• scooniepenn
    3.3k

    A mozemo li mi i za koga dobiti ista? Ovo vec stvarno postaje naporan narativ. S nama se lako posluje, sve se da dogovoriti, ali su klubovi s kojima bi mi poslovali toliko nabrijali cijene svojih igraca da to nije za vjerovati. To su gluposti.
  • Facke
    3.6k
    Pa treba trvde pregovarati. Mi zgleda za nikoga nemreme vise nis dobiti. Te tak nejde. Cak i arapi igraca poklanjame.
    Al dobre. Stim se ne slazem da se za Perkovica nemre dobiti bar 3-4 miljuna + neki bonus.
  • Omake
    2.5k
    Volio bih da ostane Sučić, ali isto me mali Pavić oduševljava iz utakmice u utakmicu. Da parafraziram Petera Branda iz Moneyball, možda Rog, Kačavenda i Pavić in the aggregate ti mogu dati što bi ti dao Sučić kroz sezonu. Vjerujem da je i njemu samom ponuda primamljiva. Teško je odbiti potencijalnih 3 ili 4 milijuna zarade, pogotovo s 20 godina,ili 800k-1 mil godišnje, a do prije godine dana si zarađivao tri tisuće mjesečno.
    Rizik je otići u klub kojem nije problem odbaciti svakog igrača kao potrošen kondom i dovesti novog za istu cifru. Nadam se da će se i tamo izboriti i nastavit razvijati kao dosad. I radi njega i radi reprezentacije, a i radi tih potencijalnih 20% od budućeg transfera.
  • NORTE
    11.4k
    Što prije riješiti napadačasanjinlego
    Tu imamo dvojicu, valjda je krilo koje nemamo top prioritet, a ne zamjena za Brodića.
    Nadam se Pašaliću, ali puno više tome da u petak gledam Sučića u prvih 11.
  • sanjinlego
    3k


    Samo osvrt na pisanja, i komentare ovdje. Bojim se da kod nas više nema "blizu" igrača, dok ne potpiše i ne osvane na službenoj stranici.
  • Jurki
    11.6k
    Kak god da bilo.. Suciceva prodaja sad je najgluplji potez kaj se moze napraviti.
    Ako šteka likvidnost.. nek uzmu kredit.
    Lani smo citali i slusali isto sranje.. mora se prodat ovaj ili onaj jer nismo likvidni.
    Prodalo se sve kaj valja.. kupilo se nije nista.
    Svake godine isti kurac isto sranje.
    Prodaja igraca zbog likvidnosti, opravdanja i nist drugo.
    Nek koju godinu teta u racunovodstvu racuna u crvenom. Ne mora bas svaka biti u plusu.
    Zelim jedne godine vidjeti da se napravilo apsolutno sve kaj je moguce da bu momcad jaca.
  • Daliban
    1.6k
    siguran sam da klub ne forsira transfer Sučića što ipak znači i da sam igrač želi ići.

    Ako želi, još bolje da ide, široko mu polje i sretno.
    don

    Nema igrač što sam forsirati. Tim glupostima treba stati na kraj i lupiti šakom o stol. Pod ugovorom si i gotovo.

    Ne samo da je mali motor naše momčadi i da vrijedi dosta više od te ponude, nego bi mi pristankom na prodaju svog top igrača u nekakav Como ispod cijene degradirali i svoj klub po pitanju ozbiljnosti na tržištu transfera na kojem smo kotirali vrlo visoko i slovili kao klub koji u velikim transferima posluje s velikanima.NORTE

    Definitivno. Meni je ovo gore od Ivanušeca. Puno mlađi igrač koji je u strelovitom usponu, a cijena nije ni čistih 10m. Pritom je Ivanušec imao mnogo više toplo-hladnu karijeru u Dinamu i neke baš izražene boljke poput nedostatka brzine. Već napisah jučer da ćemo ako nastavimo ovim tempom Baturinu dogodine prodati za 13+2m.

    Ne prodajemo više na najvišu razinu, a po novome izgleda ne prodajemo više ni za ozbiljne novce. Ovih 9+1 je smiješna ponuda. Možda bi za Dinamo bila realna prije 15 godina, ali danas je smiješna. Pa Franjića smo ne tako davno utopili za 7,5m, iako je tome kumovala hrvatska veza da budemo fer. Ne vidim koji strani trener bi Franjića uzeo za takav novac.
  • sanjinlego
    3k


    Ponavljam, bitno je riješiti napadača, desno krilo i veznog ukoliko Sučić ode.
  • Izet Hajrović
    2k
    Ako šteka likvidnost.. nek uzmu kredit.Jurki

    Pa zato se baš i netko mora prodati da bi uzeo kredit kojeg bi otplaćivao tim transferom.
  • Papastrumf
    12.2k
    A mozemo li mi i za koga dobiti ista?scooniepenn

    Mozemo za Sučića 10.
  • Nino Bule
    13.4k

    Koga smo tocno mi preplatili ovo ljeto ? A dobili smo vec za brodica 1.5 mil koliko ja znam, mozete se vi cudit ko pura dreku svaki dan ali perkovic, bulat i takvi igraci koji su imali vrijednost zbog potencijala kojeg nisu ostvarili sada nisu zanimljivi na trzistu, zna se za koga u ekipi mozes dobit neke novce i imas vise nego dobru ponudu za sucica koju nitko nije ocekivao, tako da ili normalne upise pisite umjesto "jel mozemo mi ikoga prodat" ili prestanite pisat o nogometu jer se ocito razumijete u njega ko u mongolsko streljaštvo
  • Blue Label
    3


    Ne bi se kladio, Como ima najbogatije vlasnike u Italiji, net worth 48 milijarda, za usporedbu vlasnici Fiorentine i Milana imaju oko 7.
  • scooniepenn
    3.3k
    Ako se ova prodaja dogodi mi smo jednostavno nastavili spustati ljestvicu i iznosa i klubova u koje plasiramo nase najbolje mlade igrace. Meni je ovo iskreno razocaravajuce i ovim scenarijem cemo se iduce ljeto cuditi (ako uopce ostane do tada) kad nam Baturina ode u Romu za 15 milja.
  • scooniepenn
    3.3k

    I ti to smatras uspjehom? Posteno, slazemo se da se ne slazemo.
  • Jurki
    11.6k
    uzmes kredit kojeg otplacujes ulaskom u ligu prvaka.. osvojenim bodovima u ligi prvaka tj parama za te osvojene bodove, povecanim merchom itd.
    Isto tak nisu sve rate dosle od proslih transfera.
    Meni je jasno da je Dinamo klub koji mora prodavati da bi prezivio.
    Ali bas da svake godine moramo prodati najbolje i najpotentnije igrace.. uz igre u Europi..
    Sucica je moguce prodati i u zimi.. ili nije?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions