• građanin
    18


    ma oke, jasno je svima ko dan da su završili drugi i da nisu dobili dinamo niti jednu utakmicu, ali govorim o tome da su kao pojedinci sigurno dobri i da bi Selahi i Pašalić na trenutni kadar dinama sigurno igrali u prvoj.

    nikakvo trolanje ili ništa slično, budimo realno, Pašalić ili Špikić? nemojte me zaj... Opce je apsourdna usporedba. Što se tiče Špikića, sve najbolje o njemu, ali realno, za bilo koji ozbiljniji rezultat, nije kalibar ni blizu za dinamo.
  • Zagi
    7.6k
    Traže se i igrači poput Baturine , a proračun se neće sam zatvoriti.
    Puno je lakše nadomjestiti Sučića.

    Vrba u prvu , možda Čerin i jači smo nego sada, a Baturina ostane.
    Win-win
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ajmo ocjenjivat igrače prema tome kako igraju, a ne jesu li nas pobijedili ili ne... Deni Jurić i Bočkaj su također ostvarivali pobjede protiv nas, čak i postizali golove...
  • Laugreano
    2.5k
    Ako ode Sucic za 8-9, dođe AGČ za 4,to je po meni super.
  • Jurki
    11.6k
    Ne kuzim kaj je s nekim ljudima?
    Koji sport ti ljudi prate?
    I ako prate nogomet trebali bi znati da ne smijemo/ ne mozemo dopeljati 3 popune za 10 milja eura.
    Zakaj je svaki jebeni prijelazni rok tolka opcinjenost igracima Rijeke i iz kojeg jebenog razloga pol foruma svrsava na igrace kojima je Miskovic poslodavac?
  • Schpatz
    473
    Zakaj bi morao biti cak i Sucic? Moj pik je Misic. Kad se vec igramo pogodi tko.
  • Laugreano
    2.5k
    Misic blizu 10m? Nema sanse
  • rioda
    4.8k
    Ispada da je pola foruma čulo za ponudu za Sučića, ali nam nitko nije želio napisati :grin:
  • Keyser Soze
    10k
    Ljudi, Sučić je u pitanju, ne znam kaj pogađate više.
  • Schpatz
    473
    Okej- Xoxha? Kad je usao u igru, mi imali problema s njim, Talijani isto... Tko zna... Nemoj trcat pred rudo.
  • scooniepenn
    3.2k

    Vrba u prvu što? Ako misliš na prvih 11 to tek u kontinuitetu može biti protiv slabijih ekipa iz HNL-a, a zasigurno ne u derbijima i u playoffu Lige prvaka. Ajmo se uozbiljiti, dečko nije odigrao dvije i pol utakmice za prvu momčad pa bi valjda ekspresno trebao biti jedan od nositelja. Minutažu ove sezone će sigurno dobiti, ali nećemo pretjerivati. Osobno ga jako volim, ali nije ipak rang Yamala pa da znaš odmah kako će ekspresno dominirati i u seniorskom nogometu.
  • Keyser Soze
    10k
    Sučića, ali nam nitko nije želio napisati :grin:rioda

    Zato što se tu ljudi koji pišu "insajderske" često popljuju ako nisu Miro i Haza.
  • Zagi
    7.6k
    Nismo ni novog lijevog beka dofurali.
    Bočkaj u ITA za 12m .
  • Noel
    5.9k
    Ak su se odlučili stvarno prodat Sučića onda je Gnezda Čerin 99% u Dinamu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions