• Haza
    4.1k

    Ma dobro, karikirao sam, napisao sam ponajbolji, ili među boljima, naravno, netko tko ima ekstra potencijal i koji se već razvio je nama nedostupan, ali ako ga na vrijeme prepoznamo, i ulovimo na vrijeme, nama će biti dobra prilika. Više sam se referirao na ekipu koja ismijava potencijalno pojačanje iz druge engleske lige.
    Na kraju dana, i najbolji igrač HNL-a nama ne bi bio dostupan danas (Baturina), ali ako ga pikneš na vrijeme ti je dostupan:)
    Ovom prilikom ti šaljem pozdrave ako si iz Viteza.
  • Daliban
    1.6k
    Čisto da bacim komentar na ljude koji se pišaju po drugoj engleskoj i francuskoj ligi. To su lige koje su dva koplja iznad HNL, i pokušavam shvatiti zašto bi bruka bila dovesti ponajbolje igrače te lige ako su dostupni?Haza

    Nisu, a igrači koji su nam iz tih liga financijski dostupni su šrot.
  • Zagi
    7.6k
    Ok, tako mi gledamo na to.

    Ali jedino je relevantno, gledaju li ti igrači tako ili ne. Jer njih se pita, ne mene i tebe.
    Hoće li neki lik iz St. Etienna prije odabrati nas ili Toulouse.

    Majer je od nas otišao u Rennes. Klub koji je teška sredina FRA1. (ok tada je bio u europi)
  • modri7
    130
    Pari mi da će ova sezona biti jako turbulentna. Imamo trenera koji nakon skoro godinu dana provedenih u klubu nije uigrao ekipu i razvio automatizme. Imamo dvije kritične pozicije (lijevog beka i desno krilo) dok nam trener već sada spominje krpljenje ?! Veliki plus za provjetravanje svlačionice i dovođenje Mmaee-a i Pjace, ali pitanje je koliko smo mi uopće jači nego prošle sezone. Šta god mislili o Kaneku i Vidoviću, imali su oni svojih svjetlih trenutaka i doprinijelu su kako u prvenstvu, tako i u europi. Mislim da smo mi preoptimistični i da se Hajduk dosta podcjenjuje. Rakitić i Perisić su ozbiljna imena za HNL. Ulazak u ligu prvaka ili europa ligu nam donosi dodatne napore i pitanje je kako ćemo izgledati. Nadam se da će Rog i Stojković biti zdravi i dohvatiti formu, inače bi moglo biti problema ako se dodatno ne pojačamo.
  • Nogo
    3.6k


    Pa riješen je da ako Perković bude igrao beka jer Ogi ne može spojiti 2-3 tekme skupa te Špikić na krilu.
    Onda je 95% riješeno.
  • Haza
    4.1k
    Mene na kraju dana više od desnog krila brine da smo mi prošle godine imali u 90 posto utakmica groznu igru. Nije tema transferi, pa neću spamati, ali više od desnog krila se nadam da ćemo protiv Istre pokazati odmah u startu vizuru igre, automatizme u igri, jer kad se sjetim mučenja od prošle sezone, i danas mi dođe slabo.
  • Facke
    3.6k
    Nemojte zabiti da je Bernauer dosel iz Ligue 2 , a jake nam je dobre dosel kad je igral. Negve lopte, otvaranje igre itd.
    Bitne je prve srati. @Zagi KTC je dosel s St. Ettiena, RPG s Nantesa a mogli su obu dva sigurne i vu Toulouse iti.
    Dinamo je velike ime vane. Najte to podceniti.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Mislis da bi se klubovi iz nase lige prosetali championshipom i drugom francuskom? Ne mislim na Dinamo nego na ostale.
  • Zagi
    7.6k
    Dinamo je velike ime vane. Najte to podceniti.Facke

    Ali Facke ja postavljam pitanje. Ne tvrdim decidirano jebemu miša.

    Ako je to istina, naći ćemo krilo bez većih problema.
    Ali dvojim dali je, da se ne lažemo.
  • modri7
    130
    naši klubovi bi redom poispadali iz Championshipa. Jedan Leeds pod genijalcem Bielsom je pucao nakon 30 kola. Znam da nije tehnički najdotjeranija liga, ali nemojte podcjenjivati championship.
  • Brusa
    1.5k
    I Pašalić je zadnju dobru utakmicu odigrao 2023. (Više manje), pa je sukus većine tu da ga treba potpisati za 2,5-3 milijuna
    (Znam da ga ti nisi sad spomenuo, samo se nadovezujem na tvoj post)
  • Haza
    4.1k

    Kako misliš da je nama dostupan samo šrot. Ako smo na zimu doveli Gabriela iz prve francuske lige, po kojoj logici nam je u drugoj engleskoj ligi dostupan samo šrot.
  • Daliban
    1.6k
    netko tko ima ekstra potencijal i koji se već razvio je nama nedostupan, ali ako ga na vrijeme prepoznamo, i ulovimo na vrijeme, nama će biti dobra prilikaHaza

    Stvarno talentirane klince iz tih drugih liga nakon prve polusezone sa 18/19 godina pokupe prvoligaši liga petice za 5+ milijuna. To su najgledaniji drugi razredi na svijetu, nama su tamo dostupni igrači ala Fahd Moufi. Pritom, taj Moufi je bio standardan u portugalskoj ligi do prelaska u Hajduk pa opet u Dinamu ne bi imao što tražiti. Tu i tamo nam se može otvoriti realna prilika za poštenog igrača. Trebamo biti spremni na takve prilike, ali ova mitomanija koja se ovdje pravi od drugoligaškog nogometa samo zato što se igra u Francuskoj je već odavno prešla sve granice zdravog razuma. Isto vrijedi i za žnj igrače top 10 liga čija se kvaliteta na ovom forumu stalno preuveličava samo na račun ligaškog rejtinga.
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Slazem se, ocito je da kolega pise bez bilo kakvih argumenata. Cuj dostupni igraci iz championshipa i ligue 2 su srot. Kako da ne, pa nismo mi tovarija pa da dovodimo krilo sa jednim zabijenim golom.
  • Daliban
    1.6k
    Kako misliš da je nama dostupan samo šrot. Ako smo na zimu doveli Gabriela iz prve francuske lige, po kojoj logici nam je u drugoj engleskoj ligi dostupan samo šrot.Haza

    Imali smo više sreće nego pameti s RPG-om koji je u klubu bio otpisan zbog trenera. Možeš misliti kako bi ga u suprotnom dobili besplatno. Prije njega je na liječničkom pao upravo šrot igrač iz druge francuske, onaj Koffi Kouao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions