• NORTE
    9.8k
    Upalio sad Euro i šokiram se mnogočime.
    Najprije izostankom "duginih" reklama kojim su nas maltretirali 2021. po cijeloj Europi, posebno Nijemci i njihov VW.
    Sad se najviše reklamiraju kineske megakompanije, a među njima i najjači proizvođač baterijskih automobila koji je i najveći konkurent njemačke industrije.

    Njemačka igra s bojama zastave na dresu.
    Škotska umjesto svojih ratničkih boja plave i bijele igra u nekim modernim bojama i to je prihvatila većina njihovih navijača na stadionu koji su redom u novim dresovima, nevjerojatno i preloše. Kakvi papci odlučuju o tome...a i ti pomodni navijači pristaju na svašta.

    Sudkurve nema ogradu, a redovno stoji kad igra Bayern.

    Komentatora bolje da i ne spominjem, mute je aktiviran, a za 2.poluvrijeme ću potražiti i alternativni program jer mi je već digao živce iako ga i ne slušam.
  • jp23
    2.3k
    Nepopularno mišljenje, ali mi Balog uopće nije toliko loš. Jest da bolje komentira atletiku i slično, ali danas je bio ok komentirao otvaranje prvenstva
  • miro
    3.5k
    Meni je Balog zauvijek ostao u sjećanju kad je na nekom rukometnom prvenstvu u tekmi koju smo izgubili rekao "sudac Pederson je sudio u skladu sa svojim prezimenom" :lol:

    Mislim čak da je kasnije kažnjen zbog toga
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Upalio sad Euro i šokiram se mnogočime.
    Najprije izostankom "duginih" reklama kojim su nas maltretirali 2021. po cijeloj Europi, posebno Nijemci i njihov VW.
    NORTE

    Ja ti kažem, puknut će... otišlo je predaleko, sve što su zatucani desničarski katotalibani pričali se pokazalo točnim i istinitim.

    Sad je nekakva faza šutnje, nećemo pričati o tome, samo ćemo ignorirati, jer je teško priznati "bili smo u krivu". Mic po mic i oni koji su otvoreno podupirali tu ludost će postati progonitelji...

    :cool:
  • Patak
    2.5k
    Mi uvijek kasnimo par godina sa agendom, pa dok kod nas na tv reklami debeli muškarac uz pomoć one pevaljke sa jahte tvrdi da je žena, u Americi detransitioneri tuže doktore koji su im propisali blokere puberteta i iskasapili ih dok su bili djeca. Nadam se da će te tužbe uroditi plodom, i da će ti "doktori" platiti masne kazne što će odvratiti druge da se bave takvim postupcima.

    https://katv.com/news/nation-world/detransitioner-sues-doctors-over-medical-negligence-after-she-was-given-irreversible-gender-treatments-as-minor-chloe-cole

    A u RH od negdje 2014 postoji Nacionalno zdravstveno vijeće koje odlučuje o promjeni spola. Prošle godine imenovan novi sastav...Nadam se jednog dana da će i kod nas pasti koja tužbica...

    https://narod.hr/hrvatska/devet-novih-clanova-vijeca-koje-odlucuje-i-o-tzv-promjeni-spola-otkriveno-i-koliko-je-godisnje-takvih-zahtjeva
  • The Undertaker
    4.4k
    Koliko vidim, sve su liječnici. U čemu je problem? Tko će o tomu odlučivati ako ne oni?
  • Patak
    2.5k
    Da, to je u redu, no koliko sam čitao, u SADu se u tim postupcima ništa ne pita roditelje, ti postupci se propisuju bez njihove dozvole. Osim toga, u ovoj tužbi se tvrdi sljedeće...
    After being exposed for hours at a time to online transgender influencers, Chloe developed the erroneous idea that she was a boy,"

    A onda i ovo
    Defendants never meaningfully discussed nor attempted to treat with psychotherapy Chloe's struggles and these underlying conflicts

    Dakle, umjesto psihoterapije, propisali su joj nepovratnu promjenu spola kao rješenje mentalnih problema...da ne velim koliko su pogubne te reklame za djecu...
  • db-izbjeglica
    13.6k
    A u RH od negdje 2014 postoji Nacionalno zdravstveno vijeće koje odlučuje o promjeni spola. Prošle godine imenovan novi sastav...Nadam se jednog dana da će i kod nas pasti koja tužbica...

