• Miro Vugrinec
    5.2k
    Želio sam se u jednom trenutku vratiti u svoj klub. Hajduk je kontaktirao mog menadžera čim su čuli da se želim vratiti u Hrvatsku, ali rečeno im je da sam dinamovac i da to nije opcija za mene. Razumjeli su i poručili da su mi vrata njihovog kluba otvorena', rekao je Brekalo

    Ovo mi je super dio.
    Znači prvo su bila zatvorena vrata pa su poslije ipak bila otvorena.
    Mali Zeus

    Tema je već dosadila, ali ne kužim sta je tu čudno. Pa normalno da u trenutku kad ima Dinamo i Hajduk odbija Hajduk jer je dečko rođen u Zagrebu i igrao 12 godina u Dinamu. Nakon toga je posao propao, a osobno znam da sve sto je rekao je točno u vezi toga kako je propalo. Nakon dogovora i našeg nejavljanja i odgovora na mail, javlja se hajduk i dečko tada odlazi u hajduk. Po meni nije trebao ići, mislim da je mogao naci i druge opcije, ali ne vidim ništa senzacionalno u ovome sto ti sad pišeš. Treba nekad ne dizati tenzije. I nama su dolazili Andrijasevic, Baturina kao klinac, Moro kao klinac, Brkljača kao klinac pa ih nismo nikad pljuvali. Nogomet je samo posao bez obzira na nas navijače. Svako goeda sebe i to ljudi moraju shvatiti
  • NKDZ86
    1.6k
    Apsolutno, to samo oni mogu, hvala Bogu dragom da nisu više u klubu. Kad vidim Zeku i naše ljude na konferencijama, pitam se kaj sanjam.
  • Paggini
    22k
    Pa sve što je on rekao su svi već znali, da su debili bili u upravi koji nisu znali šta rade.

    Jedino što nismo znali jest da su mu obraz i savjest čisti.

    Judo mala, nikad ti neće biti čisti. Da kažeš "jbg, pogriješio sam, sjebao sam i žao mi je", razumio bih, a ovako si samo potvrdio sve što su navijači pisali o tebi, da si mali ljigavac bez ikakvih skrupula.

    I nama su dolazili Andrijasevic, Baturina kao klinac, Moro kao klinac, Brkljača kao klinac pa ih nismo nikad pljuvali.Miro Vugrinec

    Pa nisu ni tovari pljuvali niku i brekala?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Tema je već dosadila, ali ne kužim sta je tu čudno. Pa normalno da u trenutku kad ima Dinamo i Hajduk odbija Hajduk jer je dečko rođen u Zagrebu i igrao 12 godina u Dinamu. Nakon toga je posao propao, a osobno znam da sve sto je rekao je točno u vezi toga kako je propalo. Nakon dogovora i našeg nejavljanja i odgovora na mail, javlja se hajduk i dečko tada odlazi u hajduk. Po meni nije trebao ići, mislim da je mogao naci i druge opcije, ali ne vidim ništa senzacionalno u ovome sto ti sad pišeš. Treba nekad ne dizati tenzije. I nama su dolazili Andrijasevic, Baturina kao klinac, Moro kao klinac, Brkljača kao klinac pa ih nismo nikad pljuvali. Nogomet je samo posao bez obzira na nas navijače. Svako goeda sebe i to ljudi moraju shvatitiMiro Vugrinec

    Samo mi je smiješno da je prvo bilo poručeno da neće u Hajduk, a nakon što je posao s Dinamom propao ipak je Hajduk bio dobar, njemu kao dinamovcu. Ako ti to vidiš kao dizanje tenzija onda ti nemrem puno pomoći. Plus Brekalo baš nije klinac.
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    Pa nisu ni tovari pljuvali niku i brekala?Paggini

    Pa da, nisu pljuvali. To sto su oni licemjeri pa pljuju svoje igrače kad dođu u Dinamo, a kad im naši dođu u Hahduk uzdižu ih ne znaci da i mi moramo biti takvi licemjeri i radit cvijece od Brkljače, Andrijasevica, Baturine, More, a govnima od ljudi Kranjčara, Brekala i ostale. Sve je to na kraju posao i ne sumnjam da su od svih ovih nabrojanih i s jedne i s druge strane sve normalni ljudi
  • Paggini
    22k
    Sve je to na kraju posaoMiro Vugrinec

    Ja sam navijač jebiga, meni to nije posao nego emocija.

