• don
    2.5k
    "Petković nije trebao pucati, jer je pravilo da igrač koji je iznudio penal ne puca. Ako već mi s klupe nismo uspjeli riješiti, postoji hijerarhija u momčadi i on nije trebao pucati penal. Nema tu uzimanja odgovornosti i to ću ja riješiti. Trebao je pucati Perišić ili Majer."Paggini

    kakav šljam od čovjeka je Zlatko..
  • Mlađi referent
    11.4k
    Znači repka je prava #obitelj.. nikad se ne propusti prilika kritizirat drugog člana i uperit prstom u njega kao krivca za neuspjeh. Čak i kad se radi o relativno nebitnom penalu na 3:0, 15 minuta do kraja.


    EDIT: ček, naš izbornik, čovjek s broncom i srebrom stvarno izjavi da je pravilo da onaj tko izbori penal, isti ne puca. :death: :death: :death: :death:
  • rioda
    3.5k
    Mene baš zanima hoće li u idućoj utakmici staviti Gvardiola na stopera, a vidim da se to dosta glasno spominje. Ako to napravi pokazat će koliko je nesposoban jer ga je stavio na beka u utakmici u kojoj nijednom nije dobio situaciju koju je htio s njim na toj poziciji, a iduća utakmica je takva da će Gvardiol imati puno prostora po toj strani.

    Iduća stvar, lijevo krilo. Kramarić na toj poziciji ne donosi ništa, ja bih od dostupnih igrača stavio Pjacu koji je probojan i ima ulaz na desnu nogu čime otvara i prostor za Gvardiola.
  • Captain America
    15.1k
    Livi
    Stanišić, Šutalo, Joško, Sosa
    Luka, Kova, Sučić
    Pašalić, Krama, Pjaca

    Imali bi po jednog ofenzivnog i defanzivnog beka. Sa Sučićem i Kovom bi trebalo biti dovoljno trke u vezi, a naprijed sumnjam da će staviti Brunu ispred Krame.
  • Majki2111
    2.8k
    Ali mi ne igramo s krilima a nego 2 10ke. Božićno drvce.
  • Patak
    2.6k
    Fali Oršić na lijevom krilu....A Daliću ova izjava o Petkoviću nije trebala.
  • Zagreb1992
    1.4k


    Koji Oršić ? Taj lik više nije za ozbiljan nogomet
  • rioda
    3.5k
    Baš čudno da Kramarić i Majer onda svaku loptu primaju uz aut liniju
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Meni je baš krivo što mi nemamo prave novinare koji bi ga išamarali sa konkretnim pitanjima.

    Lugonjić dobije mikrofon i postavi pitanje: "da li perišić treba startati od prve?"

    Kakvi klauni, vrhunac hrvatskog novinarstva.
  • emilperska
    4.4k
    Petko predugo trpi Dalčićeva sranja i pljuckanja po njemu. Uvijek on najebe. Dalčić ima sreću da Petka boli kurac šta ovaj izjavljuje po medijima. Ali, da se pokupi iz kampa. Nemre mu nitko ništa reć koliko seru po njemu. Do njegovog ulaska, izgledali smo kao amateri s Budimirom..
  • Patak
    2.6k
    Čovjek s 31 godinom koji živi sportski nije za ozbiljan nogomet? Ajde vidjet ćemo...
  • Crni86
    1.5k
    Trener koji javno kaze da je u 60. minuti predao utakmicu na 3:0 na prvenstvu gdje je nikad vaznija gol razlika je za trenutni otkaz.

    A petka neka se ostavi, svi znamo kakav je petko i da ima svojih trenutaka i mi ga jednu sekundu mrzimo drugu obozavamo , ali mi smo navijaci. Ovo sta kvazi izbornik radi Bruni je totalni disrespekt, zadnjih 5 godina konstantno u javnosti negativno komentira njegovu igru i proziva ga. Sta je Bruno dezurni krivac za sve? Sta nije komentirao malo brozovica koji igra penzionerski nogomet? Prica o Perisicu kako se trudio ovo ono, a bome nije bio daleko od Brozoviceve razine. Sramota, jedna velika i javna sramota.

    Pricat o euforiji, oke necemo vise navijat, neka vam dode 50-tak navijaca na tekmu da ne osjetite euforiju…. Ova presica je slag na kraju, nakon ovog je Zlatko zreo za otkaz na samom prvenstvu.
  • emilperska
    4.4k
    Dalčić je baš ljudsko populističko smeće, onaj tipični HDZov beskičmenjak koji ode na saborsku ili EU plaću i onda prodaje priču Bog, majka, Domovina, a paralelno glasa za Istanbulsku konvenciju jer su mu sponzori to rekli.
    Najgori HDZ-ov šljam imamo na klupi. Uvijek nađe 2-3 za koje zna da nemaju medijsko zaleđe i onda udari po njima.
    Nema muda javno reć da je Broz trenutno amater, da je Modrić veteran, a da je Perišić trebao odradit turu u Daruvarskim pa onda turistički u Njemačku..
  • DiddyGuela
    1.3k
    Znaci da sam izbornik, Petka bi doslovno izvadio istog trenutka nakon sto je izveo onaj cirkus. Znaci ne bi ni stigao pucat penal jer bi vec bio vani. Mancini/Balotelli tip situacije.
  • Crni86
    1.5k
    zasto ga apsolutno nitko nije pitao da prokomentira brozovice u igru i zasto sve zamjene za brozovica su ostale na predpozivu?

    Zato jer ak neko nesto tako i napise nije domoljub, pa i Jelicic je nesto tako prokomentirao jucer. Znaci reprezentaciji se ne smije uputiti kritika jer je ona sveta krava a Zdravko sveti pastir.

    Neka ali to se radi atmosfere cisti u svoja 4 zida na velikom natjecanju a ne pred medijima nakon kriminalne igre di te protivniciki trener razguzio. Jucer je taj dio bio jedan od manjih problema na cijeloj tekmi, i gospodin je iskusno prebacio lopticu na to umjesto da komentira kako nije znao sta bi napravio. To je sramotno…

    Na kraju krajeva on se predao u 60. minuti, a od igraca ocekuje da grizu u 70+ minuti…. Dobar psiholog nema kaj….
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.