    https://narod.hr/hrvatska/devet-novih-clanova-vijeca-koje-odlucuje-i-o-tzv-promjeni-spola-otkriveno-i-koliko-je-godisnje-takvih-zahtjeva
    Patak

    za početak treba prestati govoriti laži i deluzije!
    promjena spola ne postoji, takvo što je nemoguće napraviti. govorimo o najobičnijem nizu estetskih operacija, gdje se naprave lažni spolni organi, odstrane se prirodne grudi ili se naprave umjetne grudi i slično...

    ovo je pravi lamborghini, sa pravom šasijom, pravim motorom, pravom mehatronikom, pravim podvozjem...
    Lamborghini_Revuelto_IMG01.jpg

    ovo je produkt opracije promjene marke automobila koji samo izgledom podsjeća na lamborghini, ali sa pravim lamborghinijem nema ništa!
    511801-pb-120831-lambo-da-03.jpg

    znači, ovo drugo nije lamborghini... možemo okrenuti svijet naglavačke, možemo se praviti slijepi, glupi, što god, ali jednostavno nije!

    isto tako, žena koja obavi niz estetskih operacija ne postane muškarac, niti muškarac sa nizom estetskih operacija može postati žena!

    prestanimo sakatiti mentalno oboljele ljude i govoriti im da su nemoguće stvari moguće.
    to je čisto ZLO i uvrnuto do bola!
  • The Undertaker
    4.4k
    Nisam stručnjak ali mislim da nije samo to već je uključena i hormonska terapija. Zato i postoji liječničko povjerenstvo koje bi trebalo procijeniti da li se radi, laički, o mentalnom ili biološkom poremećaju.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Nisam stručnjak ali mislim da nije samo to već je uključena i hormonska terapija. Zato i postoji liječničko povjerenstvo koje bi trebalo procijeniti da li se radi, laički, o mentalnom ili biološkom poremećaju.The Undertaker

    i što dobiješ s hormonskom terapijom? zapravo, potreba da takve osobe umjetnim putem moraju unositi spolne hormone je najbolja potvrda onoga što ja pričam! operacijom "promjene spola" ne postaneš osoba suprotnog spola, da je tako tijelo bi samo od sebe počelo lučiti muške/ženske hormone u mjeri kakva je kod pravih muškaraca/žena.

    bodybuilderi piju konjske hormone, jel onda oni mogu postati konji?
  • The Undertaker
    4.4k
    Sad ja i ti naklapamo o nečemu što je stvar liječničke struke. Ne može biti poštenije nego da liječnici, i to više njih, odlučuje o nečijoj bolesti/poremećaju. Uostalom, ako se radi o 30 ljudi na 3,5 milijuna, nisu uopće relevantni da se o njima toliko raspravlja. Više ljudi boluje od gihta.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Sad ja i ti naklapamo o nečemu što je stvar liječničke struke. Ne može biti poštenije nego da liječnici, i to više njih, odlučuje o nečijoj bolesti/poremećaju. Uostalom, ako se radi o 30 ljudi na 3,5 milijuna, nisu uopće relevantni da se o njima toliko raspravlja. Više ljudi boluje od gihta.The Undertaker

    to je kao da kažeš, ne može biti poštenije nego da ljudi u nekretninskom biznisu određuju gdje će se što graditi!
  • The Undertaker
    4.4k
    Pa nemaju liječnici iz ove komisije neke neposredne financijske koristi od toga da propisuju operacije i hormonske terapije. Baš obratno, oni zastupaju državu (uvjetno rečeno) kojoj je to trošak.
  • NKDZ86
    502
    Dobro jutro svima, osim Španjolcima, oćemo pobjedu
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Pa nemaju liječnici iz ove komisije neke neposredne financijske koristi od toga da propisuju operacije i hormonske terapije. Baš obratno, oni zastupaju državu (uvjetno rečeno) kojoj je to trošakThe Undertaker

    Zamisli staviš nekoga na hormonsku terapiju kroz vremenski period - ostatak života! Sve te gluposti koštaju, nagovori par milja labilnih i nestabilnih ljudi u europi na to i imaš biznis koji na godišnjoj razini generira vjerojatno cifru koja se broji u milijardama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.