• Krulek
    250
    Mislim da što se tiče početnog sastava ne možemo biti optimisti. Već je naznačeno da će opet Broz započeti, znači svi seniori i bez pravih krila. Nadam se da se varam, živi bili pa vidjeli.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ma Brozovic nece zapocet utakmicu, ne brigajte.
  • dzis
    616
    Sucic se svaku tekmu koju zaigra nade u sansi za gol. Nece ni ova biti izuzetak, ali vrijeme je za prvi gol za repku.
  • Mihaljević
    8.7k
    Najveći dokaz da nam je vezni red trkački mrtav.
  • Patak
    2.6k
    Pa jaki smo u fazi ispadanja. Nekad nismo bili sad nam je to torte kao svim velikim reprezentacijama. Samo da se nekako dovučemo do tamo...
  • emilperska
    4.4k
    Mi u knock outu nismo nikog dobili od Njemačke 1998. bez produžetaka.
    2 tekme za treće mjesto koje ne znam da li se kvalificiraju kao knock out.
    Dalčić ima 8 produžetaka, 6 prolazaka i 2 ispadanja. Od 8 produžetaka, 6 je penala bilo. Koliko je tu lutrije bilo, ostaje za neku povijesnu prosudbu.
    Kad je trebalo u finalu lige nacija dobit Španjolce na penale (kojima kao ne idu penali), masakrirali su nas u penalima.
    Tako da ja nas ne bi zvao jakim u fazi ispadanja. 5 prolazaka na penale je lutrija, a ne jačina.
    To i je problem ovog debila na klupi da utakmice vodi kao da mu je cilj dovuć ih do nekih penala što je možda prolazilo dok Modrić nije imao 39 godina.

    Ma ugl, odmah mi tlak skoči dok se sjetim zalizanog HDZovog klauna..
  • db-izbjeglica
    13.7k
    strašan neuspjeh, dovesti španjolsku u finalu uefinog natjecanja do penala i onda nas "izmasakriraju" u istima! sramota!

    btw pucalo se raspucavanje, nakon prvih 5 penala je također bilo X.
    sveukupno, od 6 izvedenih udaraca, hrvatska nije realizirala 2 penala, španjolska 1!

    klaun je čovjek koji u 7 godina na klupi donese 3 medalje!? ajd dobro!
    kakve veze HDZ im s bilo čim?

    mene stvarno fascinira kakve se gluposti ovdje mogu pročitati i ne mogu skužiti koji je razlog tomu.
    koji je razlog tolikoj gorčini oko nečega što je EKSTREMNO USPJEŠNO!

    ne mogu shvatiti da ljudi ne kuže da se kad-tad mora dogoditi lošiji rezultat na velikom natjecanju.
    dogodit će se i da se ne kvalificiramo i to nije nikakav smak svijeta! ne mora nitko bitI posebno kriv, poklopit će se stvari i dogodit će se.

    ljudi božji, mi na ovom europskom prvenstvu u skupini imamo španjolsku i italiju!
    halo ej, španjolska i italija! kakav je to strašan neuspjeh izgubiti od tih reprezentacija?
    koja reprezentacija na svijetu sigurno može računati na pobjedu protiv tih momčadi?

    jedna njemačka na zadnja 3 velika natjecanja ima 2 ispadanja u skupini i jedno ispadanje u 1/8 finala.
    s tim da su u tu 1/8 finala upali kroz ušicu igle, golom u 85. minuti, protiv mađarske, na natjecanju gdje su sve tri utakmice skupine igrali u munchenu!

    idemo mi sve zapaliti i potjerati ako sutra ne dobijemo talijane!

    milijun puta sam rekao, opet ću ponoviti. nadam se da svi koji imaju tako ogromna očekivanja od reprezentacije imaju iste kriterije i za sebe, da su uspješni barem u jednakoj mjeri kao i ljudi koji igraju u reprezentaciji i vode reprezentaciju.
  • emilperska
    4.4k

    Mijenjao bi sva srebra i bronce za jedno jedino zlato, taman u Ligi Nacija.
    Danci imaju 1 zlato i boli ih kurac za sve price o srebrima ili broncama "zlatnog sjaja"..
    Tko ce se osim nas Hrvata sjecat Bronce u Katru za 25 godina?
    Kviz manijaci..
  • Patak
    2.6k
    Pa sjećamo se svi mi bronce iz 1998 prije 26 godina...
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Kao što sam već napisao prije par dana, Grke i Portugalce boli ona stvar radi načina na koji su uzeli europska zlata, a Hrvati dan danas umanjuju naše dvije medalje zadnjih godina ističući sreću (penali), slučajne golove (znam ljude koji umanjuju Petkov gol Brazilu jer je "sretno dirala Brazilskog braniča koji ju je dodatno usmjerio u gol"), promašaje suparnika ( ne mogu izbrojati koliko puta sam čuo da ljudi umanjuju katarsku broncu ističući Lukakua koji nas je "pogurao" svojim promašajima. Takvi danas šute kad im spomeneš Lukakuove promašaje na ovom euru ili u klubovima u kojima je igrao. Znači da je "pogurao" i druge repke i klubove?). Ako je Hrvatska uzela medalje srećom, onda se mora reći da su i Portugal i Grčka. Ali nitko njih ne spominje, zanimljivo...
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Inače, osim DiMarca, navodno ni Chiesa neće startati protiv nas nego krenuti sa klupe.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ja sam jedan od onih koji u nogometnom/sportskom smislu srebra i bronce ne smatra "zlatnima" makar bili ne znam ni sam kakav uspjeh. Svijet voli pobjednike, na tronu može biti samo jedan kako kaže Colonia i to je živa istina, u nogometnoj povijesti će se uvijek više pamtiti Grčka 2004. nego Hrvatska 2018., jedni će biti upamćeni kao pobjednici, a drugi kao simpatična ekipa koja je nažalost ostala bez zlata, a ne osvojila srebro. Ja bi isto mjenjao tu broncu sa SP za zlato u Ligi nacija i znam da nisam jedini, makar bila Liga nacija, ali Hrvatska bi napokon bila zlatna na Uefinom natjecanju, sami igrači su odlučili da će biti doček isključivo u slučaju zlata što i podržavam. To slavljenje medalja koje nisu zlatne mi je malo luzerski, kao kad ovi dolje misle da je broj članova veće postignuće od našeg prvenstva, a i skužio sam da nas od malena filaju s mantrama kako je uspjeh sudjelovati jer smo mala zemlja, kad izbacimo taj kompleks manje vrijednosti onda ćemo i uzimati zlata.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Mijenjao bi sva srebra i bronce za jedno jedino zlato, taman u Ligi Nacija.
    Danci imaju 1 zlato i boli ih kurac za sve price o srebrima ili broncama "zlatnog sjaja"..
    Tko ce se osim nas Hrvata sjecat Bronce u Katru za 25 godina?
    Kviz manijaci..
    emilperska

    pa tko ne bi htio? međutim, koliko je to realno?
    jel imaš ti bilo kakvo zlato u životu?
    jesi li ikada bio prvi na svijetu ili u europi u nečemu?

    znaš li uopće što to znači?

    tu nas ima šačica, nemamo pošten stadion, nemamo igrače povučene iz kolonija, svi igrači su nam rođeni u radijusu od par stotina kilometara, svi etnički hrvati... i u najpopularnijem sportu na svijetu, sportu u kojem se vrti ogroman novac, imamo reprezentaciju koja je TOP 10! pojedincima opet ne valja!

    ne znam, možda sam ja čudan, a pljuvači su u pravu!
  • emilperska
    4.4k

    Nisam ja pljuvač, prvi cu se str napit ak prodemo.. Ali jednostavno smatram da Dalić nije dobar izbornik. Koliko je donio populizmom, toliko je i odnio (Kalinic--> Subašić)..

    Dakle:
    Nogomet 0/4
    Kosarka 0/5
    Rukomet 2/17
    Vaterpolo 5/24

    Ovo je omjer zlata nakon ulaska u polufinale (SP, EP, OI).
    Neki ce reci, gle kako puno polufinala.
    Drugi ce reci, pa oni stalno gube kljucne tekme jer krenu feste i slavlja nakon cetvrfinala..

    Previse srebra "zlatnog" sjaja..
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Nisam ja pljuvač, prvi cu se str napit ak prodemo.. Ali jednostavno smatram da Dalić nije dobar izbornik. Koliko je donio populizmom, toliko je i odnio (Kalinic--> Subašić)..

    Dakle:
    Nogomet 0/4
    Kosarka 0/5
    Rukomet 2/17
    Vaterpolo 5/24

    Ovo je omjer zlata nakon ulaska u polufinale (SP, EP, OI).
    Neki ce reci, gle kako puno polufinala.
    Drugi ce reci, pa oni stalno gube kljucne tekme jer krenu feste i slavlja nakon cetvrfinala..

    Previse srebra "zlatnog" sjaja..
    emilperska

    frende moj, mi između dalića i ćire imamo 2 prolaska skupine na velikom natjecanju.
    dalić nije dobar izbornik!? koliko je izbornika na svijetu uspješnije od njega u tom periodu? čak i izbornika koji imaju puno jači igrački kadar?

    ajd reći nije odličan, ali nije dobar! to je bezobrazno!

    pa daj se spusti na zemlju jbt!
    medalja u bilo kojem sportu je uspjeh, to znači brutalanu količinu prolivene krvi, znoja i suza!
    ogromnu količinu pripreme, znanja, proučavanja, razgovora, analiza, strategije.

    ako netko misli da se u bilo čemu može doći iole blizu svjetskom vrhu na temelju sreće, ta osoba živi u totalnoj deluziji.

    opet te pitam! koji su tvoji životni uspjesi da od vrhunskih sportaša, koji imaju osvojena svjetska/europska/olimpijska srebra i bronce očekuješ više i to smatraš neuspjehom?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.