• Klenx
    5.6k
    Skoro će 15.7, i biti ćemo na pola puta od završetka sezone i osiguravanja 4.pretkola LP pobjedom Reala protiv Dortmunda.

    Ovo je zadnji post koji ću napisati na temu transfera do završetka 4.pretkola LP jer ova nagađanja ubijaju i iscrpljuju. Međutim, mi imamo potencijalnu situaciju gdje smo na pola puta (15.7.) u jako lošoj situaciji.
    Trenutno imamo goruće jedno, a potencijalno i dva mjesta u momčadi (desno krilo i stoper).
    Prodajom Sučića i potencijalnim odlaskom Petkovića imati ćemo ih 4.

    Pola vremena nam je prošlo, a imali bi više problema nego prije mjesec i po’ dana. Prva HNL utakmica je za 20ak dana.

    Ponavljam još jednom, mi smo Dinamo. Klub koji je nikad bliže nikad bogatijoj Ligi Prvaka i top 40 po koeficijentu.
    Puna mi je kapa nekog narativa gdje mi stalno čekamo nekoga, i damo se ucjenjivati (počevši od Šotičeka i Miškovića do jačih igrača), a našim igračima izlazimo ususret, prodajemo ih prije vremena i sl.
    Transfer Sučića jedino ima smisla ako je riješen AGČ. Sve ostalo je samoubojstvo.
    Razumijem da financijska situacija nije bajna, ali mi smo na dvomeč od minimalno 35 milijuna eura.
    Diži kredit, zariskiraj, pričekaj, zaigraj.
    Baturina, Sučić i sl. se mogu prodati i krajem 8.mjeseca, i u zimskom prijelaznom roku, na kraju krajeva i iduće ljeto. Neka i drugi malo čekaju.

    Računovodstveno i da je bitno samo da je bilanca zelena su probali tovari voditi klub 2012., pa smo vidjeli gdje ih je to dovelo.
    Na postojeću momčad nama treba samo jako desno krilo i eventualno i poduplani smo na svakoj poziciji do zime. Kako nas tjeraju čekati, neka onda i drugi nas čekaju.

    Bojim se da ćemo Sučića i prodajom Petkovića nekom politikom štednje zamijeniti lošijim igračima i osuditi se na neku prolaznost u grupi EL gdje ćemo biti nit vrit nit mimo. Imamo situaciju gdje ulaskom u Ligu Prvaka preskačemo par godina financijskog razvoja i održivosti kluba, a na postojeću momčad nam ne trebaju neka divlja ulaganja. Isplati li se riskirati?
    Sami dajte zaključak…
  • Omake
    2.4k
    Como I Sucic po Laporeu
  • Antisha
    721
    slučajno sam ti lajkao post
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Como I Sucic po LaporeuOmake

    Sad kad je objavio neko iz medija mogu potvrditi da je točno, prije nisam htio. Sucic u Como 8 plus 2 milje
  • Patrick1996
    61
    Sucic u pitanju po laporeu
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Katastrofa, jako sam razočaran
  • sport
    3.3k
    Nekako se nadam da imamo sreću pa ti ne odlučuješ tko će se prodati
  • GOAT
    1.2k
    Sad kad je objavio neko iz medija mogu potvrditi da je točno. Sucic u Como 8 plus 2 miljeMiro Vugrinec

    Jel imamo spremnu zamjenu? Cerin? Netko?
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Nekako si mislim da imamo sreću pa ti ne odlučuješ tko će se prodatisport

    O čemu pričaš točno ti? Ja samo obavještavam kolege sa zone o novostima iz kluba. Ne kužim svrhu ovih komentara
  • blue heart 72
    1.7k
    Nadam se da ova nagađanja o Sučiću ne drže vodu. Dečko još nije ni blizu dosegao potencijal koji može i zbog toga bi i za njega i za klub bilo najbolje da ostane još 2-3 sezone u klubu, a nakon toga bi bila logična prodaja. Opet ako bi se inzistiralo na transferu, stavio bi odštetu od čistih 15 milijuna nama, kakvi god bili eventualni ugovori sa menedžerima. Ništa ispod te cijene
  • BBBaranja
    2.5k
    Sve u svemu dosta lijepa svota za igrača koji je odradio jednu ozbiljnu sezonu..ako će se s tim novcem dovesti adekvatna pojačanja,palac gore za prodaju Sučića..
  • Patrick1996
    61
    Tako i ja mislim ... Sucic je odigro jednu dobru sezonu a po meni se moze dovest igraca za 6 mil. ili manje, koji ce najmanje bit ko sucic, ako ne i bolji
  • Mihaljević
    9.7k
    Sučić za 8 milijuna dobar posao? Kome?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ljudi dragi,ovo nije i ne može biti dobar posao..majku mu ljubim za iste smo novce prije par godina prodali Jozu Šimunovića...ovom dečku je plafon jako visok i mi ga prodajemo odmah na prvu, ovo je jako loše, mali je tek trebao odigrati brutalnu sezonu, ekslpodirati
  • Dinamosaur
    1.5k
    u Como 8 plus 2 miljeMiro Vugrinec

    Nisam pojma imao da je Como tak bogat klub, valjda mi je nesto promaklo..
    Ugl pravit cu se gluh i vjerovat da ovo nije istina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions