• Jos-Optimus
    2.1k
    bilo bi lijepo da nam povuce paralelu i jednog Drmića, poprilicno sam uvjeren da je na FM bio duplo bolji.
    Točno vidiš kad netko nikad nije igrao/pratio nogomet i koliko je kemija bitna, kao i stvarno sto se događa, a ne puka statistika. Klinci ne kuze koliko je bitno Kulenovicevo razulareno slavlje na klupi dok mu konkurent zabija gol, a on bez gorcine daje jednako sebe i za 5 i 90 minuta.
    Pa po pukoj statistici je Hrvatska bila brutalna na Euru.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Opet zatišje oko Olma... Bilo bi odlično kada bi sljedećih dana dobili rasplet te sapunice pa da lakše dišemo što se kasice prasice tiče
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    I tek toliko o.neigranju Pašalica ,neka ga Miško sad mami proda .Kako bi volio da mu ga Mara prihaja sad sa nekim krilom tog ranga
  • austrijanac
    4k

    Piši tom liku zahtjeve u DM.
    Tak on radi, a i pristupacan je.
  • Orc123
    7.8k
    Gledam Rijeku i gledamo koliko Galesic i Radeljic imaju problema sa centarforom kluba iz 2. rumunjske lige, greske u pasovima i mislim si koga smo mi to oznacili kao pojacanja na stoperskoj poziciji. Samo nas je Misko spasio sa velikim potrazivamjima za njih da se ne opecemo jos jednom. Pasalic? Ako nam je to pojacanje za europu onda smo naebali jer decko ne sudjeluje u obrani. Napred mu samo daj loptu i pucat ce ko i Bulat ali sve ostalo bas nista. Jankovic, katastrofa. Inace ne sumnjam da ce Rijeka proci ove Rumunjske drugoligase ali oni su al pari s njima na domacem terenu, samo dokaz koliko precjenjujemo nas hnl a dobar nogomet se poceo igrati i u drugim ligama. Znaci danas Rijeka po nicem ne iskace u odnosu na klub iz 2. Rumunjske lige.
  • GOAT
    1.2k
    Klasično predstavljanje hrvatskih klubova u europi. Da ovih pola sata gleda netko tko nije upoznat sa situacijom ne bi znao tko je drugoligas
  • Jurki
    11.6k
    treba za Pasalica istovariti 5 milja eura.. isto kak i svake godine za nekog Rijeckog panja.
    Bas me zanima koji bu sretnik sljedece godine prvi pick forum struke.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Pisali smo o tome još u srijedu, s tim da su sada informacije o transferu Frana Brodića u Ujpest još jasnije. Naime, prema inforamcijama Germanijaka, Dinamo bi ukupno trebao zaraditi 1.5 milijuna eura na transferu napadača. Da preciziramo, milijun eura je fiksno, dok iznos transfera može narasti za dodatnih 500 tisuća eura preko bonusa. Brodić će u petak odraditi liječničke preglede, a kad i ta formalnost bude odrađena, s novim klubom potpisat će višegodišnji ugovor.
  • don
    5.5k
    ne možeš suditi u prvih pola sata utakmice i to u prvoj utakmici poslije priprema koja svakom klubu uvijek bude užasna.. Pogotovo ne individualno ocjenjivati nekoga kad je cijela Rijeka loša.
  • Orc123
    7.8k
    nemam kaj suditi.....dovoljno sam putangledao Pasalica da bi vidio da je igrac za igru samo u jednom pravcu. Nama ne treba igrac za hnl od 4mil eura ili vise....Rijeka je izgledala mocno jer smo mi izgledali uzasno. Gledam Rumunjskog drugoligasa i on bi bez brige igrao 1. Hnl....toliko o precjenjivanju hnl....
  • Neki tip
    21.3k
    Vidim da se i ovdje drvi o drugoligašu pa ću onda i ovdje ponoviti:

    osvajači su rumunjskog kupa, poizbacivali same prvoligaše, uključujući npr. CFR Cluj s 4-0.

    Drugoligaši su jer ne smiju u prvu ligu, budući da nisu u privatnom vlasništvu, što je više puta napisano, izrečeno, objašnjeno.
    Neki tip
  • Paggini
    19.6k
    Dobro, briga me sto su iz nekih drugih razloga drugoligasi, to me nece sprijecit da udaram nemilo u index komentarima "STA JE RECKE PICKE OD DRUGOLIGASA ISPADATE SRAMOTO HRVATSKE" i slicno
  • hardek
    2.8k
    Znam za tog lika i uvijek ispratim te njegove podatke za naše igrače.

    Moram reći da je ovo prvi puta da je njegov statistički profil totalno drugačiji od mog dojma Pašalića kao igrača. Po njegovom opisu prije bi rekao da opisuje Kaneka, a Takuro i Marco su dva totalno različita igrača
  • don
    5.5k
    a tko je tebe slagao da ćemo mi dati 4m za Pašalića?

    I ne znam zašto misliš da je igrač u jednom pravcu kad dečko vrlo dobro odradi defanzivnu rolu, ima odličan udarac, fin dribling, dobar prvi korak odnosno solidnu brzinu.

    Nisam njegov fan ali od svih desnih krila koja su se spominjala Pašalić je najbolji (uz naravno prihvatljivu cijenu). Prije nego spomeneš da ima samo 6 golova, Cordoba ima 7.
  • sebenico
    552
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/bomba-iz-francuske-bordeaux-se-odrice-statusa-profesionalnog-kluba-svi-igraci-bit-ce-otpusteni/132894

    Bordeaux se gasi, toliko o Mariborovim bonusima za Vipotnika, hahahaha
    A i nama je ovo prilika da bez odštete dovedemo igrača kojeg smo prošlo ljeto lovili, posebno sada kada Brodić ide...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions