• emilperska
    4.1k
    Moje misljenje je isto da juniorska titula ne znaci nista ako iz te ekipe nitko ne moze u prvih 18 igraca ni indirektno ni direktno. Isto kao U21 reprezentacija gdje je sporedno da li ce oni igrat polufinale ili cetvrfinale Eura ako nitko nije kadar za A reprezentaciju. Srbi su 20 godina bili dosta jaci od nas u mladim repkama, pa im je seniorska reprezentacija bila rang ispod nase..
    Dinamo je unzazad 20 godina imao relativno dobar omjer rezultata u omladinskom pogonu i protocnosti u seniore, naravno da je tu bilo dosta glavinog financijskog interesa da Kovacici, Brekala, Halilovici, Sose i Olmo sto prije debitiraju..
    Sada je potrebno pronaci opet neki miks ..
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Pa to je problem ljudi koji su bili u i oko kluba, znaci skola kao skola ne moze funkcionirati kako treba ako nema kvailtetne ljude koji rade u njoj. Tu treba dodati roditelje koji trce za brzom zaradom ili igrace koji se nakon prvog ugovora opuste i stanu sa radom na sebi.

    Nazalost nije to slucaj samo u Dinamu.

    I ne bih se slozio da ne znaci nista, jer se osvajanjem turnira i liga jaca natjecateljski duh i mentalitet.
  • emilperska
    4.1k

    Naravno da ako možeš birat da je bolje da su prvi nego da su četvrti..
    Ali to je sve sekundarno, ako će najbolji od njih biti igrač u svom prime timeu za Goricu, a ne za nas.
    HNS je maksimalno sjebao stvar za nas i tovare ukidanjem drugih momčadi u drugom rangu. Ali trenutno se nalazimo u nekom zrakopraznom prostoru koji Marić mora što prije popuniti i to će probati s Bravom, a to je da ti pobjednički juniori dobe preko NK Bravo bezbolniji ulaz na seniorsku scenu.
    Prilično sam siguran da nije ukinut Dinamo 2, da bi 2, možda 3 igrača danas bila u prvoj ekipi..
  • deda
    29.2k
    Ma to je apsolutna greška bivše uprave tj. Antolića koji je donio tu odluku. Šta bi falilo da se igra naša 3. liga. Za dlaku je slabija od druge lige. Najbolje mi kad netko uzima kao rezon ta momčad je koštala toliko. A koliko nas košta 30 igrača na posudbama čije plaće 90% snosimo mi.
  • immerwieder
    1.3k
    da, ja isto mislim da bi 3.liga za 2005. godište i par njih 2004. sljedeće sezone bilo potpuno u redu,
    a dosta se provlači teza od ljudi iz kluba da je HNS ukinul 2. momčadi,
    nije, sam si si je ukinul jer nisi htel igrati 3.ligu,
    ne znam da sad opet veliš da hoćeš igrati, valjda bi moral od najnižeg ranga
  • deda
    29.2k
    Ne znam što kaže pravilnik HNSa kad bi sad htio ponovo pokrenuti drugu momčad. Pitanje da li je definirano uopće što samo ukazuje da su odluke HNSa upravo i imale za cilj ukidanje drugih momčadi.
  • emilperska
    4.1k
    Lesijevi članci iz Njemačke su mi najbolji od naših "novinara"..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.