• xavier
    11.4k


    Glupo je uopće komentirati ovu objavu s obzirom da se radi o najklasičnijem clickbait obrascu gdje se svaka informacija pokušava prezentirati na šokantan način, a na kraju će sastav biti prilično očekivan.
  • Captain America
    15.1k
    "na krilu je igrač koji nije krilo" Mario Pašalić

    "u napadu igrač koji to nije igrao godinama" Krama

    "obrana ispremiješana* Gvardiol, Erlić, Šutalo, Stanišić

    "Na drugom krilu opet novi igrač. I opet nije krilo" Ivanušec

    "U vezi? A joooj..." Luka, Broz, Kova
  • austrijanac
    2.9k
    Na drugom krilu opet novi igrač. I opet nije krilo" IvanušecCaptain America

    Slazem se sa vecinom, samo bi ovdje mogao iznenadit sa Sučićem jer je populist.
  • rioda
    3.4k
    Tako sam prvo i ja "izračunao" sastav, ali ova izjava od Mire me zabrinula

    Uglavnom kad vidite sta je nas strucnjak promiješao mislit ćete da se ruga s repkomMiro Vugrinec


    Inače, Krama u napadu bi mogao biti teški fail. On mora primati loptu u noge, ne vidim njega u skoku i hrvanju s talijanskim stoperima
  • don
    2.4k
    Uglavnom kad vidite sta je nas strucnjak promiješao mislit ćete da se ruga s repkomMiro Vugrinec

    što se mene tiče, ne želim da povede više ni jednu tekmu Hrvatske... ali kad ne promiješa ništa "dalicu mijenjaj, vidiš da ne mogu, loši su..." I konacno promjeni i opet nađemo kritiku..
    Lošije ne može, može samo bolje. Iako mislim da ce sutrašnja postava biti napredak u odnosu na prošle 2
  • bbb medimurje
    3k
    Znaci vjerojatno
    Livi
    Stanisic Sutalo Erlic Gvardiol
    Modric Broz Kova
    Pasalic Krama Sucic
  • don
    2.4k
    Sučić na krilu?
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Vidi li itko osim mene Marka Pjacu kao napadača koji to nije igrao nekoliko godina?
  • Mlađi referent
    11.4k
    Po Tironiju

    Livaković
    Stanišić Šutalo Erlić Gvardiol
    Modrić
    Sučić Kova
    Pašalić Budimir Krama
  • Jurki
    9.6k
    Modric Broz Kova
    Pasalic Krama Sucic
    bbb medimurje

    Bog nam dragi pomori ak bu ovakva postava.
    Je Sucic igral ikad krilnu poziciju?
    Koji kurac mu predstavljaju u rostetu Pjaca i Ivanusec?
    Isto vredi i za desnu stranu.
    Kova Modric i Broz su se do sad na prvenstvu pokazali kao dobitna kombinacija pa ima smisla da bu tak postavil postavu.
    Mogel bi razmisliti o tome da zdignem kredit i ulozim te pare na žabare u tom slucaju
  • emilperska
    4.3k

    Razmišljao sam o tom. Ali to znači da Krama otpada. To mi je čudno. Evenutalno ako je Krama iza špice. Jer lik je naveo da jedno krilo nije krilo, a drugo krilo opet novi igrač što me dovodi do zaključka da to nije Pašalić jer je on ušao u obje tekme, osim ako po novi igrač misli novi starter i zato je većina tu zabrijala da je to Ivanušec, a drugo krilo Pašalić..
  • Mulec86
    390
    Talijani su imali problema s ubacajima , cesto im je sestica pratila igraca kojeg treba stoper nekak mi najlogicnije ispada da cemo ic krumpirat neki ubacaj i skok igru tak da ocekujem i Budimira i tovar Pasalica
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Budimir i Pašalić ako ce sam visit u 16.ercu pored Carfiolia i Bastonia možemo ubacivat do Velike Gospe, ali i do Male Gospe, nećemo ništa, ama baš ništa napravit i postić.

    Čak nije problem selekcija igrača, koliko ta spora(igramo valjda najsporiji nogomet na prvenstvu) glupa igra i taktika.

    I šlag na tortu vezni red Modrić i "in form" Brozović.

    nek nam onda i Zagangi ili Cristante uvaljaju kakav krompir i da idemo svi kolektivno u k..
  • bbb medimurje
    3k
    Novinari svi vise manje najavljuju
    Livi
    Stanisic Sutalo Erlic Gvardiol
    Modri Kova
    Pasalic Sucic Krama
    Budimir

    Ajd da vidimo dal su tocni novinari ili nasi insajderi :cool:
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Ukoliko bude Sučić na krilu to neodoljivo potsjeća na Čačićevu hrvatsku sa brozom na krilu. Znamo kako je završilo nakon toga ako bude tako ovaj put, top!

    Olakšajte si, pomirite se sa porazom a sve drugo nek bude iznenađenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.