    Šta bi mi trebali, podržavati odlazak Nike i Brekala u najvećeg rivala, zaželjet im sreću? Pa naravno da nećemo to napraviti.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Nije klinac i ocito nije autstican. Situacija u kojoj mu je voljeni klub bio je bila jasna i najvecem debilu. Klub je u kaosu, izbori su iza vrata, zaostatak je takav da se razmislja o jos jednoj smjeni trenera.
    Sta Brekalo napravi? Ode u najveceg rivala gdje njegov klub mrze onako, patoloski i to u trenutku kad taj klub ima osjetnu prednost na tablici i kad bi ga naslov mogao vratit u zivot i ucinit konkurentijim tvom voljenom klubu.
    Krmak mali je otisao u jos goroj situaciji, dan danas mi je zao sto Inter nije uzeo tu titulu.
  • Ludovic IX
    7.3k
    to oko jakira nakon lokosa je trajalo manje od 24h.. on se uvrijedio i drugi dan sa barom počeo dogovarat hajduk. znači, tolika ljubav prema dinamu ali se kretenko uvrijedio i odmah odletio za split.

    jakir je ostao i da nije brekalo idiot kakav je, sad bi imao dvostruku krunu u CV-u i vjerojatno euro odigran.

    ali je mali seljo-beljo
  • Miro Vugrinec
    5.2k
    Šta bi mi trebali, podržavati odlazak Nike i Brekala u najvećeg rivala, zaželjet im sreću? Pa naravno da nećemo to napraviti.Paggini

    Nigdje to nije kazano. Ne treba ih častiti cvijećem i podržavati u tome. Ali gospoda uvijek trebamo biti i ne drugima željeti zlo. Prije svega velika većina navijača Dinama smo kršćani. A ovdje se može pročitat svakakvih ne bas lijepih želja prema ljudima samo jer su otišli u Hajduk. To prilici tovarima dolje, oni su takvi, mi smo iz Zg i mi smi gospoda. Izgubit respekt odlaskom dolje da, ali proklinjanje, vrijeđanje i željenje zla nekome nikada. To je moj stav i nikad ga neću mjenjati
  • The Undertaker
    5.5k
    Meni osobno nije problem da "naši" idu dole i "njihovi" kod nas. Samo, odabrao je jebeni trenutak, klub na koljenima, Hajduk u naletu, sve pripremljeno za ražanj i ti im ideš pomoći i zakucati nas u pod.
    Što je najgore, on je potpuno svjestan trenutka i opet ide.
  • Peškaman
    4.5k
    Najljepši dio podcasta je bilo pitanje Stjelje "Jesi li doživio ikakve neugodnosti u Zagrebu?",na što je dotični odgovorio da nije.
    Gospodski,purgerski,više ga boli to što nikog nije više briga za njega u gradu gdje je rođen.
  • The Undertaker
    5.5k
    Jedino što je on izvukao zaključak da nije napravio ništa loše i da ljudi u Zg misle isto tako.
  • nemapredaje
    3.4k


    Da, samo kaj je trafostanica na ulasku u njegovu ulicu i dalje zašarana porukom “podrške”
  • Mali Zeus
    13.5k
    Možda nije ni bio u zg u međuvremenu?
  • don
    5.9k
    oni koji podržavaju njegov odlazak dolje neka vrate film 5 mjeseci unatrag i pogledaju u kakvoj situaciji smo se mi nalazili. Bili smo upucani u nogu, trebao nas je samo netko jos dovršiti ali jbg.
    Brekalu želim sve najbolje u privatnom životu, a u nogometu da više nikad ne zakorači u reprezentaciju i naravno ni na Maksimir.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.