• scooniepenn
    3.2k

    Kakva "izvanredna ponuda", čudo jedno. Za skoro toliko smo prodali Franjića (rezerva) i Jakića, koji je bio dosta stariji i bilo je vidljivo kako će vrlo teško više napredovati. Ako ovu ponudu prihvatimo onda je to samo nastavak potcjenjivanja samih sebe i teško se može očekivati neki rast iznosa izlaznih transfera u budućnosti. Brojni klubovi našeg ranga su nas prestigli, a mi se po pitanju izlaznih transfera nismo niti milimetra pomaknuli, dapače. Dovoljno mi je vidjeti za koje iznose prodaje jedan raspali Basel koji nam nije ni do koljena.
  • Olmic
    3.6k
    Nama je ocito voda do grla, nemam za kiflu kak bi se reklo
  • sport
    3.3k
    Oprosti,nisam znao da si ovlašten obavještavati kolege sa zone o novostima iz kluba o kojima bi valjda prvi trebali izvjestiti oni koji su za to u klubu ovlašteni.
  • Paggini
    19.5k
    Vi svi ovdje pričate da je ok prodati Sučića jer možemo dovesti igrača koji je trenutno bolji.

    Uvjeren sam 100% da će Sučić za godinu, dvije igranja u Dinamu biti višestruko bolji igrač od bilo kojeg koga dovedemo kao zamjenu.

    Samo nek se prodaje, pa da se može dovoditi i da može ova tema imati 100 stranica dnevno.
  • skener
    873
    apsolutno sam protiv prodaje sucica, ali zar je stvarno netko mislio da mi mozemo zatvoriti proracun na osnovu nekih usteda na placama, a bez prodaje igraca?
  • Junior77
    2
    Nadam se samo da imaju vec pripremljenu zamjenu za ovako glup potez ....
  • Keyser Soze
    10k
    Mi živimo od prodaje, ako je 10 milijuna istinita cifra, prodaji odmah.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne, ali ako prodaješ Sučića onda ga ne daješ za 8, ni blizu
  • Papastrumf
    12.2k

    Prestani vise pisati sranja. Vec deseti put isto pises. Nije nam nikakva voda do grla. 2 tekme nas dijele od 35 milijuna €, u suprotnom imamo sigurnih “samo” 15.
    Nigdje nam se ne zuri, imamo par igraca u momcadi s cijom prodajom mozemo pokrpati budzet.
    Pun vas je vise k s neutemeljenom negativom.
  • javolimtebejako
    1.5k
    Sučić za 8 milijuna dobar posao? Kome?Mihaljević

    Comotu
  • skener
    873

    dajes ga za onoliko koliko ti trziste nudi

    ja bi isto prije prodao bulata za 8 nego sucica, ali takve ponude nema
  • BBBaranja
    2.5k
    Dobiti 10mil eura za Sučića u ovom trenutku je dobar posao..koliko će on vrijediti za godinu/dvije to mi možemo samo nagađati,nedaj Bože neke veće ozljede i šta će bit onda..kažem prodao bih ga ako će se za te novce dovesti adekvatne zamjene i njemu u za par mjesta što treba popuniti u ekipi..
  • Omake
    2.5k
    Como drži Hartano obiteljski vrijedna 50 milijardi. Fabregas je trener, mislim da je i Thierry Henry manjinski vlasnik ili tako nešto.
  • GOAT
    1.2k
    Nama je ocito voda do grla, nemam za kiflu kak bi se rekloOlmic

    Onda bi se valjda Baturina prodavao za 20+ pa bi se imalo i za burek

    Nisam pojma imao da je Como tak bogat klubDinamosaur

    Izgleda da ga mogu Comotno priustit
  • Olmic
    3.6k
    kaj onda prodajete decka kaj ce za godinu dana vrijedit duplo, ciganite se sa ponudama, placama. Ovo treba bi rekordni ulazni prijelazni rok..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions