• Droljo
    6.4k
    Olakšajte si, pomirite se sa porazom a sve drugo nek bude iznenađenje.Doktor Kunić

    Točno to. Tak mi je već par dana...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    reći ću nešto što je ovdje možda nepopularno, ne znam kakvi su vam zaključci poslije utakmica bili, al po meni josip šutalo igra očajno i treba ga posjesti na klupu.

    od pet golova koje je hrvatska primila na ovom euru, čovjek ima prste u brat-bratu četiri, nesiguran je i poprilično pliva, ajax mu očito ne godi i osjetno je lošiji igrač nego što je bio u dinamu.
  • bbb medimurje
    3k
    da meni je isto bas nesiguran s narusenim samopouzdanjem
  • rioda
    3.5k
    josip šutalo igra očajno i treba ga posjesti na klupu.db-izbjeglica

    Po meni je najveća greška što nije igrao u paru s Erlićem. Pongračić se nije iskazao, a Gvardiol nije baš zahvalan partner na stoperskoj poziciji, on luta terenom i taktički mi djeluje neodgovorno. Možda malo prestroga usporedba, ali ponekad ga ponese kao da igra na školskom igralištu. Gvardiol samo i isključivo kao lijevi bek i to je to

    Cijela slika naše reprezentacije na EP stane u prvi gol Albanije. Gvardiol kao stoper stoji praktički na beku i ne pokriva nikog, Perišić s 3 metra gleda kako protivnik centrira, Brozović veteranski trčkara pokriti njihovog strijelca koji je sam jer lijevog stopera nema...
  • db-izbjeglica
    13.7k
    reakcije su mu očajne...pa protiv albanije smo primili dva gola nakon njegova dva loša čišćenja. kakve veze ima s kim igra u paru to što ne može očistiti poprilično jednostavne situacije?

    u svim kombinacijama je uvijek u prvoj postavi i nitko ga ne spominje kao igrača koji bi potencijalno trebao ispasti iz jedanaestorice. Mislim da je javnost navikla na njegove dobre partije pa ima kredita, meni je on i protiv španjolske bio gori od pongračića koji je ispao pedro.
  • ZgDLions
    24
    Šutalo me ponekad podsjeti na Ištvanića, izleti i ide pesjeć loptu, ali ako promaši onda je jao majko kao kod prvog gola španjolaca.
    Kod drugog albanaca nije direktni krivac samo nije baš odluka šta napraviiti bila bajna.
  • Nolifer
    7.1k
    Iako sam bio pesimist, idalje sam. Nek me razuvjere sutra, da mogu proć skupinu sa pobjedom. Ništa ne očekujem više, jer je sve bilo krivo. Ako budu pravi, pravi pristup i sve kako treba, pa valjda će se i nama onda sreća osmjehnuti... Ako bi već piso rezultat, neka bude klasičnih 2-1 za Hrvatsku. Pašalić i Petković :ok:
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Kod drugog albanaca nije direktni krivac samo nije baš odluka šta napraviiti bila bajna.ZgDLions

    išao je čistiti loptu nekako vanjskom, totalno suludo i samo ju je skrenuo.

    kod prvog gola je on isto totalno nepotreno skuhao tu akciju i ao priliku albancima za drugu akciju. imao je totalno jednostavnu situaciju za očistiti, ali nije, reagirao je loše.
  • ZgDLions
    24
    Prvo zatvorit i umrtvit igru, ako ga prerano damo izgorili smo, onda nećemo znati ko protiv albanaca dal se braniti, ići po drugi i se pomoliti.
  • austrijanac
    2.9k
    Je Sucic igral ikad krilnu poziciju?Jurki

    Ukoliko bude Sučić na kriluDoktor Kunić


    Sučić zna igrati u klubu desno krilo, doduše u puno drugačijoj ulozi ali zna. Ove sezone je odigrao par puta, prošlih je znao puno više.

    RedBull unikatno igrat 4312/4222 pa se krilo izgubilo ali znao je.



    Što se tiče komentara protiv Šutala, protiv Albanije rekordan broj oduzetih lopti, a Gvardiol mu je više odmagao nego pomagao. Čovjek je obje tekme bio na streljani i čak je takav donekle ok odigrao.

    Gvardiol je izgledao gore nego on.
  • ZgDLions
    24

    Više sam mislio da je Dalić potrošio sve izmjene i albanci opteretili jurinu stranu koji više nije mogao, a Sučić nije najbolji pomagač obrani koji je svijet vidio, tako da je po meni nekako kolektivna krivnja.
    Ja bi kad sam već pobrljavio stavio Sosu tamo, a juru prebacio na drugu stranu, bar je bio svježiji pa bi možda nešto zaustavio sa te strane ili još nekog spustio u formacijii.
    Iz aviona se vidjelo da nam s te strane rade šansu na šansu i da bu puklo.
    To je samo mojih pet lipa na taktičke poteze Dalilade.
    :smile:
  • emilperska
    4.4k
    Moram se slozit da je Sutalo stoper koji voli izaci s loptom, probati presjeci neku loptu itd. Zato drugi stoper s njim mora bit beton obrambeno. Gvardiol to nije, nego je "divljak" koji zavrsi na krilu..
  • Marley
    1.1k
    Zato su Sutalo i Erlic bili savrseni zajedno.
  • Patak
    2.6k
    Ja sam optimist. Rješavamo žabare u hendikepu.
  • emilperska
    4.4k

    I idemo do kraja? :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.