• Mihaljević
    8.6k
    Drago mi je da je Matkoviću cjena škočila na 7M+, jer da je manja cijena pokušali bi opet izmusti od Dinama 3-4M€ na igrača koji tek ulazi u seniorski nogomet, posebno kad ga usporedim sa Friganovim i Beljinim brojkama, bili su oni u HNL-u godinu-dvije stariji od njega da, ali ne mislim da je Matković sad neki neviđeni talent kako svi pišu.
  • hardek
    1.8k
    Matković mi je od svih mlađih igrača nekako najteži za procijeniti. Odlične fizikalije ali dribling i kombinatorika su malo meh. Ima visok strop ali isto tako dosta nedostataka u svojoj igri koje nije lako izbrusiti.
  • San Lorenzo
    12.5k
    Ne želim nove Francuze, Japance i strance u ovom prijelaznom roku...preferiram dovođenje igrača s ovih prostora, naši igrači koji su vani te Makedonci, Slovenci, Bosanci itd.
  • Jurki
    9.5k
    sve ok.. ali takva kvaliteta koja je nama potrebna je zasigurno preskupa i van nasih financijskih mogucnosti.
    Ne zanima me dal su igraci Francuzi, Nijemci, Japanci ili Marsovci... zanima me samo to da nam donesu upgrade na postojecu momcad.. i da Dinamo bude jaci nego kaj je trenutacno.
  • Oluja
    3.8k
    preferiram dovođenje igrača s ovih prostoraSan Lorenzo

    "Ovi ptostori" su širok pojam budući da je zračna udaljenost Zagreba od Skoplja gotovo jednska udaljenosti Zagreba od Zuricha, Stuttgarta i Wroclava, Genove i Napulja.
  • San Lorenzo
    12.5k

    Ovi prostori = govorno područje.
  • Oluja
    3.8k
    pa jebemu, naći ćemo prevoditelje, nismo hajduk.
  • San Lorenzo
    12.5k
    Najbolje rezultate imamo zadnjih 6 godina kad su nam nositelji bili Bruno, Oršić, Mišić, Ristovski, Livaković uz primjesu par mlađih i naravno ponekog stranca, jer nemožeš sve pronaći u tom bazenu.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    totalno slutim da će dortmund večeras uzeti LP-a!

    nadam se da nekakav pesimizam i nervoza izvire iz mene zbog važnosti te utakmice iz dinamove perspektive.

    međutim, zakon velikih brojeva, dobiti 6 finala LP u 10 godina, gdje su se par puta fino skrumpali... negdje realu mora krenuti po zlu...vjerojatno će u "najlakšem" finalu, baš imam grdi osjećaj da će se to dogoditi.
  • Nino Bule
    12k
    .vjerojatno će u "najlakšem" finaludb-izbjeglica

    To i ja ocekujem odkad znamo tko su finalisti, da real zajebe kad je najlakse
  • db-izbjeglica
    13.6k
    iako se ne kladim, čak razmišljam da stavim 50 eura na dortmund...ako izgubim, bit će mi drago. ako se ostvari, barem dignuti 100 i nešto eura.
  • NORTE
    9.8k
    Nadam se da dinamo NIKAD neće dati jedan cent raznim uremovićima, brekalima, valdasima, juranovićima i tudorima pa čak ni pukštasima.
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Ne vidim problem sa ljudima koji se nikada nisu izjašnjavali kao dinamovci. Koji je problem sa pukštasom? Čovjek je stranac, došao tamo iz amerike probati u europi i izgleda da će biti nešto od njega. Takoder, ne vidim problem ni kod korektnih hajdukovaca.

    Međutim, netko poput brekala... za njega sva vrata kluba trebaju biti zatvorena, za sva vremena, ni kartu za dinamovu utakmicu mu ne bi dozvolio kupiti.
  • Ivanmtk
    775
    Nepopularno mišljenje. Pjaca nam neće donijeti ništa šta ne može Hoxha
  • The Undertaker
    4.4k
    Boli me briga da li igrač navija za Hajduk, Dinamo ili Real. Gledam isključivo što pokazuje na terenu. Ili mislite da su Baturina, Petković, Modrić, Livaković, Ristovski, Mišić, Olmo itd... odmalena navijali za Dinamo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.