• jedan u nizu
    6.8k

    istina, da. Ma pisao sam naglo, pod emocijama i dojmom.
    Cinjenica je da kada se takve repke plasiraju, slove kao favoriti jer dosta cesto to bude skoro pa savrsen skor u kvalifikacijama.
    Mi se svake kvalifikacije mucimo. Nemamo ni igru protiv losih ekipa, pa da bi rtekli rezultat ce doci.
    Pa smatram da nije nitko lud kada nas nakon dvije medalje ne stavi nemdu top 5 favorita.

    Dignemo se mi malo za vrijeme prvenstva, malo borbe, zrtve, zajednistva, inata, iskustva i pobjednickog mentaliteta i dodemo daleko. Ali kada ispod toga nemamo neku konretnu igru, to sve navedeno je na klimavim nogama.
    Svaka cast Dalicu na tome sto je ujedinio te decke, sto je od njih napravio obitelj. Ali volio bih vidjeti malo nogometnog trenera, a ne psihologa/savjetnika tamo. Volio bih vidjeti akcije, trku, malo, barem malo takticke inovacije. Ne zelim gledati 6 godina identicnu taktiku, ne zelim gledati 6 godina igrace na krivim pozicijama. Imamo trku na papiru, kilometrazu, ali kada slazemo akcije te trke nema. Repka se kao dinamo muci sa probijanjem bunkera. Imamo fantaziste i ljude sa genijalnim pasovima, a nemamo te pasove, nemamo akcije da izbacimo 3 protivnicka igraca jednim pasom (kao sto su jucer nas izbacili), sve sto postignemo je na misice i na silu.
    Ali ovi decki mogu razbiti sve, kvalitetu imaju, zajednistvo imaju, motiv imaju, treba im samo malo opustenosti, taktickih promjena i jedna dobra pobjeda protiv albanaca. Vjerujem da imaju sve da da opet naprave nesto veliko.

    Morao sam nastaviti 'rant' nakon prvog upisa, ali zamolit cu vas da mi oprostite, tezak mi je dan bio jucer. Osjecam lagani sram sto sam odradio pljuvacinu nakon prve utakmice, i potrudit cu se da vise ne kritiziram cak i ako dodemo do finala/ispadnemo odmah ili sta god bude. (kritizirat cu kada krene sljedeci kval. ciklus a mi se budemo mucili :sweat: )
    Vjerujem da ce biti bolje i od mene sad samo pozitiva!

    BTW gledajuci jucer koliko je bilo nas i Albanaca, mogu misliti kakva ce atmosfera biti u srijedu kada se susretnemo. Pretpostavljam susret sa dvije najbrojnije baze navijaca u Njemackoj trenutno. :D
  • rioda
    3.5k
    Može li to Dalić?MarK
    Ovisi o tome što će mu 'savjetovati' Modrić...
  • Mrvica
    3.6k
    Ništa još nije gotovo. Dalić je napravio greške koje su nas koštale sve stoji, promjene trebaju to itekako stoji, ali je tek prva utakmica. Mislim da je ovakva mogu reć sramotna šamarčina trebala svima, rečeno je više puta da smo puni sebe došli na euro a sad poniznost. Momci trebaju skupit glave, Dalić ima vremena za promjene i nema kalkulacija. Kad je sve kako treba, kad je ekipa psihički na mjestu siguran sam da možemo igrati sa svima.
    Svi smo možda rekli jučer neke stvari vruće glave, ali danas je novi dan a za koji dan je nova utakmica. Okrenit se prema Albaniji i idemo dalje.
  • Tom Hanks
    2.8k
    Pretpostavljam susret sa dvije najbrojnije baze navijaca u Njemackoj trenutno.jedan u nizu

    To su uvijek Englezi i uz to putuju svi dok puno ovih ostalih živi u Njemačkoj
  • miro
    3.5k
    Škoti ove godine
  • Ludovic IX
    6.1k
    Osim što je dalic pljucnuo petka, jel pljucnuo po sebi i brozu?

    Petko ako ništa drugo, bar je igrao za razliku od budimira koji nije mogao do lopte.. s obzirom na način igre, petko je bio logičan izbor za zadržat loptu ali dalic je zatucan
  • Paggini
    10.4k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/euro/skupina-b/uzivo-dalic-petkovic-nije-trebao-pucati-penal-i-morao-je-zabiti-gol-rijesit-cu-ja-to-15472129

    "Petković nije trebao pucati, jer je pravilo da igrač koji je iznudio penal ne puca. Ako već mi s klupe nismo uspjeli riješiti, postoji hijerarhija u momčadi i on nije trebao pucati penal. Nema tu uzimanja odgovornosti i to ću ja riješiti. Trebao je pucati Perišić ili Majer."

    Hahaha to je to od Petka na prvenstvu...
  • Captain America
    15.1k
    giphy.gif?cid=6c09b9525yk9gdx3bny7aq5ryjczjn36u2vwofdmem55n8j9&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.gif&ct=g

    Nisu se dugo prepucavali...
  • Mrvica
    3.6k
    Sad će Petko biti krivac za 3 popijena komada prije njegovog ulaska. Odigrali smo za kurac 80 minuta prije penala i spušili 3 šamarčine u prvih 45 min, al riješit ću ja s Petkom. :vomit:
  • rioda
    3.5k
    Općenito mi je jadno kad trener nakon poraza kritizira igrače poimence, to radi i Jakir recimo. Meni je okej da kažeš bili smo tromi, predaleko od igrača i slično, ali pojedinačno prozivanje je glupo, besmisleno i praktički je skrivanje trenera od odgovornosti.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Ček, ček.. kako je Majer u hijerarhiji iznad Petkovića :rofl:
  • Paggini
    10.4k


    Mislis da bi prozvao Perisica, Modrica ili Broza? :)

    Ček, ček.. kako je Majer u hijerarhiji iznad Petkovića :rofl:Mlađi referent

    Ne igra u Dinamu, odnosno po Daliću napravio je pravi korak u karijeri. :)
  • Krulek
    250
    Kao I obično, da bi zaštitio sebe, svoje nebulozne odluke Dalić je morao naći grješnika, a to mu je sada Petković. U trenutku kada gubimo s tri gola razlike za koje su zaslužni naši braniči, Pongračić, Šutalo, kao i veznjaci poput Brozovića, a jučer i nevidljivoga Modrića on sve svaljuje na Petkovića koji je makar izborio penal. Da je i
    dao gol ništa ne bi promijenilo katastrofalnu igru i greške koje su napravili naši igrači uključujući i prebrzo utrčavanje Perišića u kazneni prostor. Ali, zna se tko su nedodirljivi i za koga se uvijek pronalazi alibi.
  • Georg Koch
    4k
    Nasa ocekivanja su vjerojatno bila prevelika, moguce i nerealna a vodjena su maestralnim uspjesima na posljednjim natjecanjima, a i dvjema prijateljskim utakmicama, narocito pobjedom nas mocnim Portugalom.
    Od prije pocetka EP-a pricam kako mi, po meni nismo mocni kao nekada, i logican je i pad.
    Od 11 prvotimaca jucer, cca pola ih nije ta razina vise.
    Sutalo-dosta losa sezona
    Pongracic-slabo znamo o njemu, ali ocito da nije ta razina
    Broz-chilla i igra, naravno da nije u ritmu kao sto je bio dok je igrao u Europi.
    Modric-kapa do poda maestru, ali ipak 40godina na ledjima, moraju ostaviti danak i pokazati slabosti pogotovo na kraj sezone
    Majer-imao je sve osim top sezone

    To je 5/11 jucer.

    Ne kritiziram nista posebno, meni je logicno da se mora dogoditi pad jer rezultati prethodnik natjecanja bili su vanserijski, a u jednu ruku mozda i nerealni.
    Mislim da je steta koristiti Gvardiola na beku jer nije ista uloga beka ovdje i u Cityu, a bome ni suigraci.
    Broz drzi samo ime, ne i igre.
    Ne mogu shvatiti ne mijenjanje nicega na 0:3, te prva izmjena u valjda 60.min . Jebemu misa, pa bar probaj nesto.

    Sve u svemu, prolazak skupine sa 3.mjesta bi mi bio top(to govorim od pocetka natjecanja), dalje sta Bog da.
    Nuzna je smjena, jer mladih nada itekako imamo :strong:
  • Captain America
    15.1k
    Kao I obično, da bi zaštitio sebe, svoje nebulozne odluke Dalić je morao naći grješnika, a to mu je sada Petković.Krulek

    Nije to samo sada. Sjeti se "Petković stoji daleko od gola", "Petković je na 20%", "Petković nije smio pucati penal"... Dežurni pedro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.