• Murtidzg
    12
    Poštovani,

    Molim da moderatori razmotre mogućnost uvođenja pravila o maksimalnom broju postova dnevno (predlažem 1) na ovoj temi. Na ovaj način bi se smanjila količina nepotrebnih i nebitnih informacija (citaj mišljenja pojedinaca koji misle da su neki faktor) na forumu, a korisnici bi imali kvalitetniji i informativniji sadržaj. Također smanjila bi se i količina izgubljenog vremena prelistavajuci gluposti pojedinaca.
    Ovo nebi trebao biti whats up.

    Hvala na razumevanju.
    Lijep pozdrav
  • Paggini
    10.7k
    Iskreno mislim da bi se ova tema trebala ostaviti kako je jer postoji realna šansa da će ti pojedinci u svom transfer zanosu širiti svoje ideje i po drugim temama, najbolje ih ovdje držati pa neka divljaju
  • BBB Mataa998
    1.4k

    Ma sto ima dobro u ovome. Novinari recikliraju vec 2 tjedna clanke,svaki doslovno isti samo rijeci poredane drukcije. I opet se likove pale na to i ponavljaju iste komentare..
  • Paggini
    10.7k


    Ma tema kao takva je apsolutni užas i njeno postojanje ne doprinosi ničemu jer je poanta teme rasprava o tračevima i nagađanjima, a sami članci na koje se referira ovdje su apsolutno smeće, pa ni sama tema ne može biti kvalitetna jer opet - tračevi i nagađanja.

    Ali s druge strane je antologijska tema jer baš zna biti potpuna razularenost. Znam da većini foruma to smeta i žele koherentnost, civiliziranost, ali navijači smo, teško je to očekivati, a pogotovo kad se radi o tračevima i nagađanjima.
  • javolimtebejako
    816
    kog tema ne zanima nek jednostavno ne čita, ionak je deda potvrdio da se niš praktički neće znat dok klub ne objavi tak da teško da će ovdje bit nekih ekskluzivi

    nek momci raspravljaju, ja sjedim solo na pivi poslije posla i čitam, fućka mi se živo
  • hardek
    1.8k
    Ja ne kužim opčinjenost Šotičekom. Krilo koje u 2400 minuta u HNLu nema kreiranu veliku priliku, 0 asistencija i ima 0,6 uspješnih driblinga po utakmici. Uz sve to meni ne prolazi ni eye-test kao neko ekstra nadolazeće krilo. Čak bi se usudio reći da bi mu plafon mogao biti nešto ala Špikić.
  • CastAway1986
    994
    upravo to , Kopenhagen prošao skupinu lige prvaka , u prvenstvu im malo falilo za titulu , ojačali ekipu i uigrali ih za iduću sezonu...Nebi rekao da su imali lošu sezonu..
  • Ivdzo11
    3.4k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/pao-za-slovenca-trazi-pet-milijuna-eura-ali-mogla-bi-presuditi-igraceva-zelja-za-odlaskom/130616

    Naime, Grci u startu, navodno, traže pet milijuna eura, što je za Dinamo previsoka svota. Modri sigurno neće toliko platiti ni za koga pa ni za Gnezda-Čerina.
  • CastAway1986
    994
    pa ja ne vidim iskreno neko drugo ime koje bi realno iz slovenske reprezentacije mogli dovesti , nije valjda da prate kapetana Olimpije Elšnika ili da žele vratiti Stojanovica..Znači Gnezda ili možda Šporar..Ljudi koji ovdje pišu da Dinamu Čerin ne treba, ne znam koliko su pratili ovu sezonu. Čovjek je standardni prvotimac u jednom od četiri najjača grčka kluba, u ligi koja je značajno jača od naše. Visoko ga cijeni Kek, jedan od najboljih trenera koji su ikad nogom kročili u HNL.
    Dinamo na šestici ima Sučića i Ademija, od čega je ovaj potonji samo sjena igrača koji je nekad bio. Pojačanje na toj poziciji nam je nužno, s obzirom na mogućnost prodaje Bulata i stanje Marka Roga..
  • Jurki
    9.7k
    rađe bi gledal Rukavinu na desnom krilu makar je on LW u rotaciji nego Šoticeka za kojega bi siguran sam morali dati bar 3 milje.
    Decko ne zna igrati nogomet na postavljenu obranu. I to se pokazalo minule sezone milijardu puta. Protiv slabijih ekipa nije ga bilo na mapi kad bi bas trebal pokazati svoj "talent".
    Skup, a jako upitno kaj bi dobili od njega. Vrlo vjerojatno flop.
  • CastAway1986
    994
    koliko god cjenim igračke kvalitete Gnezde Čerina bilo bi suludo dati 5M za njega..Za taj novac se može dovesti kvalitetan lijevi bek I ajde Pjaca kojeg svi više manje guraju u Dinamo..
  • miro
    3.5k
    Ako toliko platimo za igrača koji po meni ne moze u prvih 11 trenutnog Dinama, nismo normalni. Ne vjerujem da netko pomislja na to
  • hardek
    1.8k
    Meni se više čini da Marić ima spisak igrača koje bi volio dovesti pa ispipava teren. Baci udicu pa vidi šta će se uhvatit. U svakom slučaju za sad od mene ima palac gore za ove igrače van HNLa koje se povezivalo. Dahl, Gnezda, Mounie su svakako igrači koji se kvalitetom mogu smatrati pojačanja za Dinamo.
  • BigZ
    395
    nek momci raspravljaju, ja sjedim solo na pivi poslije posla i čitam, fućka mi se živojavolimtebejako

    Ima nas jos takvih :sweat:
  • Chempers
    25


    Mogao bi ovo biti još jedan prijelazni rok ala 2023 kako mi se čini.

    Trubilo se kako novinari nemaju pojma, imena su tajna, a na kraju mi zaista nikoga nismo doveli od igrača koji bi nam bili od pomoći. Povraca mi se od floskula kako ne možemo nikog platiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions