• Jos-Optimus
    2.1k
    Ma...krivo sam se možda izrazio, ali gledano kroz mogućnosti, financijsku snagu, rezultate...kad smo zadnji put izvadili pare za nekog, doveli bombu? Sve ok, ja vjerujem da ova uprava radi u najboljoj namjeri, čisto...vjerujem da bi svi navijači Dinama silno voljeli da aterira neko "ime"...
  • Paggini
    19.6k
    čisto...vjerujem da bi svi navijači Dinama silno voljeli da aterira neko "ime"...Jos-Optimus

    A sta podrazumijevas pod "imenom"? Nekoga tko je na zalazu karijere i njegove mogucnosti su upitne? Probalo se s Modrićem, nije prošlo, a osim njega ne znam koga bih dovukao od "imena", a da je u realnim gabaritima...

    Mislim opcenito mi je smijesno kad se govori o "imenima", jer jedan RPG je veće pojačanje Dinama od "imena" Perisic, Kalinic, Rakitić zajedno jel...
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Nisam mislio na populizam...nešto tipa Rog...recimo Mierez, Matković, Matanović...samo bubam, baš da kupimo kapitalca - zar ne misliš da je prošlo baš puno vremena od nekog ozbiljnog transfera
  • Maximo
    490


    Istina da... neko top pojačanje na desnom krilu, ali ne čini mi se da je to modus operandi ove garniture
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Na kraju dana, nešto kao Fernandes ili Soudani...to su bila top pojačanja
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ako je Mierez kapitalac onda jao nama.
  • MarK
    621
    Ako ostaje Mauro ne bih se više fokusirao na LB. Ogi i on to mogu pokriti. Desno krilo gori, a nikako se riješiti. Možeš se krpati na beku, ali ne na poziciji gdje se očekuju golovi, asisti, driblinzi itd. Kažu može pokriti Stojke i Kača. Zašto kočiti dečke u napretku? Bolje je za sve da je Stojke konkurencija na desetki, a Kača na osmici. Time smo vrhunski osnažili vezu i za očekivati je da za godinu, dvije oni budu nositelji igre. U trenutnom kadru nama samo fali desno krilo. U trenutku kad smo u nekom financijskom plusu, uz lako mogući Olmov transfer, ne mogu vjerovati da ne možemo platiti nekog boljeg free agenta ili uložiti 3 milje u neko od spomenutih krila iz npr. Ludogoreca, Qarabaga kojima bi Dinamo bio dimenzija više. 4 godine bez klasičnog lijevog krila je postala frustracija.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Dao sam primjer igrača koji košta i ima neko ime, ne trebaš odmah biti najpametniji
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Dao sam primjer igrača koji košta i ima neko ime, ne trebaš odmah biti najpametnijiJos-Optimus

    Kaj si se ti našao uvrijeđen odmah. Dao sam neko općenito mišljenje.
  • Captain America
    17.6k
    Imamo sigurnih 15 milijuna, otvaraju se vrata 35 milijuna i nabijanje cijene igrača zbog izloga LP, nekoliko sezona se posluje u plusu, a sportski sektor se ponaša kao da je klub par sezona bez nastupa europskim natjecanjima.

    Mi moramo zapaliti svijeću na Kamenitim vratima što su ovi dolje retardirani pa su dali klub u ruke Karoglanu. Na kraju bi se ostvarile Lesijeve prognoze o njihovoj višegodišnjoj dominaciji da su uspjeli uzeti naslov prošle sezone.
  • emilperska
    5.4k

    Jučer baš na cugi komentiramo, kako bi se Marić kao SD ponašao da nismo igrali grupnu fazu 7 godina unazad i da stvarno nema za bibera. Vjv bi bio Brbić puta 5 :)

    Stvarno ne razumijem to s plaćanjem odšteta jer znam da klub nemre bit toliko u kurcu da nemre platit odštetu i nemamo desno krilo već 6 godina, a lijevog beka 4 godine. Ali i dalje nastavljamo po svom i dovest ćemo sve vrste free agencya samo ne pravo desno krilo..
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Pa netko mora zakuhati rano ujutro, na ženu se ne smijem derati
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus Pa netko mora zakuhati rano ujutro, na ženu se ne smijem deratiJos-Optimus

    Sve kužim. :grin: :grin:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Mi moramo zapaliti svijeću na Kamenitim vratima što su ovi dolje retardirani pa su dali klub u ruke Karoglanu. Na kraju bi se ostvarile Lesijeve prognoze o nekoliko godina njihove dominacije da su uspjeli uzeti naslov prošle sezone.Captain America

    A ništa, njihova dominacija kreće ove godine. Pa će se ostvariti Lesijeve prognoze.
  • Maximo
    490


    Da, ja ne znam, volio bi da neko iz kluba to objasni, jer po ovom izgleda da nam je ideja lovit samo free agente i neke za siću i s tim ulazit u lp i pobrat milijune, kako se nijedan klub prije nas nije tog sjetio :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions