• Jurki
    9.7k
    spomenul si ta dva kluba.. ok jedni su potrefili drugi popusili.
    Ne znam kolko je Kopenhagen dopelal igraca al znam da su cigani dopelali autobus novih igraca plus novi trener.
    I tak se defitinivno ne radi. Nemre se stvoriti kemija između igraca i trenera odmah i za to treba vremena.
    Mi se moramo rijesiti viskova, te dovesti igrace samo di nam gori, a ne promijeniti skoro cijelu momcad.
  • Ludovic IX
    6.1k
    da gledam samo golove, onda bi htio miereza a njega ne zelim ni nacrtanog u dinamu. bio bi duplo veći flop od drmića

    šotičeka gledam kao igrača koji ima puno dobrih stvari i par mana.. ai vjerujem da se mane mogu otkloniti.

    inače, meni je krivak leibling iz lokomotive i njega bih najviše želio
  • Sajla
    4.2k
    krivake, šotičeke i ostale ćemo pretvoriti u pjace, majere, brozoviće kad budu imali gdje igrati. za prvih 11 Dinama još nisu pa se vraćamo na partnerski klub. možda su Zajec i Marić išli u Ljubljanu razgovarati s ekipom iz Brava, pa usput pogledali utakmicu Slovenije, a novinari složili priču Gnezda Čerin + Pao + HNL iskustvo = interes Dinama.
    iako, KTC, RPG, zašto ne i AGŽ kao još jedan troslovni ;)
  • scooniepenn
    2.3k

    Ja sam ti argumentirao u čemu je sve Stojković bolji, jer je i površnom pratitelju nogometa to iz aviona vidljivo. Ti na to meni kao kontraargument pišeš:

    šotičeka gledam kao igrača koji ima puno dobrih stvari i par mana.. ai vjerujem da se mane mogu otkloniti.

    :roll: Koju posluku porati.
  • Mr Anderson
    6k
    Krivak je ustvari i bolji igrač od Šotičeka, kompletniji, malo su ga ozljede usporile. Prvi put sam ga gledao na jednom, mislim pionirskom turniru u Zagrebu kad je igrao za jedan manji klub. Toliko je odskakao kvalitetom da mi je prva pomisao bila kako je dečko za vrhunske klubove i par mjeseci kasnije je bio u Lokomotivi. Dobro je krenuo u Jarunu i Lokomotivi u seniorski nogomet, ali očito ima neke kronične probleme, mislim s leđima i to mora riješiti čim prije inače niš od Dinama.
  • Orc123
    6k
    ne kuzim sta je to Crvena Zvezda lose napravila...mislim fucka mi se za njih totalno i ne želim da smo ko oni ali izdominirali su ligu, dobro LP nisu odigrali bajno ali svi igraci koje su doveli su opravdali ocekivanja....ne kuzim sta su trebali? Proc skupinu? Hwanga su doveli iz Olyimpiacosa i otkupili za 5,5mil eura, top igrac! Ndiaye zabio 12golova ove sezone, onaj Krasso dosao besplatno također zabio oko 10golova, stoper Djidje iz Basela standardan, Olyanika samo potvrdio klasu i rastura i tamo opet....sta su tocno oni zeznuli? Opet su u playoffu ko i mi? Sta se to tragicno dogodilo? Ponavljam fucka mi se za njih samo da smo mi takve igrace doveli na ono sto vec imamo bili bi duplo jaci nego oni jer mi imamo kvalitetniji temelj u nasim igracima! Cist jednostavno....
    S tobom se slazem u potpunosti da se treba riješiti viskova i ciljano dovoditi igrace a ne stihijski....problem kod CZ je kaj su oni natrpali ofenzivnu liniju novim igracima i ne mogu igrati svaku utakmicu svi, pa zato mozda nemaju svi jos bolje brojke ali kad god bi igrali isporucili su golove, a vidi se i po ocjenama na sofi ...
  • Nadmocniji
    52
    Jedvaj je dobra opcija ali njemu je menadzer MM tak da radije ne
  • Droljo
    6.4k
    Mnogi bi se mogli razočarati ovod kad stojković ne bude novi oršić ili baturina. Nigdje on ništa nije odigrao da bi se tolike nade polagale u njega. Nadam se da se varam...
  • Jurki
    9.7k
    mi nismo u istoj poziciji ko cigani.. jer nas ne futra drzava s parama, suci stoje iza njih itd.
    Ne pratim tu cigansku ligu i nije me briga al suci su im pomogli obilato da uzmu titulu.
    Mi si jednostavno nemremo za sad priustiti da potrosimo tolke pare koje su oni potrosili.
    Vidis i sam kakve smo probleme imali citavu jesen nakon odlaska 3 stozerna igraca i dolaskom novih.
    Jednostavno momcad u pravom smislu te rijeci se gradi par godina, a ne kroz jedan prijelazni rok.
  • Orc123
    6k
    apsolutno se slazem, samo mi glup narativ da su oni nesto pogrijesili jer doalovno svi ovi kvalitetniji koje su doveli su opravdali ocekivanja. S njima se uopce ne treba uspoređivati. Mi se moramo ciljano pojacavati i siguran sam da ce Maric tako i odraditi.
  • Ludovic IX
    6.1k
    ja vjerujem onima koji ga gledaju svaki dan na treningu i kazu da ubija
  • Ludovic IX
    6.1k
    ne mora šotiček bt bolji od stojkovića jer stojković je igrač kvalitete baturine npr, ali ne mogu svi bit zvijezde.. ja vjerujem da nama šotiček pomoć može već sad. ne mora bit za prvih 11 ali on ce isporučit na desnom više neg vidović na lijevom kojem krilo nije primarna pozicija
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    ne kuzim sta je to Crvena Zvezda lose napravilaOrc123

    Ušla je u velike financijske izdatke kako bi pokrila plaće (i odštete) stranim igračima koji su došli u Zvezdu isključivo zbog europskog iskoraka. Izuzev domaće utakmice protiv Young Boysa gdje su se u zadnjoj minuti spasili golčinom, su ih svi nadigrali lagano, završili su kao zadnji u skupini sa Leipzigom, Cityjem i YB-om, a taj učinak su mogli imati i sa upola jeftinijom momčadi sa više domaćih mladih igrača i opet bi uzeli i domaću titulu i kup s njima.

    Poanta je da je njihov pothvat bio financijski i rezultatski neuspjeh jer su sa puno većim ulaganjima završili sa rezultatom jednakim kao i prethodnih godina, a već su u situaciji gdje duguju državi xy milijuna eura. Samo njih boli briga jer su režimski klub i kako oni kažu "može im se".

    Gledaj prošlu sezonu Zvezde kao poslovni potez: ja da uložim u neku kampanju masu love i imam rezultate jednake kao i prošle godine kad nisam uložio ni blizu toliko love, označio bi tu kampanju kao neuspješnu i šefovi bi me pitali čemu to i gdje se pogriješilo.
  • tomi-pds
    22
    Ovu temu se isplaiti čitati nakon linka na članak stranicu dvije i onda opet ništa do linka na idući članak
  • Jurki
    9.7k
    Mi moramo promijeniti tajming kupovine igraca ako je to ikako moguce.
    Znaci kupovati zimi za sljedecu sezonu. Da se stignu uklopiti u postojeci kadar (slucaj RPG).
    Ljeti kupovati igrace ovisno o odlascima ili popune, a ne igrace od kojih se bu ocekivalo da odmah potegnu ako bu potrebno.
    Sjebali smo 10 prijelaznih rokova zaredom i trebalo bu vremena da se to ispravi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions