• rioda
    3.5k
    Jedan novinar objavio zanimljiv fb status. Za Albaniju je npr objavio točan sastav pa ne sumnjam da zna i za ovu tekmu...

    Sastav protiv Italije? Zamoljen sam, i toga ima, da ga ne objavljujem jer bi ga moji talijanski FB prijatelji - novinari, mogli objaviti i time ugroziti naše šanse. Pa, eto, ako je za dobrobit Hrvatske, nećemo. Uglavnom, na krilu je igrač koji nije krilo, u napadu igrač koji to nije igrao godinama, obrana ispremiješana. Na drugom krilu opet novi igrač. I opet nije krilo. U vezi? A joooj... Tih 11 igrača, koji nikad nisu igrali zajedno, ali nikad, čak ni na treningu, do jučer, teško će dobiti Italiju...
  • Droljo
    6.4k
    Možda bu broz dobar skroz nakon dosta treninga sa repkom. Trku ima, samo sigurnosti na lopti i dodavanjima mu treba. Nebi se čudio da opet pojede protivnički vezni red sam. Iako i kontra situacija nije nemoguća. Nemreš bit pametan...
  • emilperska
    4.4k

    Kakav HDZ klaun..
    Nek padnu svi skupa sutra i nek odjebe više..
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Na puno previse pozicija lutamo, ideje osim daj loptu Modricu nemamo. Obrana je miks sam takav, malo ovaj malo onaj. Pongracica ni na mapi, pa jedna prijateljska i evo ga u pocetnoj postavi protiv Spanjolske.
    Najveca snaga reprezentacije i razlog zasto smo uzeli sta smo uzeli je bila standardiziranost. Postava se znala unaprijed, pa ovisno o ozljedama ili kartonima se mijenjao 1-2 igraca.
    Ista stvar je napravljena prosli Euro kad je Gvardiol bez prijasnjeg poziva dobio mjesto u prvih 11. Ispada da mi Euro zrtvujemo kao pripremu za SP, a uz LN i kvale za to stvarno nema potrebe.
  • Daliban
    233
    Što je najgore imamo sasvim dobru ideju. Bojim se da će Dalić svojim reakcionarnim kemijanjem razbiti sve ono dobro na čemu su radili za ovo prvenstvo jer mu nije jasno da dobar plan koji su imali ne funkcionira bez funkcionalnog zadnjeg veznog, to jest jer mu nije jasno da Broz ne može. Ili mu je jasno, ali je jednostavno praznovjeran kao u Rusiji sa Subašićem u finalu.

    Sve što treba napraviti je uvesti jedno prirodno krilo i jednog beka u posjedu postaviti u pivot s Kovom. Ostalo su sve nijanse tipa koje krilo je najbolje (Marco), koga staviti na drugo krilo ako u vezi igraju Sučić ili Majer (Baturinu), a koga u vezu ako na drugom krilu igra Kramarić (Baturinu). Napadača rotirati ovisno o potrebi.
  • emilperska
    4.4k

    Rekao bi da je u napadu Krama onda. Jedno krilo Ivanusec, drugo Pasalic..
  • xavier
    11.4k
    Sve što treba napraviti je uvesti jedno prirodno kriloDaliban

    Ili zaigrati formaciju bez krila s obzirom da ih nemamo...ali znam da previše tražim.
  • Daliban
    233
    Ili zaigrati formaciju bez krila s obzirom da ih nemamo...ali znam da previše tražim.xavier

    Pa igramo formaciju bez krila. Nama širinu drže stoperi umjesto da jednog od njih stavimo pored Kove.
  • Paggini
    10.4k
    Ovo što Dalić sad radi me podsjeća na mene kad želim da mi daju otkaz da imam jos tri mjeseca nekih para s HZZa, koje ne bih imao da sam sam dao otkaz jel
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Sastav protiv Italije? Zamoljen sam, i toga ima, da ga ne objavljujem jer bi ga moji talijanski FB prijatelji - novinari, mogli objaviti i time ugroziti naše šanse. Pa, eto, ako je za dobrobit Hrvatske, nećemo. Uglavnom, na krilu je igrač koji nije krilo, u napadu igrač koji to nije igrao godinama, obrana ispremiješana. Na drugom krilu opet novi igrač. I opet nije krilo. U vezi? A joooj... Tih 11 igrača, koji nikad nisu igrali zajedno, ali nikad, čak ni na treningu, do jučer, teško će dobiti Italiju...rioda

    Ovaj koji je ovo objavio, točno je objavio. Isto tako niti ja neću odavati sastav do nekih 2 sata prije utakmice, kao sto ne objavljujem kao kad Dinamo igra do nekih 2 sata prije utakmice. Uglavnom kad vidite sta je nas strucnjak promiješao mislit ćete da se ruga s repkom
  • xavier
    11.4k


    Igramo formaciju bez krila na način da na krilne pozicije stavimo igrače koji nisu krila. Nisam od onih koji smatraju da Dalić "sve krivo radi", ali da je trebao imati drugačiji plan, trebao je.
  • austrijanac
    2.9k
    Dalić da gas i novi napadač je Mario Pašalić jer poznaje talijane!
  • NitkoBitan
    13.5k
    na krilu je igrač koji nije krilo, u napadu igrač koji to nije igrao godinama, obrana ispremiješana. Na drugom krilu opet novi igrač. I opet nije krilo. U vezi? A joooj...rioda

    Ovo zvuci apokalipticno, medutim ako to naprijed bude Ivanusec-Kramaric-Pasalic onda je to po meni napredak u odnosu na prosle dvije utakmice.

    Sa obranom se ionako uvijek eksperimentira. Po meni je bitno stavit Stanisica i Gvardiola na bekovske pozicije.

    Ne znam kaj znaci ovo za vezu "A jooj"? Nije da mi imamo neke skartove u vezi pa da se mozemo zalit na odabir. Broz na klupu (kako je otprilike najavljeno) i bit ce dobro.
  • Danko
    752
    Jel to onda mandžo u napadu? :)
  • emilperska
    4.4k

    Mandzo je mladi od Modrica, ima vremena da se vrati..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.