• Orc123
    6.1k
    dovest cemo ga samo ak smo pali na glavu! To bi bio transfer u rangu Stefulja i Jurica i 2 koraka unazad! Govorim ako je to istina jer kako uopce moze netko misliti da su Radeljic ili Galesic neki upgrade u odnosu na bilo kojeg stopera kojeg imamo u kadru....upgrade su jedino na Zivkovica trenutno i alpari sa Sutalom i to ako su....
    Ako bi stvarno doveli jednog od njih ozbiljno bi se zabrinuo za struku koja odlucuje ali siguran sam da ne gledamo u tom smijeru jer je jasno komunicirano da zelimo dovesti stopere koji bi bili bolji u odnosu kaj imamo .
  • Keyser Soze
    8.7k
    Meni je nejasno (ako je istina) da mi svaki put tražimo igrača malo jačeg ranga i svaki put nam je preskup. Pa kad ćeš riskirat ako nećeš sada, imamo i vremena i novaca i to se jednostavno mora iskoristiti. Ne pamtim kad smo doveli ozbiljnog igrača i pošteno se isprsili s novcima, na pamet mi pada samo Boško Šutalo pretprošle sezone. Sad se lomi hoćemo li probiti tu barijeru ili ćemo još uvijek ostati klub koji daje milijun eura za glavno pojačanje, ne događaju se igrači poput Petka ili Orše svaki dan, to je više iznimka nego pravilo. Dakle, nama ne trebaju nikakvi Gnezda Čerini, Galešići, Oliverasi nego kapitalci s kojima ćemo biti konkurentni u LP.
  • Nolifer
    7.1k


    Apsolutno se slažem i potpis. Da bi se napravio taj iskorak, ponekad treba uzet rizik i riskirat. I da trebamo kapitalca, a ne nekog polovnjaka koji se prije umori nego riješi utakmicu u našu korist...
  • sanjinlego
    2.5k


    U to stvarno ne ulazim vise.

    Da je transfer gotov, nije. Da nam je treca opcija? Mozda. Imamo vremena, nadam se i novca. Pa eto, vjerujem da znaju sto i kako.
  • blue heart 72
    1.5k
    I ja se nadam da je konačno došao kraj transferima kojima je jedina svrha slabljenje konkurencije, bez obzira da li su te nove pridošlice za nas pojačanja ili "pojačanja". Bolje uzeti jednog ili dva prava igrača, nego samo gomilati igrače kao da ih već nemamo dovoljno na lageru
  • striko
    1.3k
    Fascinantno mi je kako isti likovi prate skoro sve lige i znaju tko je pojačanje iz Danske, Cipra i sl. A provjerena HNL imena omalovažavaju.

    Prije bi Selahija i Miereza nego pola Francuza, Danaca...
  • Jos-Optimus
    867
    Realno, nemam pojma o stanju u kasi i o tome što struka traži...znam da bi nam igrač tipa Erlić bio premija (ne mora biti Erlić, ali ako takav igrač igra u Sassuolu...pa nije jedini, sigurno ih ima još koji su tak negdje zalutali). Definitivno trebamo ozbiljno krilo/napadača, dokazanog igrača - tipa onaj lik što nam nije htio doći iz Fenera. I lijevi bek, moderan lijevi bek koji će biti prava prva opcija, mislim da se to da itekako pronaći. A pored svega toga trebamo imati sreće
  • dinon7
    560

    A tko tvrdi da u pola te francuske ili danske ne leži još jedan RPG? Kojeg smo vidi čuda doveli besplatno.
    Zašto (pre)platiti igrača iz naše lige ako vani postoji jeftiniji i kvalitetniji?
  • sanjinlego
    2.5k
    Selahija smo imali za 500.000 - nismo uzeli. Mislim na Vlatku i ekipu.
  • hardek
    1.9k
    Koji je razlog opsesije naših sa Galešićem? Kad god bi gledao utakmicu Rijeke nisam ga pretjerano doživljavao, čak mi je Radeljić bio bolji od njega. Koji je njegov forte kao stoper uopće? Dueli, skok, posjed?
  • Orc123
    6.1k
    evo hnl je strasna liga, rasturamo po europi....svake godine Rijeka, Hajduk i Osijek pumpaju europski koeficjent....a igraci koji odlaze iz tih klubova redovito participiraju u klubovima u koje odlaze...citaj: Smolcic, Beljo, Frigan, Biuk.....strasna smo liga da....
  • Peškaman
    3k
    Prema Germanijaku,Wdowik (igrač Jagiellonie,prvak Poljske)je opet ponuđen Dinamu.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Galešić ima 23 godine, koštat će nas 3 mil., a pitanje je hoćemo li ga moći prodati za toliko s 25 godina. Ovo mu je prva seniorska sezona u kojoj je malo iskočio, a došao je tek do razine Bernauera statistički, iako je Bernauer malo bolji po prosječnim brojkama. Gdje ima dima ima i vatre i zato mi nije jasno zašto se o njemu uopće razmišlja kad imaš X besplatnih stopera koji su iskusniji, bolji, dokazaniji, a plaća bi im bila možda i duplo veća od Galešićeve, ali bi nas zato dosta manje koštali kad se u obzir uzme odšteta. Npr. Šutalo nas je u ove dvije sezone koštao cca. 5 mil., za te pare smo mogli potpisati kapitalca samo takvog i dati mu ugovor na 4 sezone od 1.25 mil.
  • Orc123
    6.1k
    galesic uopce niti nije standardan u Rijeci, kako ce biti onda kod nas?
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Ma mislim da su to tipične novinarske izmišljotine, uvjeren sam da Galešić nije u nikakvim kombinacijama za dolazak kod nas. Od svih imena (tek je krenulo, a već ih ima) jedino vjerujem u priče o Pjaci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions