• rioda
    3.5k
    Dajte ljudima vremena. Pripreme počinju za nešto manje od mjesec dana, bilo bi idealno do onda kompletirati momčad pojačanjima, a nakon toga samo ako ulete neki jači igrači. Dakle, imaju tri i pol tjedna da poslože momčad do početka priprema
  • Brusa
    973
    stari sezona je završila prije 10 dana...
    A što se tiče prošlog prijelaznog roka, nemoj mislit da mislim da je bio dobar al s onima koje smo doveli osvojili smo duplu krunu i izbacili betis...
  • Keyser Soze
    8.6k
    Lošije od tog ne može, pa više smo se pojačali na zimu nego na ljeto. Ima još vremena pa ćemo suditi na početku priprema.
  • Yovitssa
    472
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/zvonimir-manenica-novi-je-predsjednik-uprave-dinama/2571143.aspx?

    "Čelni čovjek struke u klubu Marić predstavio je Izvršnom odboru plan za predstojeću sezonu. Prema njemu će Dinamo tražiti šest novih igrača, po dva u svakoj liniji. Marić je odboru predstavio točna imena."

    Hoćemo imena! :gasp:
  • sport
    2.5k
    Hoće i novinari :lol:
  • rioda
    3.5k
    I za kraj, Dinamo nije zainteresiran za Šveđanina Samuela Dahla.

    24sata dodali ovu rečenicu na priopćenje kluba
  • Izet Hajrović
    1.5k
    jel moguće sa su Šveđani odlučili preko nas nabijati cijenu za njega kao što to vješto rade neki domaći klubovi (Lokomotiva khm)?
  • Orc123
    6k
    Ne kuzim ovo, predstavio je imena igraca, tih 6....mislim tesko da bas svi prvi izbori dođu u dinamo...valjda je onako povrsno prodao listu za koje smo zainteresirani jer bi ovo znaciloko da ih je 6 vec dogovoreno pa da se konkretno znaju imena......
  • dumitrumitu
    905
    Meni nije jasan dio gdje najavljuju pojačavanje na 6 pozicija ali ne planiraju veliku potrošnju. Nema pojačanja bez potrošnje.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Ako je netko bio na toj sjednici i čita ovaj post, molim Vas da mi samo odgovorite s "Da" ili "Ne" na sljedeće pitanje pa da mogu mirne duše i uma zaspati. Je li među tim famoznim pojačanjima bilo spomenuto prezime Galešić ili, ne daj Bože, Radeljić?
  • rioda
    3.5k
    Odgovor je u tome da je to osobna interpretacija novinara, vrlo vjerojatno zlonamjerna. Tako da se nema smisla na to osvrtati

    Naslov: Manenica nasljeđuje Peras, novi član Uprave stiže iz Poljske. Ljetni prijelazni rok? “Nećemo puno trošiti!“

    Tekst: Dinamo se želi pojačati, biti europski konkurentan, planira se dolazak pet-šest igrača. Ali, daleko do toga da će se Modri rasipati milijunima, nije u planu velika financijska potrošnja. Cilj jest jačanje momčadi, ali i održavanje financijske stabilnosti kluba.

    Dakle, Ničota je nešto našvrljao čisto da proširi klupsko priopćenje. Pa onda svoju škrabotinu stavio u naslov kao da ju je netko iz kluba izjavio. :vomit:
  • miro
    3.5k
    A gle, ima logike, nađeš 3 igrača s odštetama od 2-3 milje plus 3 igrača kojima su istekli ugovori
  • Izet Hajrović
    1.5k
    možda i 1-2 igrača na posudbu s opcijom otkupa i neće ispasti velika potrošnja.
  • Papastrumf
    10.6k

    Neće ti sigurno nitko na to odgovoriti. Mislim da niti clanovi IO-a ne znaju imena o kojima se razgovara i s kojima se pregovara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions