• Ludovic IX
    6.2k
    da ti vodiš klub, taj bi propao u tri sezone od dugova
  • Orc123
    6.1k
    zato sto ne bi pokupovao sve kaj zna 2 na nogu u hnl za 3mil eura? Ne, definitivno to ne bi. Bazirao bi se na vlastitoj skoli, koja je jedna od najboljih u svijetu, dovodio talente iz hnl dok su jos u kadetima, i to sve zacinio igracima iz vana, nebitno stranac ili domaci....ne brojimo krvna zrnca. Iz hnl bi doveo samo kad bi netko prerastao hnl i to onda i posteno platio. Ali da se ne lazemo, nemam ni ambicija, ni znanja, ni kompetencija za takvo nesto.....ovo je cisto laicki ali dozvoljavam da imamo razlicita stajalista i postivam to....
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Od Dahla nema nista , Ali po meni i to je ogroman razlog za optimizam. Svaka cast. Njihove sdje izjavio da su nasi poslali upit jos prije nekoliko tjedana ,sto samo po sebi govori da smo ozbiljno i da se radi punim parom i ne ceka bez veze. Naklon do poda i upravi i Maricu,Zajecu a i Jakiru
    I ova imena sto izlaze u javnost, i ako nisi sve istine ,novinarskog nagadjanja . Sve su to ozbiljna imena i pojacanja pa kako god da bude. Za neke se slazem neke ne ,Ali ko sam ja da sudim. Slazem se sa vecinom da Radeljic nije upgrade u odnosu na one koje imamo. Da je slobodan zasto ne ,Ali placati ga ,hm ima boljih i bude bolji dosao. Imam osjecaj da cemo se mi radovati jos dosta burazi moji
  • Yovitssa
    482
    "All in metoda" koju mnogi ovdje zagovaraju nije garancija ničega. Svježi primjer su dva kluba i njihov uspjeh iz prošle sezone; ciganski klub kojeg Lidovic spominje i "Kujtimov" Kopenhagen. Ciganima se trošenje nije isplatilo, Dancima višestruko.
    Mišljenja sam da bi Dinamo trebao nastaviti praksom koja se do sad pokazala uspješnom, bez nekih prevelikih oscilacija. Mislim da Marić zna kaj radi, imam povjerenja u njega i kao što Deda kaže, znali budemo za prinovu tek kad bude u Zagrebu.
    Meni je isto fora ovdje refrešati forum 24/7 nadajući se nekom perverznom pojačanju iz "liga petice", ali mislim da ne bu nikaj od toga...
  • Ludovic IX
    6.2k
    problem je što naša škola propusta dosta pjaci, brozovića, majera i ivanušeca jer im nedamo šansu odlaze di će brze napredovat i onda mi trebamo reagirat i uzimat pjace i brozoviće dok još vrijede sitno u odnosu na koliko će vrijediti..

    ti sam neke strance spominješ ko da su oni garancija ičega..
  • dumitrumitu
    963
    Ja se slažem da treba graditi ekipu oko hrvatskih igrača ali samo ako su dovoljno kvalitetni. Sljedeće sezone očekujem važne uloge od Stojkovića, Sučića, Perkovića.Nadam se otkupu Vidovića i očekujem puno od Vrbančića. Šotiček mi jednostavno ne djeluje kao dovoljno dobar igrač za dinamo.
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    nije to nikakav all in metoda kolega. Nego metodicno pojacavanje i ekipe i rjeSavanje viška . Kopenhagen kojeg si sam spomenuo je u ligi koja je jaca os nase pa svidjalo se to nekome ili ne to su cinjenice. Oni su imali dva kluba u kvalama za ligu prvaka . I imaju skupine . Zaradili su brdo novaca do sad i isplati im se ulog visestruko. Nisu postali prvaci u jakoj ligi. Stiglo ih je to na kraju jer su igrali mislim 16,17 tekmi vise nego konkurenti. Imaju najbolji omladinsku skolu ,dovlace najbolje talente. Imaju sve slozeno sto se kod nas tek sad radi. Koristili su cij li jedan ljetni prijelazni rok da se rijese igraca koji se nisu pokazali. Pa tek onda krenuli stvarati momcad. I mi smo sad na tom putu. I treba ici na rizik ,ulozit u momcad ozbiljne novce . A ne natrpavati se prosjekom a zatvarati vrata nasim talentima
  • Ludovic IX
    6.2k
    stojković ima lošije brojke od šotičeka npr.. a za njega se u dinamu kunu da je idući veliki igrač iz dinama. ja znam da oni koji trebaju ne gledaju igrače kao mi, već da im mane gledaju na način da vide kako ih popraviti a ono što je dobro, samo još poboljsati
  • Jos-Optimus
    867
    ali Stojković igra i drugačiju poziciju...to je kao da kažeš da Baturina ima lošije brojke od Šotičeka
  • Ludovic IX
    6.2k
    stojković je u losoima igrao lijevo krilo i ofenzivnog veznog.. šotiček igra desno krilo.. pa i nije to neka razlika u pozicijama da nemaju isti XG npr..
  • sanjinlego
    2.5k
    Ne znam za vas, ali moje je mišljenje da će mali Stojković pokidati novu sezonu (nadam se bez ozljeda). Također, Peru Sucica treba isforsirati max. jer je ova sezona ta, za njega.

    Prošao Zrinjski, prvu sezonu u Dinamu, i sada je to - to.
  • Yovitssa
    482

    Slažem se s tobom, Kopenhagen je put koji bi i mi trebali slijediti. Ja sam se ustvari referirao na period od prije točno godinu dana kada je nastala histerija oko toga "zakaj Šimić ne dovodi nikoga/hoćemo Ojedu/Pierrota sada i odmah" u kontekstu najvažnije sezone ikada zbog plasmana u Ligu prvaka... I tad se ukazivalo na Kopenhagen i Zvezdu jer dovode jebena pojačanja (čak i želje Zonaša za Dinamo). I doveli su zvučna imena, potrošili brdo love. Kopenhagenu se vratilo jer su odigrali jebenu sezonu u Europi (jebiga, fasovali su zato u domaćoj ligi). A Zvezda je ispala totalni flop.
    I sad zamisli da smo mi doveli Krassoa, Olayinku, Hwanga itd. i da smo gledali Hajduka kako slavi titulu? Pa još onda "nagazna mina" u kvalama za Konf. ligu, mislim da se financijski ne bi oporavili barem 5 sezona.

    Btw, igrač Juninho iz Qarabaga je ovogodišnja želja Zvezde, a naveliko smo pisali (nakon tekme s Leverkusenom gdje ih je izdominirao samo tako) da bi nama sjeo kao buali šamar... :lol:
    Povijest se ponavlja.
  • Jos-Optimus
    867
    Ma je, ali Stojković je vidno drugačiji igrač, španer, paker...mislim da je Stojković, kada je zdrav, ipak u klasnom rangu Baturine
  • dumitrumitu
    963
    Koliko vidim Šotiček ima samo više golova, a to su bili većinom utrpanci protiv rudeša, belupa i sličnih. U svemu ostalom Stojković daleko bolji. Sad sam baš pogledao i njihove sažetke i smiješno mi ih je uopće uspoređivati.
  • scooniepenn
    2.3k

    Jesi li ti zaista usporedio Šotičeka i Stojkovića? Kao prvo Stojković je primarno 10-ka, a sekundarno krilo, polivalentniji je, s boljim pregledom igre i kombinatorikom, motorički su najmanje al pari, s tim da je Stojković 2 klase tehnički bolji igrač. Utjecaj Stojkovića na igru Lokomotive je bio nemjerljivo veći nego Šotičekov. Kod Stojkovića se u svakom potezu vidi da je klasa, poučak Olmo, Majer, Baturina i takvi igrači. U tvom poimanju nogometa je jedino zabijeni gol očito meritum. Kontekst zabijenih golova - kome su zabijeni, u kojoj ligi, ostale igračke komponente su sporedne. Tom analogijom Petko je samo solidan napadač, a recimo iz Ligue 1 napadač koji je zabio 9 golova nije neka kvaliteta kad možeš dovesti igrača koji je u HNL-u zabio 15. Čestitam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions