• Neron53
    361
    Jel tko zna telefon Dinamovog fan shopa u Ilici?
  • Neron53
    361
    Hvala lijepa :)
  • wolfgang14
    1.2k
    jel se zna oće biti prijenosa prijateljskih utakmica? I ako da, di? Pretpostavljam dinamo plus ali više me zanima oće maxsport uzet isto
  • austrijanac
    3k

    Supersport je jučer zatražio moju firmu za prijenos te spomenuo da će i Maxsport isto tako prenositi.
    Tako da vjerujem da će bit.
  • Mr Anderson
    6k
    el se zna oće biti prijenosa prijateljskih utakmica? I ako da, di? Pretpostavljam dinamo plus ali više me zanima oće maxsport uzet istowolfgang14

    Max sport bi trebao prenositi sve utakmice
  • dmil
    162
    Jel mozda radis za Hogmore agenciju?
  • austrijanac
    3k

    Ma ne, Sportradar.
    A Entain je jedan od vecih klijenata (oni su kupili Supersport) koji su pod menom pa su baš spominjali da li možemo prenosit.
  • dmil
    162
    Znam da moja bivsa firma radi Dinamo ove godine, a i proslih, obicno se za Hogmore snimalo pa su kladionice uzimale od njih.

    Ali ako je Maxsport prenosio Hajduk i Osijek i jucer, normalno da ce i Dinamo
  • scooniepenn
    2.3k
    Pita me jedna cura koja radi kod mene u firmi znam li možda jesu li i hoće li eventualno Boysi možda ići pomoći starijim ljudima u Bošnjacima (ovo selo kod Županje koje je razvalila tuča)? Kaže mi da može napisati i zamolbu ako je potrebno. Ako netko slučajno zna ili može provjeriti zahvaljujem se u njeno ime.
  • Bosskovitz
    8.7k
    Naslov je clickkbait, ali jako kvalitetan Mlinarićev tekst na Telesportu: https://www.telegram.hr/telesport/price-telesport/u-mamicevo-vrijeme-to-se-ne-bi-dogodilo-zasto-talentirani-belinho-zapravo-odlazi-iz-dinama/

    Evo dva najzanimljivija dijela:

    Na potpuno identičan način razmišljaju, primjerice, i u Liverpoolu, pa i u brojnim drugim klubovima koji se, slično Dinamu, u velikoj mjeri moraju oslanjati na omladinski pogon te u kojima je spomenuta kategorizacija sasvim uobičajena pojava.
    U Liverpoolu je, dakle, prije nekoliko godina uvedena praksa prema kojoj igrači u prvoj godini profesionalnog ugovora mogu zaraditi do 40.000 funti godišnje — slično je u Tottenhamu i u Southamptonu — a jedan od začetnika toga bio je šef akademije Alex Inglethorpe. Dotični je u klub stigao u kolovozu 2014., a u knjizi Edge: Leadership Secrets from Football’s Top Thinkers Bena Lyttletona spominje važnost prepoznavanja intrinzične i ekstrinzične motivacije: je li pojedini mladi igrač fokusiran na sami proces ili mu je važnija nagrada u tom materijalnom smislu?
    Možete, dakle, pričati o ovome ili onome igraču, ali poanta je u tome da manja plaća eliminira upravo one koji su već u ovoj fazi fokusirani na novac; ili, ako hoćete, one koji su možebitno okruženi krivim ljudima.


    ...

    Netko je mogao u tišini odbiti Dinamovu ponudu i nastaviti pregovarati ili naprosto otići u drugi klub. Umjesto toga, odabrao je vršiti medijski pritisak kako bi ispregovarao (znatno) veći ugovor te konačno počeo dobivati povrat uloženog ili je svjesno napravio predstavu kako bi si stvorio alibi za već dugo planirani potez. I gdje je zapravo u toj priči taj 15-godišnji dječak?
  • Mali Zeus
    10.6k
    - Želio sam se u jednom trenutku vratiti u svoj klub. Hajduk je kontaktirao mog menadžera čim su čuli da se želim vratiti u Hrvatsku, ali rečeno im je da sam dinamovac i da to nije opcija za mene. Razumjeli su i poručili da su mi vrata njihovog kluba otvorena', rekao je Brekalo

    Ovo mi je super dio.
    Znači prvo su bila zatvorena vrata pa su poslije ipak bila otvorena.
  • DiddyGuela
    1.4k


    Kaze da su Mirko i Vlatka lagali? Nemoguce.

    Nazalost cini se da nismo bili u stanju zavrsiti posao na kojem se radilo mjeseci i pol jer smo pokusali smjeniti trenera nakon poraza od Lokse ali smo u međuremenu shvatili da nemamo spremnu zamjenu.

    Mali nikada nije smio preci u hajduk ali to ne amnestira nasu bivsu upravu od toga da su kreteni na celu sa fosilom i tajnicom u nekoliko dana usrali skoro zavrsen transfer i pokusali smjeniti trenera bez ocite zamjene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.