• Orc123
    7.8k
    Vrba ce dijeliti minute s Baturinom i Stojkom, vecinom u hnl....
  • scooniepenn
    3.2k
    Imaj u vidu da Rog tek treba u kontinuitetu pokazati kako je fizički u stanju ispratiti veliku minutažu plus je on na posudbi samo do zime. Nakon toga, nije sve na nama i u zimu možeš ostati bez njega. Iskreno, bilo bi odlično da Rog bude zdrav i odigra svaku 2. utakmicu do zime. To bih istog časa potpisao.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Brodić za 8 milja u Udinese.
  • hardek
    2.8k
    Ljudi ne kuže kako je teško otići u drugoligaški klub i "dominirat". Kao prvo u Dinamu od valjda 7. godine života igraš napadački i uvijek si okružen ponajboljim igračima iz svoje dobi. Navikao si igrat na posjed i znaš šta tko od tvojih suigrača radi na terenu.

    Onda odeš za vikend odigrat tekmu za drugoligaša ne poznaješ suigrače i njihove navike, igra se uglavnom tranzicijski nogomet po lošim terenima. To je glavni razlog zašto mi želimo pronaći klub partner, da svi naši mladi igrači imaju u drugom klubu/ligi/državi isti poligon, iste trenere i navike kao što imaju u Dinamu.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Ne znam, nisam nekakva gatara niti ulazim u reone struke, ali ovaj potez mi baš nije jasan, ako je istinit naravno.

    Okej, nagađa se, možda imamo zamjenu. Ali konteksti te zamjene se uglavnom vrte oko igrača koji imaju 24 ili 25 godina, za njih se mora istovariti odšteta, a prodat ih za 2-3 godine nećeš moći, jedino ispod cijene za koju si ih kupio.

    O Sučićevim sposobnostima ne bih, o njemu govori činjenica da je prošle godine igrao u Zrinjskom za par tisuća eura, a da je u godinu dana uspio biti nezamjenjivi član prvih jedanaest Dinama, te ozbiljno kotirati u krugu reprezentacije kakva je Hrvatska. Dakle, njegov napredak je enorman.

    Za one koji ne vide, nikada ni neće vidjeti. Takvi igrači se zapravo i ne primjete na takav način. Ne provlači loptu kroz noge, ne ide driblati 1 na 1, ali izvadi ga iz ove, ionako fizičko-motorički potkapacitirane momčadi, vidjet ćeš rezultat.

    Sučić može nastaviti ovim tempom i dogodine ide u ozbiljan klub za 12+ milijuna eura. Odgovorno to tvrdim.
  • Captain America
    17.6k
    To možete pisati još sada, nakon priprema će biti druga pjesma.Zagi

    Nadam se da si u pravu.

    Kladim se da je rog taj kojeg jakir vidi u prvih 11.Ludovic IX

    Tu ima jedan problem. Predsjednik Cagliarija je već najavio da jedva čeka njegov povratak u 1. mjesecu. Uzmi u obzir i da će biti sitnih ozljedica kao i kod Stojkovića i nama trebaju 2 vezna igrača kako je napisao @Orc123.
  • Eduardo
    19.9k
    Haza je dao sasvim normalan komentar u vezi Špikića i prije i sada..Miro s druge strane ima možda i najprovjerenije informacije ovdje i uvijek kaže nešto prije novinari objave..Mene zanima šta ima.za reci treći vodeći insajder Zone , legenda Sanjin Lego!CastAway1986

    S prvim dijelom nemam problem, ali čemu ovaj boldani dio? Postoji nekolicina ovdje koja na ovaj način svjesno izruguje i provocira Sanjina na "finjaka", a kad čovjek pukne onda nam se plače u inbox. Razumijem da se očešete o njega kad napiše nešto i da vam materijala, ali ovakve prozivke nekoga nisu uredu... posebno kad netko danima ne posta i ne logira se. U ovom slučaju to je Sanjin, ali u kontekstu ovoga ime je nebitno.
  • scooniepenn
    3.2k

    Ja bih čak s bilo kime bacio okladu da nakon Lige nacija i kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo sa reprezentacijom, gdje je po meni siguran kao nova snaga koju će Dalić priključiti, i Ligom prvaka s Dinamom on sljedeće ljeto može ići za 15 milja.
  • Orc123
    7.8k
    opce je glupo razmisljat drugacije. Pavic nema ni jedne seniorske cijele utakmice, Vrba jos mora puno zganaca pojesti i sudjelovat vise u kreaciji jer se i to trati od njega a ne samo ulazak u zavrsnicu. Ocekujem za Vrbu dosta minuta u Hnl. Pavic i Mikic bi mogli imat dvojne registracije ko Vrba prosle godine kaj je normalno i tolko i minuta, mozda i vise ako budemo odmaknuli pratiteljima u hnl. Trebaju nam 2 vezna.

    Ako smo do sada trazili veznog onda odlaskom Sucica po svoj logici svijeta moraju to biti 2 vezna! I ovako smo bili tanki kvalitetom, i ako ne dovedu 2 vezna bio bi to pucanj u nogu svim ambicijama u europi a mozda i u hnl!
  • Patrick1996
    61
    sa prodajom sucica moraju se dovest 2 vezna, jedan za LP/EL, jedan za HNL … nema dileme… a krilo svakako
  • marcio amoroso
    36.3k
    Trebaju nam 2 vezna.Orc123

    moraju to biti 2 vezna!Orc123

    onda nam trebaju 2 vezna igracaOrc123

    ako ode onda trebaju 2..Orc123

    trebaju nam 2 vezna igracaOrc123


    Dobro, razumjeli smo!
  • Paggini
    19.6k
    a krilo svakakoPatrick1996

    Imaš li možda neki prijedlog? :chin:
  • Debelko
    237
    Dobro, pricekajte prijelazni rok pa onda mozemo sudit. Mislim da je i Maric sam svijesan ako prodamo Sucica da nam trebaju igraci, nemogu si zamislit da on to ne vidi. Kao i za ostale pozicije.
  • Patrick1996
    61
    Pasalic i Soticek ;-)
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Možda onaj Pašalić iz Rijeke nije loš izbor...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions