• emilperska
    5.4k

    Dodao bi taj lijevi bek ima samo 2 tekme 90 min. Ostalo su ulasci s klupe..
  • Keyser Soze
    10k
    Inače da se ne zaboravi, na početku roka je najavljeno da tražimo po 2 pojačanja u svakoj liniji, za sad se to ispunilo samo u zadnjoj liniji, u vezi nije doveden nitko, a u napadu je doveden jedan igrač.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Iako postoji nekoliko glasina o tome, predsjednik Deportivo Calija Humberto Arias Jr. bio je zadužen da pojasni kako ide situacija u Córdobi. Učinio je to ovog ponedjeljka, 22. srpnja, u razgovorima za 'Antenu 2 Cali', gdje je uz to iznio i nekoliko detalja o 'zeleno-bijelim' aktualnostima

    Stiglo je nekoliko formalnih ponuda za Juana Joséa Córdobu, ne samo jedna. Blizu smo, kao što sam uvijek govorio, dok se nešto ne potpiše za mene, ništa nije gotovo”, započeo je Arias Jr.

    Međutim, također je dodao: "Jučer (nedjelja, 21. srpnja) Anderson Plata je stigao u grad Cali (...) razlozi njegovog dolaska su jer Juan José Córdoba odlazi, pa nam treba krilo ," što službeno čini jasno je da će Juan José Córdoba napustiti klub.

    Ali stvar tu ne završava. U istom navedenom dijalogu, Humberto Arias Jr. rekao je da je Cali već postigao dogovor s Atlético Nacionalom o isplati duga od 617 tisuća dolara za igrača Luisa Fernanda Mosqueru (koji je 2013. godine od 'portulaka' do 'šećernice' stigao) i tako možete registrirati igrače.


    Veceras je pozvan i vjerojatno starta svoju posljednju utakmicu za Deportivo Cali
  • Paggini
    19.6k
    Op, ova tema opet miriši da bi mogla ići prema šizofreniji i depresiji, dugo nismo! :love: :hearts:
  • emilperska
    5.4k

    Nisi u pravu..
    Dns tj.veceras su fkt fine rasprave.
    Razlozi za zabrinutost koji su izneseni, kao i pohvale (manjim dijelom), manje vise sve opravdano jbg..
  • emilperska
    5.4k

    Ovo je fkt Ojeda v2..
    Daj nek me netko sjeti gdje je zapelo s Ojedom na kraju, zab sam detalje osim tog da je sve skupa 20 dana trajalo i da je na kraju Mahir došao..
  • Paggini
    19.6k


    Zato kažem, miriši... Gušt je za čitati. Fino se raspravlja, postavljaju se jako zanimljive teze, ljudi se slažu, nadovezuju ili ne slažu i argumentirano obrazlazu zašto se ne slažu

    Za dva dana ako ne dovedemo desno krilo će biti pet banova dnevno, zvanje ljudi imbecilima, između redaka spominjanje da se "prije" bolje radilo i slično :snicker:
  • Kaktus Car
    491
    Oprosti, al ovo nije ni blizu istina. Imamo jednog lijevog beka, nemamo zamjenu za njega. Opet ćemo raubati Mišića cijelu sezonu kako stvari stoje, prvo desno krilo nam je i dalje Dario Špikić dok se mi natežemo sa Šotičekom i Cordobom, a na kraju ne dolazi niti jedan od te dvojice. To nisu pozicije i problemi za koje se zna od jučer nego se za njih zna već par mjeseci, a mi nismo tu nikog doveli, inače liga nam kreće za 10 dana.Keyser Soze

    Da, u pravu si, znači fale 2 igrača, ako računaš na roster od 25 igrača to znači da je roster samo 92% popunjen, a do kraja transfer roka je ostalo samo mjesec i pol! Frka velika...

    Nepotrebno se diže frka i panika. Čemu žuriti? Bolje pričekati u nadi da se može dohvatiti neko pravo pojačanje pred kraj transfer roka nego forsirati pa dovesti nekog samo da se dovede.
  • Daliban
    1.6k
    Ok ali sa sredsvima s kojima mi raspolažemo, ne možeš sve odmah.
    Nemamo drugu opciju nego momčad slagati , ajmo reći , etapno...
    Zagi

    Složio bih se s tobom, ali mi doslovno uopće ne trošimo novac. Ja se ovdje borim sam sa sobom. Na Scout temu više ništa ne stavljam jer ne želim predlagati šrot igrače, a vodim se time da mi preko 1,5m ne mislimo potrošiti maltene ni na koga.

    Ako se mogu dogovoriti neke posudbe s opcijom otkupa, to je jedini način da dovedemo dobrog igrača. Onda ako klinac razvali i vidiš ga iz prve ruke, a otkup je 4m, teško je ne potpisati ga unatoč štednji™.
  • Keyser Soze
    10k
    3 igrača :sweat:

    Očekivanja od ovog roka su velika, zato se očekuje ozbiljnost od Marića i ekipe, a ne da nemaš krilo 10 dana prije početka prvenstva i zamjenu za Mišića.
  • Time
    855

    Zamjena za Misica je Rog,a vrlo moguce ove sezone i obrnuto.
  • Keyser Soze
    10k
    Rog je tu samo do zime nažalost.
  • mbzg
    96
    Bojim se da će doći još samo desno krilo ak se nitko od prvih 11 ne proda, mislim da računaju s 3 desna beka, Gabriel, Ristovski, Mikić. A Gabriel im je pokazao da može igrati i lijevog ( po meni glupost) Špikic ak ode, sigurno ce ostaviti kacavendu za alternativu.
  • Kaktus Car
    491
    Znači ako se ne uspije dogovoriti ostanak Roga moći će se i u zimskom transfer roku naći zamjenu. Bek i krilo trebaju u ovom roku, srednjih veznih trenutno ima dovoljno.
  • Time
    855

    Ulaskom u ligu prvaka vjerujem da bi bilo para za otkup...nekih 3 4 mil bi vjerojatno Cagliari prihvatio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions