• Sibirski plavac
    1.5k
    Već vidim scenarij u kojem se poklope svi ti rezultati, a mi izgubimo od žabara :rofl:
    Mislim da su i rukometaši prošlog siječnja imali takvu nekakvu situaciju di im se svaki rezultat iz ostalih tekmi poklopio, a oni onda uvjerljivo izgubili od Mađara i Islanđana i ispali iz svih kombinacija...
  • Cosey
    467
    Ima tu kalkulacija dosta. Ak Nizozemci budu prvi, u što sumnjam jer idu na Austrijance, Francuzi idu u gornji dio ždrijeba, kaj pak znači da su u donjem samo Englezi od jakih (ako budu prvi u svojoj grupi).
  • don
    2.5k
    što u slučaju da budemo treći idemo na PortugalIstinaZaDinamo

    ne idemo već idemo na prvoplasiranog iz skupine E (Belgija,Slovačka,Rumunjska,Ukrajina)
  • Paggini
    10.4k
    Recite vi meni kombinacije da budemo treći s jednim bodom :lol:
  • Nogo
    1.7k

    To je jedino realno da Uefa izbaci pol ekipa radi navijača, baklji... :lol:
  • Infinity
    15.4k
    To na koga Hrvatska ide kao treceplasirana ovisi o tome iz koje grupe ce treceplasirani proci.

    Postoji kombinacija u kojoj Hrvatska ide na pobjednika grupe E, ali i grupe F.

    Drugoplasirana Hrvatska sigurno ide na drugoplasiranog iz grupe A (vjerojatno Svicarska).


    Recite vi meni kombinacije da budemo treći s jednim bodom :lol:Paggini

    Nakon sto je Austrija dobila Poljsku, ta kombinacija vise ne postoji :lol:
  • Captain America
    15.1k
    Ako Škoti i Mađari remiziraju i Turci pobijede Čehe i Portugalci Gruzijce nama je dovoljan remi protiv Talijana.Cosey

    Čini mi se da treba i pobjeda Španjolaca protiv Albanije jer imaju bolju gol razliku od nas.
  • Cosey
    467
    Da, to sam zaboravio, ali mislim da je to realno.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Inace Petkovic je potvrdio da je htio iznudit penal i crveni karton. Glupost po meni... pa po novom se daje zuti i penal, crveni se smatra nepotrebnim uz penal.
  • flexXy
    2k

    Nevjerojatan lik, da sam mu izbornik letio bi za Zagreb poslije utakmice.
  • Eduardo
    18.1k
    pa po novom se daje zuti i penal, crveni se smatra nepotrebnim uz penalNitkoBitan

    Sve ovisi o situaciji. Eto, Škoti su dobili crveni i uz to je suđen i penal u utakmici otvaranja - stavimo na stranu što se radi o kategorizaciji dva različita prekršaja tj. njihovoj opasnosti po zdravlje igrača... npr. meni je to pravilo glupost i za onaj prekršaj na Rebiću protiv Danske i ovaj na Bruni bih dijelio čiste crvene kartone. S leđa rušiš igrača u šansi kad ispred sebe ima prazan gol, gol bez vratara i ti ga rušiš u trenutku kad samo treba gurnuti loptu u praznu mrežu. Sprječavaš čisti gol, nudiš golmanu šansu da obrani i prolaziš samo sa žutim!? Ispostavilo se da su u oba slučaja i jedni i drugi prošli bez kazne. Danska je u produžetke ušla XI na XI umjesto s igračem manje, a Rodri igra tekmu protiv Italije koja odlučuje o mnogo čemu u skupini, a ne bi ni trebao biti na terenu. Sad će neki reći, ''ko im je kriv što nisu zabili penal", ali to i dalje ne mijenja činjenicu da su namjerno spriječili čisti gol i na taj način osigurali prednost za svoju momčad.
  • cibona
    1.8k
    "Saznajemo kako je Domagoj Vida bio opasno unutra, ali udarac u gležanj koji je dobio na treningu poremetio je neke planove".

    Je li nam se to Gospa ponovno ukazala?
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Ne, to se zove alibi iz zasjede..
  • cibona
    1.8k
    Lesički kaže da dalić vjeruje brozoviću i da ga ne planira zamijeniti jer je dobar na treninzima. Također je bilo u planu uvođenje vide u prvu postavu, ali se ozlijedio na treningu tako da vjerojatno ništa od te opcije.

    Znam da treba biti oprezan oko lesijevih članaka, ali ako je ovo istina, onda stvarno neću imati promil empatije prema daliću nakon što pobere otkaz.
  • Jos-Optimus
    802
    jer inače u stotinci mozes sve scenarije izvrtiti u glavi? Htio je dobro, nije tako ispalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.