! Bolesno....
  • Dadox
    19
    ne laži ljude i ne predstavljaj se za nešto što nisi.Broj mojih upisa nema veze s tvojim glupostima.
  • don
    5.5k
    Hazine informacije iz kluba su obična laž. Ne radi se nikakvom insajderu nego običnom naklapanju i nagađanju. Ne vjerujte mu ništa.Lupa šuplje priče.Dadox

    joj daj uz ovu šizofreniju još nam treba tema o tome da li je netko insajder ili ne..

    Svi smo se već od davno uvjerili da ima informacije. Razlika je u tome što ne dobija svatko iste i od istih ljudi.. Haza po meni ima info od agenata, igrača... a npr Miro od samog kluba odnosno ljudi bliski klubu i zna tko je kosio travu jučer a tko danas (moj dojam, ne mora značiti da je tako i vjerovatno nije uvijek)
  • Veljko
    68
    to bi bilo oke, za oko 3 milje pašu
  • Dubbbrava
    446
    Haza, lijepo je znat da si zaposlenik kluba :wink:
    Po meni je sasvim jasno nakon ovog tvog posta da je Sučić zaista prodan tako da se ekipa zapravo ponaša onako kako bi se i trebala ponašati.
    Mene kao i većinu samo zanima kada dolaze adekvatne zamjene odnosno pojačanja koja se očekuju?
  • Daliban
    1.6k
    Na Pjacu i Čavlinu smo potrošili 2.25 mil eura. Da aktiviraš klauzulu od 1.5 mil eura moraš Rijeci platiti 1.5 mil eura.Haza

    Osim ako ne aktiviraš klauzulu nego sa Rijekom dogovoriš onaj iznos koji bi joj prema klauzuli ionako pripadao. Tako su svi pričali zadnjih nekoliko tjedana, da Pjacin dio rastežemo Pjaci kroz plaću.

    Ne znam zašto je zavladala ovakva histerija.
    Sučić još nije ni prodan, ponašate se kao da je prodan.
    Haza

    Jer svi govorite da će biti prodan. Duh.
  • Paggini
    19.6k
    0 EUR i potencijalni X iznos koji se moze i ne mora akitvirat. Koliko je tocno novaca danas?emilperska

    Pa nismo ga DALI DZABA, dali smo ga na posudbu, a njegovu plaću preuzima Standard. Ako se lik vrati, odnosno ako ga ne otkupe, kako smo ga onda dali dzaba? Pa nije njihov igrac, igrac je Dinama na posudbi.

    Tom logikom USTEDJELI SMO NJEGOVU GODISNJU PLACU.
  • Orc123
    7.8k
    je, to bi bilo savrseno, i onda ga na ljeto vratiti Rijeci za neki postotak od transfera ili ga po posuditi Pafosu ko Bockaja! Pasalic je deugi Muric, apsolutno identicni igraci odlicnog udarca a u svemu ostalom prosjecni....i jedan i drugi kasno su isplivali na scenu , u Rijeci eksplodirali, one season wonder i onda nestali.....tako ce i Pasa.
    Sjecam se kako su Murica tad zagovarali i hvala Bogu pa nismo bili tako glupi tad....evo Murica u Belupu sad ...
  • Daliban
    1.6k
    Znači mi smo za Mmaeea, besplatnog igrača u kasnim dvadesetima, proviziju platili u visini njegove TM vrijednosti.

    Pa ne pričamo o Mbappeu nego o igraču koji zadnjih nekoliko godina nije bio standrdan ni u Ferencvarošu.
  • Veljko
    68
    vidit ces, polako…
  • Orc123
    7.8k
    kakvu proviziju? Daj ne budite smijesni da smo dali 1mil eura provozije za Mmaea ili vise....to je smijesno i nezz tko vjeruje uopce u to....
  • Daliban
    1.6k
    Pa nismo ga DALI DZABA, dali smo ga na posudbu, a njegovu plaću preuzima Standard. Ako se lik vrati, odnosno ako ga ne otkupe, kako smo ga onda dali dzaba? Pa nije njihov igrac, igrac je Dinama na posudbi.Paggini

    Pa da smo ga prodali, kao i ostatak viškova, možda ne bismo trebali prodavati Sučića i ne bismo morali slušati ove advokate izvoza da je 9+1 zapravo odlična ponuda koju bi bilo iracionalno ne prihvatiti.
  • emilperska
    5.4k

    Ustedjeli smo placu relativno standardnog igraca iz prosle sezone koji ima samo 23 godine..
    A kao fali novaca i prodaje se Sučić s kojim se kao trebalo ic all in ove godine..

    Ovo je prejako razmisljanje i da smo navijaci jogurta. Povlacim se iz populisticke rasprave s tobom.
  • Haza
    4.1k

    Odi u rikverc s mojim upisima, pa se čujemo. Kreni od lipnja, možeš i ranije. Vrlo jednostavno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions