• Ijayi Atiemwen
    860
    Neva-ogi,perkovic(ktc), torrente(zivkovic),rpg(rile)-misic(ademi), rog(sucic),baturina(vrba)-pjaca(hohxa),stojke(spika)-petko(kule)Ludovic IX

    Di ti je Bernauer? + Po čemu bi Sučić trebao završit na klupi?
  • Jaki991
    16
    Sve dobro osim Rog-Sucic, trenutno je Sucic jaci igrac od Roga, a i naš je, Rog se vraca na zimu u Italiju vjerojatno, barem tako njihov direktor govori. Ugl Sučić ima potencijal bit zvijer od igrača i ove sezone ga se treba forsirat maksimalno
  • vjeko1701
    6.3k
    Evo iskreno, apsolutno sam protiv nazivanja imenima, stava "neprijatelj br. 1" itd. Svatko svojim putem, nikakava suradnja više ikad moguća.

    Ali kontekts situacije, pa evo iskreno, kolko god se osjećao izigrano pa rađe bi rekao ajd zovi Osijek i Rijeku, vidi kolko mogu dat, hoću samo minute i u Hrvatsku, *ebeš tih par mjeseci novca. Ne bi išao u Hajduk dok su ovi na vrhuncu orgijanja po svemu plavom u zadnjih 20 godina, taman da me Vlatka Peras osobno nazvala govnom kaj ne želim besplatno igrati u Dinamu.
  • Boycie
    529
    ja sam isto dobio apel privatno i kontakt ljudi od dole za obratit se. Ako imate ekipu ili nekog ko bi bio voljan pomoc javite u pm pa proslijedim. Jako su nadrapali, materijala imaju, salju svi ali nemaju ljudi. Hitno im trebaju ruke naredna 2-3 dana.
  • Mr Anderson
    6k

    Što se tiče Brekala, napisao sam već par puta postove s pomirljivim tonovima jer sam znao da je dva puta želio doći (prije Fiorentine i sad) i da smo ga oba puta izigrali. Radi toga bi mu prešao preko toga što je otišao kod tovara ako bi se želio vratiti.
    Međutim nakon ovog intervjua sam promijenio mišljenje. Umjesto neke, barem kurtoazne isprike i žaljenja što nije s Dinamom osvojio naslov on priča kako je ponosan na sebe što je donio takvu odluku i otišao dolje.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Samo mali osvrt koliko nas cijene vani:

    Ugledni sportski dnevnik 'AS' izvijestio je o Torrenteovu odlasku u Dinamo i dao kratki osvrt na njegovu karijeru. Naravno, usporedio je Torrenta s Danijem Olmom.

    "Raul Torrente slijedi put, kojim je nekad išao Dani Olmo i potpisao je za Dinamo, najuspješniji klub u Hrvatskoj, s 25 naslova prvaka, od kojih je zadnjih sedam osvojio uzastopno. Važan korak u njegovoj sportskoj karijeri", napisao je autor i nastavio:

    "Središnji branič raskinuo je ugovor s Granadom, koja ni u jednom trenutku nije pokazala namjeru da će mu ga produžiti. Iako je imao ponude iz Segunde, odlučio je prihvatiti izazov igranja za prestižnu momčad, koja je osvajala naslove i u bivšoj Jugoslaviji, a inače je redoviti sudionik europskih natjecanja, uključujući i Ligu prvaka
  • Patak
    2.6k
    Znači imao je ponude samo iz Segunde i od Dinama. Hmmmm....
  • don
    2.6k
    totalno neočekivano s obzirom da je polusezonu do zadnje 3 utakmice proveo na tribinama zbog nepotpisivanja novog ugovora hmm

    I imao je ponudu Raya Vallecana.
  • Crni86
    1.6k
    u tome i je poanta procijene igraca, da ga otkrijes prije drugih i platis jeftino. Da vidis i preoznas nesto u njemu za sta mislis da se moze dodatno izgraditi, popraviti i da ce biti top igrac.

    Evo primjer Marca Pasalica kako ga nismo uzeli prosle godine za 0 eura i sad se od nas trazi 5 milijuna. Ili Gnezde Cerin i Drkusic kojima je za vrijeme eura cijena skocila duplo.
  • Marley
    1.2k
    Mislite da ce se skupit ljudi na otvoreni trening veceras?
  • tigric
    185
    Bit ce nešto sigurno, ali svakako danas elitne eura+grad koji se polako prazni ce utjecat na dolaznost
  • reziser
    6.5k
    Bit ce nešto sigurno, ali svakako danas elitne eura+grad koji se polako prazni ce utjecat na dolaznosttigric

    i jos je dobra tekma na evropskom.... tak da...nisam optimist
  • IstokKa96
    615
    Tko izabere tv i EP u odnosu na otvoreni trening Dinama, svaka mu cast da odabiru...
  • Hnlovac
    335
    I to će napraviti 70% godišnjaka i 95% članova

    Osim ako ne očekuješ da na treningu bude 18 900 ljudi

    Neke ljude ne zanimanju treninzi ni 2% koliko ih zanimaju tekme
  • IstokKa96
    615
    @Hnlovac davno sam naucio ne ocekivati (ne)ocekivano kad smo mi u pitanju, bilo godisnjaci, bilo clanovi ili oni koji nisu nijedno, a Dinamovci su...dobar provod svima, a pozdrav svim Zonašima ma gdjegod bili.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.