• sanjinlego
    2.5k


    Ne znaju. Ovo mogu potvrditi. I tako i treba biti. Prvi ja, pa svi ostali treba da znaju sto manje informacija dok ne bude to - to. Al' isto tako, i ja, i svi ostali očekujemo da prijelazni rok bude kvalitetan, i efikasan. :)
  • Crni86
    1.5k
    održavanje financijske stabilnosti klubarioda

    Ovo je kljucna recenica, nigdje ne pise da se nece puno trositi vec da se nece trositi tako da se narusi financijska stabilnost kluba sto je i sasvim logicno. Ko je kriv novinarima sta su financijski nepismeni i zeljni bombasticnih naslova na koje ce se svi navijaci zapaliti.
  • ShanKu
    443
    Sad gledam jedan Norveški napadač, ima 19 godina, u zadnjih 60 utakmica ima 5 gola... vrijednost 15milijona.. na koji način?? Igra za Club Brugge... kako kod nas nejdu cijene igrača nikako gore..
  • Dzoni
    247
    Razlog je vrlo jednostavan. Ima 19 godina, igra za reprezentaciju Norveske, bio je jako dobar tamo negdje 8., 9.mjesec, igra redovno u prvaku jedne od 7 najjacih liga. Da Dinamo igra hipotetski u npr. Eredivisie, igraci poput Baturine, Vrbancica, Perkovica, Sucica i sl. bi vrijedili visestruko vise. Nije isto igrati na redovnoj bazi protiv ekipa razine Dinama ili igrati HNL gdje se na redovnoj bazi igra protiv nikakvih ekipa
  • CastAway1986
    984
    Navedeni je veliki norveški talent Antonio Nusa..Ako te čudi zašto mu je vrijednost 15M to je zato jer je za Brugge krenuo igrati sa 17 godina i ima već preko 80 nastupa u belgijskoj ligi koja je jača i praćenija od HNL-A a uz sve to ima nastupe i za reprezentaciju Norveške..Već su odbijane ponude za njega od 20+ milijuna
  • Pop corn
    6k
    Marić je odboru predstavio točna imenaYovitssa

    Nije...

    I za kraj, Dinamo nije zainteresiran za Šveđanina Samuela Dahla.rioda

    Nije....

    jel moguće sa su Šveđani odlučili preko nas nabijati cijenu za njega kao što to vješto rade neki domaći klubovi (Lokomotiva khm)?Izet Hajrović

    Moguće je
  • Teofil Kateran
    1k
    Ako se pametno radi, u što sam uvjeren kod Marića, definitivno se može. Posao nije lak, ali realno ova situacija s play-offom svakako može privući igrače pošto je to minimalno osigurana grupna faza Europske lige. Jednostavno riješit se otpisanih igrača, dat veću plaću Petku, a pojačanja ne preplaćivati. Posao je težak, ali ako se gleda više tržišta može se naći sigurno nekoliko igrača kojima ističe ugovor ovo ljeto ili iduće ljeto i još nekoliko igrača za koje se ne plate neke ogromne odštete, a može se naći takvih kvalitetnih igrača…
  • Olmic
    3.1k
    usteda ce biti vec na rjesavanju viska igraca
  • blue heart 72
    1.5k
    da, ali do toga treba doći
  • Droljo
    6.4k
    Mi smo u situaciji gdje nama ne treba rekonstrukcija! Nekako zadržati glavne igrače, rešiti se viškova, prodati dva tri marginalna i dovesti po jednog pravog u svaku liniju. Ako ljudi rade, a mislim da rade, to nebi trebao biti ogroman posao. Ogroman u smislu da sastavljamo momčad od nule kao rijeka svake godine. Jednostavnije je sad kad se zna tko šta radi i kad se radi za dobrobit kluba a ne da jedan debil sve sam vodi i pregovara za svoj džep i ekipicu uguza.
  • Jos-Optimus
    794
    Slažem se...i čini mi se da zaboravljamo na svu tu mladost koja je prošla ovu brutalnu sezonu, biti ćemo bolji i iskusniji. Mislim da nismo svjesni kakav bi Sučić mogao biti. Vidović, Hoxha (koji je očigledno bio pod velikim strahom dok nije otpustio kočnice), Stojković, Baturina, Perković...da ne spominjem oen koji će sigurno biti bolji po defaultu: Rog, Ogiwara, RPG. Imamo se mi itekako čemu nadati
  • rioda
    3.5k
    Pa dobro, koliko ovaj Ničota može trabunjati? Jučer je ubacio sličnu konstrukciju u članak, danas opet, sutra će vjerojatno opet jer, eto, nema nikakvih informacija pa mora nekako ispuniti kvotu članaka.

    Financijska stabilnost ne znači da se neće ulagati u pojačanja. Eto, prodaš recimo Bulata, Špikića i Emrelija, riješiš se Bočkaja i još nekih koji su višak i time oslobodiš budžet za plaće i stvoriš kapital koji možeš uložiti u pojačanja bez da si trošio postojeća sredstva u proračunu. A nije da se ne može naći i slobodne top igrače...
  • Maximo
    323
    Slažem se a svima vama momci...dodao bih samo da će prvi-drugi igrač koji dođe već pokazat jesmo li na pravom putu s pojačanjima...
  • Heisenberg1986
    150
    Interni potencijali su veliki,

    ocekujem da je najvece pojacanje za sljedeću sezonu iskusniji Sučić, koji će jesti veznjake i dobiti jos na sigurnosti i slobodi. Isto tako ako ostane Vidović očekujem od njega veliki napredak, prvenstveno fizički, a vidi se da je nadaren i veliki potencijal. Kaneko i Hodža mogu biti dobri rotacijski igraci nakon sto su prosli sezonu/pola sezone prilagodbe, kako ce vrijeme odmicati bit ce sve bolji unatoc svojim limitima, jer nije lako ni puno boljim igracima doci u okruzenje koje je par stepenica više od prethodnog na kojem si igrao. Isto tako će biti s ogiwarom koji ima veći plafon od njih dvojice.

    Špikića bi prodao jer ako ne ode sad, neće nikad. Ako dovodimo pjacu, onda je upitno oće li se produžavati vidović, jer tu je i stojković koji je veliki potencijal i koji će trebati minute, a treba i vrba minute ako ne ide na jos jednu posudbu.

    Bilo bi odlicno kad bi doveli još top desno krilo, vrhunskog stopera, zamjenu golmana tipa zelenika i jednog mlađeg zadnjeg veznog za rotaciju s mišićem i sučićem. Lijevi bek mi nije toliki prioritet jer ga može pokriti i Perković i RPG bude li potrebno, s tim da nebi želio više gledati Rileta u prvoj, već u rotaciji.

    Ovo sve pišem pod pretpostavkom ostanka Petka i Baturine. Baturina neće otići skoro sigurno, dok za Petka nikad ne znaš.

    Klub radi na pojacanjima ozbiljno i ovo što se piše po novinama je bullshit, nemojte se nervirati bezveze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions