• seljak86
    2.4k
    Nek je i 1, to je isto zabrinjavajuće. Da uopće postoji način da ti zatražiš "promjenu spola" je duboki civilizacijski pad i ne bismo smjeli na to zatvarati oči nego javno i glasno biti protiv toga.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Nek je i 1, to je isto zabrinjavajuće.seljak86

    Zabrinjavajuce je to da je svima odobreno, tu se cak radi i o maloljetnicima :death:
    Djeca koja jos nisu usla u zivot i koji preko dana produ kroz 3 razlicita raspolozenja...

    Bas me zanimaju imena i prezimena tih ljudi u odboru koji su odobrili zatjeve apsolutno svima. Ideologija se ne moze sakrit iza diplome.
  • Patak
    2.5k
    Već su ti napisali i jedno dijete je previše...a broj raste. U tekstu piše "U 2020. bila su četiri zahtjeva, u 2021. šest i 2022. sedam zahtjeva maloljetnih osoba" i to je bilo prije kampanje od Severine a svi zahtjevi su odobreni.

    Zašto je i jedno dijete previše...

    Jer...

    Data indicate that 82% of transgender individuals have considered killing themselves and 40% have attempted suicide, with suicidality highest among transgender youth.

    Tko je u tom vijeću možete sami pronaći, a ja sam odmah primjetio jednu hadezeovku koja se stručno bavi medicinom rada, a drobila je u koroni totalne besmislice o cjepivima (da 100% štiti od smrti) pa su ju za nagradu postavili za državnu tajnicu...
  • Majki2111
    2.8k
    Već sam nekoliko puta doživio da me se ženske u srednjim godinama boje. Par puta kad sam se vraća s tekme, pogledaju me pa se udalje ili brže hodaju. Sad na bankomatu, ženska me ugleda i krene sakrivat pin ko da sam razbojnik neki i lopov. Svašta. A ja dobričina. Nisam razbojnik. :sad:
  • Mrvica
    3.6k
    Navikne čovjek :lol:
  • Droljo
    6k

    Možda rabijatan izgled i psiho pogled ne pali kod svih žena... Pogotovo kod ovih u srednjim godinama...
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Ispada da mu je nabavna cijena 4-5 eura, a prodajna 7. Znaci zaraduje 2-3 eura. Onda kaze da su nekad imali zaradu jednu kunu, a sada jedan euro (a maloprije kaze 2-3). Zatim kaze da domacima daje za 3-4 eura, znaci daje im 1-2 ispod nabavne, tj u minusu je 1-2 eura.
    I onda kao secer na kraju kaze da purgerima ne da jefitije jer imamo vece place :sweat:
    jedan u nizu


    ja postajem sve gori, što sam stariji, to sam škrtiji!
    NE DAM!

    sadnica trešnje košta 10 eura, kupit ću, zasadit ću, čekat ću par godina, neću jest kurčeve trešnje, krepat zbog toga sigurno neću i ne dam 5-6-7 eura za kilu običnog voća, nisam debil! nije mi problem, imam, al ne dam, stvar principa!

    sve je otišlo u 3pm.
    ove godine nisam htio platiti 50 eura za zamjenu guma sa zimskih na ljetne, doslovno odvrnuti i zavrnuti 4 šarafa, je-bi-te-se, otišao sam, kupio momentni ključ, izvadio dizalicu iz gepeka i sam to obavio.
  • Majki2111
    2.8k
    Zapravo mi je rečeno da imam nježan pogled. Ovo me iznenadi uvijek zapravo. Možda je do brade...
  • Mrvica
    3.6k

    Nikad nisam iskreno bio lik koji će se bavit botaničarskim stvarima, poljoprivredom i to (nije mi stran pojam pomagao djedu). Ovo danas je postala smijurija što se tiče cijena, tako da sam baš to napravio šta si napisao sadnja trešnje, smokve i još nekakvih stvari čisto za sebe. Plus kad treba jest ima mi slađi okus jer je baš moje. A ove gore debile sa izjavom purgeri imaju veću plaću pa ću i njih derat, takvi jazavci zaslužuju sve najgore.
    Kad smo kod mjenjanja guma također, sa 100 kn i to mjenjanje guma na iste felge + balansiranje smo došli do toga da je 30€ top ako nađeš za tu cijenu nekoga ko će ti to odradit, a znaju ići još više gore. Na kraju sam si nabavio felge za ljetne i zimske gume pa kad dođe vrijeme izdvojim 10-15 min i odradim sam. Jednostavno ni brige ni pameti, najrađe bi si nabavio još i mašinu za balansiranje da ne trebam ni to. :rofl:

    Uvijek kažem da smo postali pohlepni i to puno, pitanje je kad će nam šamarčina doć s druge strane.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    maksimalna samoodrživost!

    ajd što je skupo, još je i sve nekvalitetno.
    platiš skupu hranu, jedeš smeće!
    skupo platiš uslugu, moliš se Bogu da usput nešto ne unište!
  • Mrvica
    3.6k
    Upravo to, nije mi se jednom dogodilo da se vratim mehaničaru zbog greške koju je napravio. Tako da si 85% toga šta mogu sam odradit na autu i odradim, jbg nešto što ne mogu onda ne mogu (neke veće stvari za koje nemam adekvatan alat u garaži). Nisam jedan od onih koji ide po svakakvim radionama da bi uštedio, jer su mi auta uvijek na cesti svakodnevno zbog posla od točke A do točke B i rikverc prelazim 100 km i tako 23 smjene u mjesecu (ne brojeći druge aktivnosti ) pa si ne mogu dopustit kvar ili nešto. Uvijek kažem lakše je platit servis nego kvar. :lol:
    Ali da, sve šta mogu odradim sam u svakom slučaju.
  • mali M
    3.9k
    Dečki, od ove subote cijenim vođenje navijanja na tribini kao nikad do sada, a dečke koji to rade smatram direktorima svemira. Zbog dogovora s ekipom, cijelu sam subotu proveo u Klagenfurtu. Pa tako i gledanje tekme na onom nekom njihovom trgiću. Stolovi ko na Oktoberfestu i ekipica si sjedi, pijucka pivicu i pljesne tu i tamo kako španjolci daju gol. A ja i moji lagano frustirirani, navijanje ništa, tu i tamo netko fućne, ma ono srednja žalost. I ja u euforiji reko svojima: "vidim tamo napred neku ekipu koja je voljna navijati, idem ja do njih i povest ću navijanje, a kad mi utihnemo vi sa vaše strane na najjače. I tako ćemo kao na tribini mi-oni-mi-oni!" i ja sav nabrijan se probijam napred među stolove, sa mnom još jedan frend i pojasnim ja njima što ja hoću da napravimo i oni kao ono malo nevoljko, al ajde.. I ja poveo bježite ljudi, i mi otpjevamo nas valjda dvadesetak, i utihnemo, a s druge strane moji povedu i njih valjda deset pjeva i ja ih ni ne čujem. I skužim da utihnu i ja ponovo povedem, a svi sjede i šute i ja sam ko bedak urlam, a ekipa me čudno gleda... nisam znao dal da plačem il urlam od smjeha! Kakva gospoda, nebi oni navijali... Uglavnom, zaključak je da sam zbilja naučio puno puno više cjeniti vođenje navijanja kad vidim kako je to kad te stotine ljudi gleda s čuđenjem zašto im remetiš gledanje utakmica! :rofl:
  • Jos-Optimus
    731
    Jesi probao zaderati se s jedne strane pa trčati na drugu? :lol:
  • mali M
    3.9k
    pa vjerojatno bi ispalo bolje :lol:
  • ZGBhoy
    1.7k
    Highlight gledanja je bilo kod mene kad je vlasnik Birtije na Poluvremenu bacio kriglu Pive u ekran, veli mu Konobar dal si ti normalan a on veli hladnokrvno moja birtija moj ekran
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.