• Sajla
    5k
    da sam Rukavina, vjerojatno bih i ja odabrao Rijeku prije Brede
  • Peškaman
    4.2k

    Isto razmišljanje,samo prenosim što sam pročitao.
  • Orc123
    7.8k
    Marco Pasalic ce imati isto toliko godina koliko je Ivanusec imao kad je odlazio od nas! Luka Ivanusec izdominirao hnl u trenutku odlaska, do tad 5 sezona seniorskog nogometa na visokom nivou, decko radio razliku u Europi, zabijao, asistirao, igrao za repku....prosle sezone otisao u Faynord za 8milja eura zato jer je to trenutno bila trzisna njegova vrijednost....jbg trziste je surovo! Drugi par cipela je da ga nismo smjeli prodati za tu cifru ali to je trziste! To ne znaci da s 24g on nije mlad nego jednostavno tu se vise ne plava potencijal vec gotovi igrac i to je ta cijena i to iz Dinama!

    Ajmo sad za Pasalica! Decko ima JEDNU seniorsku sezonu i sve ukupno 6 seniorskih golova u karijeri u klubu plus 3asista! Ima 2-3 europske utakmice, reprezentativac je jer dodlovno nema konkurencije na desnom krilu ali bez obzira na to uopce ne igra i znaci 22-23 igrac repke! Takvoga igraca Misko cijeni 5-6 milja!? I ne smetnuti s uma da on odlazi iz RIJEKE, a ne iz DINAMA! Tko je tu lud sad onda? On ne vrijedi ni 4milje! Za mene neka razumna cijena bi bila 3milje eura za negdje van a za nas sve iznad 2,5milje eura s obzirom kolko smo dali ustupaka Rijeci proteklih godina je skandalozno! I ja opet ne vidim da bi takav igrac bio kapitalno ulaganje i opet bi ti trebao igrac za tu poziciju.

    Sad usporedite Luku i Marca i tko je tu lud onda.

    Bubale su se nebulozne cifre i za Frigana i uvalio njega Misko za 6milja jer se tu placao potencijal da bi ispala to najveca greska i za Frigana a bome i za ove koji su ga kupili. Bog sam zna kolke su se suze prolile na ovom forumu za Friganom a ja sam od pocetka govorio da sve iznad 3 milje je preplacivanje. Nije on los igrac ali isto tako jednu godinu eksplodirao i nestao. Mogao bi tako i Marco!
  • Brusa
    1.5k
    lud je onaj tko ga kupi za bilo kakvu ozbiljniju lovu i nadam se da to nećemo biti mi.
  • Kristijan992
    291
    Ja mislim da je ovo pokusaj pumpanja cijene od strane Miska i/ili Bare, ne vjerujem da bismo dali za njega toliko, a vidimo da se dosta cjenkamo u transferima, totalno mi je nerealno da odmah damo samo tako 4 milje.
  • skener
    873
    Ajmo mi za pocetak potvrditi da je doktor danas dao zeleno svjetlo, pa mozemo lagano dalje
  • bluelions
    320
    Mirko Maric iz Osijeka otišao za 7mil eura a imao je tada 25 godina. OK zabio 20 gotova u sezoni. Jedva u krugu reprezentacije. Za 7 mil otišao iz Osijeka. A tek iz Dinama?!
    Ivanusec je mogao otići za veću cijenu, ali nije i eto dobro je. To je bio posao bivše uprave
  • Crni86
    3.5k
    Nije li Mmaee danas popodne trebao rijesiti magnet i zavrsiti ljecnicki?

    Ima li kakve info oko toga?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    @Crni86 buraz sigurno to rijeseno danas a predstavljanje Sutra ili neki drugi dan. Nesto bude brutalno mislim
  • Orc123
    7.8k
    Tako je i Torrente imao prvi dan lijecnicki a drugi je predstavljen. Tako da ocekujem sutra....
  • Slush
    621
    Citajuci upise kolege Bana, to je tip osobe koji uzme Vinogradar na Football Manageru ide save/load i go on holiday dok mu se ne potrefe rezultati.

    Nakon 5 sezona osvoji Ligu Prvaka i otvara odmah facebook stranicu Ban Scouting.
  • Dinamouberalles
    218
    nije za 7 nego 4,5
    Otisao tada u bahatog prvoligasa , sigurno ne bi negdje drugo za te pare
  • Slush
    621
    Dinamo je završio peti transfer ovog ljeta. Čeka se samo službena objava javlja Index.
  • Mihaljević
    9.8k
    Ma dajte kakav Pašalić za 4-5 milijuna, jednodimenzijalan igrač, a takvog smo već jednog vratili u Japan, za 4 milje se može dovesti ozbiljan reprezentativac i to još tamnoputi... Više bi volio da se šansa da Horvatu ili Mikiću na desnom krilu, nego da se veliki novci daju u HNL-u i to još Rijeci.
  • Ivanmtk
    1k
    Odličan transfer rok zasad. Jako sam zadovoljan. Nakon trauma od zadnja 3-4 ovo je definitivno ne korak nego let naprijed.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions