• dinon7
    849
    Mislima je bio u Zagrebu, rekli bi bolje upućeni :razz:
  • mrgud
    95
    To je namjerno tako odigrao da saudijci odustanu od njega,a Marić skida cijenu na milju :wink:
  • Maximo
    490
    Gledam sažetak sa te tekme..koje su to ličnosti, od trenera do suca, svi ko neki narkobossevi...a našeg momka zamjetio samo po trčanju gore dole, možda je ipak spreman za Al nassr
  • Maximo
    490
    "U ponedjeljak se u kolumbijskim medijima pojavila vijest da je Deportivo Cali dobio bolju ponuda za Juana Cordobu (21) od Dinamove. Taj klub navodno je Al Nassr, prošlosezonski viceprvak Saudijske Arabije. Međutim, Modri očekuju da im se iz Kolumbije jave i ponude konačni odgovor oko desnokrilnog napadača. I nadaju se da bi Kolumbijac mogao već idućeg tjedna stići na liječnički pregled u metropolu.

    Što ako ipak propadne transfer? Nema panike, čak i ako ode Špikić, a to se negdje najavljuje, ta pozicija može se zatvoriti s Lukom Stojkovićem i Lukasom Kačavendom. Ovaj potonji je pokazao na austrijskim pripremama da tu poziciju može igrati bez problema"

    Nisu naveli i rpga ,koji nam je najbolji desni bek, alo očito će zatvarati sve pozicije di nam fali igrač
  • Noel
    5.9k
    Mogli su onda okupit Kaneka ak je već takva situacija.. Pa čekat nekog kapitalca do kraja roka..
  • dbut
    26
    zasto danas ne probati Pjacu a na desnom krilu, igrao je to jednom... i malog Horvata?
    koliko se sjecam Maric je izjavio kako imamo najvece sanse nekog "jaceg" igraca dovesti tek kad zavrsi transfer rok u drugim ligama (kod nas traje dulje) pa ima vremena i za neku topcinu od krila / lijevog beka.
  • Maximo
    490

    A imamo i dobre šanse za samo topčinu ako svi koji nešto vrijede dotad već nađu angažman
  • mali M
    5k
    Ma ja mislim da Dinamo traži dalje. Poslao je ponudu za Cordobu, ovi otežu, Dinamo ne demantira nego pušta ove novinarčiće sa se igraju i imaju o čemu pisati a naš fokus je valjda već na tri druga... Ja bi definitivno krilo i ljevog beka još ako je moguće. Ovo kad čujem novi uvriježeni naziv "elitni talent" mi se digne kiselina odma i nadam se da se time ne vodimo... Ovo šta ekipa pljuje drugu francusku i englesku neću ni komentirati. Nije RPG iznimka, nego dokaz da se može svašta nać na tržištu. "samo zato što ga je otpisao trener" je legitiman razlog da ga se moglo dovesti, pa opet je odabrao nas..
  • dbut
    26

    istina, ali ako se dobro sjecam tako nesto je Maric izjavio na prvom interviju kad je objasnjavao svoju viziju ili sam ga ja nekaj krivo skuzio...
  • Maximo
    490

    Ma ne kolega...to je rekao i ima šanse za to da...ali nadam se da se ne oslanja samo na free agente i taj trenutak pr roka
  • Ivdzo11
    4.2k
    .Inače, kad spominjemo Maura Perkovića, on je već dugo na izlaznim vratima, nakon ponude iz Nizozemske, pojavile su se još dvije najave potencijalnog transfera. Radi se o jednom njemačkom klubu te talijanskom Palermu, koji se zanimaju za Dinamova braniča, ali čekaju se konkretni potezi. Uglavnom, Perković će propustiti utakmicu s Vardardom, ali razlog nije transfer, što ne znači da do transfera uskoro neće doći. Kao ni u slučaju Martina Baturine, oko čijeg odlaska svaki dan čujemo neke najave kako bi uskoro trebala stići prava ponuda i 'izuti Dinamo iz cipela', međutim, takva zasad još nije došla.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Sve ok, treba biti racionalan, ali ne mogu shvatiti kako Hajduk, koji je kao pred raspadom, dovodi "imena" koja nisu jeftina (Krovinović, Uremović, Rakitić..) - što god mislili o njima, koštaju. Kako to da mi ne možemo ništa dovući, čim nas se povezuje s nekim - znamo da od toga ništa. Pjaca je iznimka, on je htio doći i prije potpisa za Rijeku, ali da nismo u stanju platiti i dovesti neko "jače" ime, ne mogu to prihvatiti.
  • NKDZ86
    1.4k
    facke legenda piše u šiframa da nas ne prokuže haha
  • Efes Pilsen
    8.3k
    mislim da to gledas malo povrsno. Njima je dosao Krovinovic, nama Misic. Ja Misica ne bi mijenjao za Krovinovica.
    Isto tako ne bi rekao da nam je problem dovest stopera s iskustvom, bar to smo radili dobrano prije njih.
    Ostaje taj Rakitic gdje se probalo s Modricem i nije islo, al s druge strane se ulozilo u Stojkovica. Gledajuci siri kontekst jasno je da zbog ludila dolje oni uspjevaju dovuci nesto vise igraca na emociju, ali cija politika je uspjesnija ja mislim da nema smisla uopce usporedivat..?
  • mali M
    5k
    treba pustiti sad propuste prošle garniture jer neznam ni ja koja je njihova logika bila. Mogao je kod nas biti i Uremović i Pongračič i Pjaca i Pašalić i tko zna koliko drugih. Ali isto tako zahtjevi koje Dinamo ima su puno veći od jednog Hajduka.. ajmo vjerovati da se stvari sad preslaguju na bolje i da ćemo na vrijeme reagirati za neke igrače. Mada, ajmo bit realni, nitko od njih ne dolazi u Hajduk jer im je stepenica gore u karijeri nego baš suprotno, u padu su pa odaberu malo mora i kupanja, dok se ne otvori nešto bolje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions