• NitkoBitan
    13.5k
    Ne bojim se utakmice sa Albanijom, nimalo. Ni Talijani nisu nesto, a ta zadnja s njima bi mogla bit najdosadnija ikada ako nam i jednima i drugima odgovara remi.
  • Droljo
    6.2k
    Ne znamo mi na remi igrat... Primit ćemo ga 99oj ak treba..
  • Nadmocniji
    51
    Ukratko, jebali su nam majku...
  • Dudu9
    567
    Ajde malo bit realni vi bi Pjacu za prvo krilo a mnogi ga nebi u Dinamu jer nije ovo ono, Ivanušec prosjedio većinu prvenstva u klubu i on bi trebao isto tako bit??? A ne valja Kramarić koji igra stalno za klub, puno se pljuje po senatorima, ovim onim a sa svim tim isluženim igračima i kako se piše po nesposobnom treneru, svi oni imaju medalje sa SP i lige nacija, ko ce svima ugodit
  • čovjekjogurt
    121
    Dalić je ostvario ogromne uspjehe i ne zaslužuje šutiranje. Sada vjerojatno griješi jer se ne usuđuje izbaciti senatore iz prvog sastava ali sve te greške su nula u usporedbi sa uspjesima.

    Mislim da griješe ovi koji zazivaju Terzića, Kovača, Magatha i slične trenere njemačkog mentaliteta "koji će razviti mehanizme u igri". Reprezentativni nogomet i hrvatski mentalitet ne traže takve trenere u reprezentaciji.

    Hrvatski igrači stvarno osjećaju onaj slogan "family" jer je njima reprezentacija gušt, prijateljstvo, zabava i odmor od kluba. Naši igrači ne žele njemačkog trenera punog discipline koji će ih buditi u 6 ujutro da bi im mjerio elektrolite u krvi. Igračima u reprezentaciji puno više pašu motivatori i prijatelji poput Ćire, Dalića i Bilića koji su se spremni i napiti sa igračima i koji im toleriraju pušenje cigareta nego tirani i laptop treneri. Za klub je nekad dobar tiranin ili laptop trener jer se u klubu radi dugoročno i tu se mogu razviti mehanizmi u igri ali u reprezentaciji Ćire i Dalići prave rezultate.
  • Nolifer
    7k
    Fun fact i Argentina je startala porazom, pa smo vidli kak je to završilo..

    Dobra pljuska na startu. Nema lako ćemo, u finalu smo, euforija na startu i to nas je pojelo.

    Radije bih tekmu po tekmu, onako u tišini i da se junački bore pa kaj bude, jer ono jučer je bilo mlohavo...

    Čak bih igrao sa 3 u obrani i 2 u napadu, jer sa 433 smo pročitani...
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dobra pljuska na startu. Nema lako ćemo, u finalu smo, euforija na startu i to nas je pojelo.Nolifer

    Upravo to. Koliko znam i inace smo poznati po tome da mlako odigravamo prvu utakmicu al nam je zato statistika druge odigrane brutalna. Neka je sva ta euforija splasnula kao i velika ocekivanja, jer smo mi dobre rezultate napravili u ulozi autsajdera. Dozivjeli smo hladan tus koji nam je trebao.

    A sad se okrenut Albaniji i Italiji jer i ptice na grani znaju da su za prolazak grupe potrebna barem 4 boda. Gledajuci Italiju i Albaniju mogu rec da se nemamo cega bojat. Samo uc bez straha i sa jasnim ciljem. U mislima je nasim samo pobjeda...

    Protiv dobre Spanjolske smo usli sramezljivo, al i kao takvi smo trebali zabit 2-3 gola. Primljeni golovi... previse olako. Ajmo se sabrat i pokazat tko smo.
  • BBBaranja
    2.1k
    Sastav za Albaniju da se mene pita ( ali ne pita :grin: )
    izgledao bi ovako :

    Livi
    Stanisic-Vida-Josko-Perisic
    Luka-Kova
    Pasalic Mario-Majer-Ivanusec
    Petko

    Treba rotacija i svježe krvi,iako vjerujem da Dalić neće napraviti neke drastične promjene..
  • Patak
    2.5k
    Žao mi je ekipe koja je potekla do Berlina da vidi uživo ovaj poraz. Bio sam 2006 na utakmici s Brazilom pa znam osjećaj iako je tad bilo samo 0:1.
  • emilperska
    4.3k
    Ako ne zamjeni 3-4 igraca, necemo dobit Albaniju..
    A kamoli dobit s 3 gola da nam minimalni poraz od talijana eventualno pase za trece mjesto..
  • Endeavour
    496
    Rezime, Španjolska je puno bolja od nas, momčadski i pojedinačno. Skoro na svakoj pozicoji su jači, to se znalo prije prvenstva i sad je potvrđeno nakon utakmice.

    Od 10 utakmica možda bi jednu pobjedili. Postavke, taktika, igrači-ovi-oni je manje važno. Treba se dosta toga posložiti.. ono što se nama dešavalo zadnja tri prvenstva. Ne može u nedogled.
  • Mlađi referent
    11.4k
    A kamoli dobit s 3 gola da nam minimalni poraz od talijana eventualno pase za trece mjesto..emilperska

    Minimalni poraz radi ogromnih razlika na prvenstvu više nije jedina opcija

    Škotska je na -4
    Mađari -2
    Mi -3

    Treba navijat za još koje kantanje danas, sutra i preksutra, a onda će ti i gol razlike -2, -3 u slučaju 3 boda nosit dobre šanse za prolazak.
  • emilperska
    4.3k
    Vidit cemo sve da..
    Samo velim, statisticki si s 3 boda i -3 gol razlikom na slabim šansama. Naravno da nije nemoguce da to bude dosta..
  • Rex Ramae
    2.7k
    Treba navijat za još koje kantanje danasMlađi referent

    Večeras u 21h ćemo rado navijati za to. :lol:
  • MarK
    312
    Ponovila se 2002.Japan/Korea. Došli brončani djedice i mislili lagano. Pojeo nas Meksiko. Nakon toga je Jozić ipak skupio muda i izbacio ih iz prve postave. Može li to Dalć?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.