• Mali dioničar
    15.1k
    I koji nije omogućio situaciju za afirmaciju mladih Dinamovih igrača.
    — Mali dioničar

    Sučić i Perković igraju ping-pong uz konačnu afirmaciju Baturine i Nevistića iz potencijala u nositelje kvalitete. Još 2 najveća talenta se tek trebaju vratiti.
    Captain America

    Sučića je u momčad uveo Bišćan.

    Perković igra premalo.

    Nevistić mu je bio drugi izbor. Stavio ga je nakon loših partija Zagorca.

    Baturina igra solidno. Svakako ne na nivou na kojem su igrali igrači koji su napravili velike transfere iz Dinama. Na žalost.
  • Danko
    726

    Ok, koji trener ti garantira da ćeš osvojit prvenstvo i kup i uć u LP?
    Daj ime.
    Lako je smjenjivat, dajte imena.
  • rioda
    3.3k
    Baturina igra solidno. Svakako ne na nivou na kojem su igrali igrači koji su napravili velike transfere iz Dinama. Na žalost.Mali dioničar

    Baturina po meni igra vrlo dobro, ovo proljeće. Razlog što nije toliko dominantan kao neki koji su ranije napravili velike transfere je što, po meni, nema glavnu ulogu u ekipi, nego je tu Petković daleko ispred svih.
  • don
    2.4k
    Sučića je u momčad uveo Bišćan.Mali dioničar

    koliko znam on je bio u Dinamo i kad je Bišćan došao i dobijao mrvice pod njim, a njega je Jakirović uvrstio u seniore u Zrinjskom prvi put.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Ok, koji trener ti garantira da ćeš osvojit prvenstvo i kup i uć u LP?
    Daj ime.
    Lako je smjenjivat, dajte imena.
    Danko

    Uopće nisam napisao da Jakirovića treba smijeniti.

    Kolega je napisao da mu treba produžiti postojeći ugovor što ne smatram dobrom idejom.
  • miro
    3.5k
    odigrao je dobre pripreme i Bišćan ga je uveo u ekipu
  • don
    2.4k
    Kolega je napisao da mu treba produžiti postojeći ugovor što ne smatram dobrom idejom.Mali dioničar

    Potpis. Dovoljan mu je ovaj koji traje do sljedeće sezone pa šta bude bude.
  • San Lorenzo
    12.5k
    Jel mi uopće znamo dokad mu traje ugovor?
  • Mali dioničar
    15.1k
    Na TM ne piše. Piše expected 30 Jun 24.

    On veli još dvije utakmice. Čudno.

    - Ne znam kakvi su mi planovi za ljeto. Sad ću se posvetiti sebi i nekim mojim odlukama. U idućim danima razgovarati s klupskim čelnicima da vidimo gdje smo i što smo. I dalje imam važeći ugovor s Dinamom, još dvije utakmice.
  • Danko
    726
    Index;
    "Hoćete biti na klupi Dinama sljedeće sezone?
    Ja imam ugovor još dvije godine i ne znam odakle se pojavila ta informacija. Sigurno da ću nakon ovoga razmisliti što ću i kako ću u razgovoru s klupskim čelnicima"
  • Captain America
    15k
    Sučića je u momčad uveo Bišćan.Mali dioničar

    Sučiću je priliku u seniorskom nogometu dao Jakir još u Zrinji. Bišćan je hvalio Sučića na pripremama pa su mu Bulat i Ljubičić bili ispred njega u svim važnim utakmicama. To je kao da kažeš da je Kopić uveo Baturinu u momčad.

    Perković igra premalo.Mali dioničar

    Trebo bi više igrati, tu se slažemo. Ipak dobiva prilike u odnosu na prethodna 2 trenera.

    Nevistić mu je bio drugi izbor. Stavio ga je nakon loših partija Zagorca.Mali dioničar

    Nevistić mu je u startu bio prvi izbor. Isto tako onaj Nevistić kad je Jakir tek stigao i ovaj danas su 2 potpuno druga igrača. Reko bi da ga je spasilo dovođenje Thea koji je stabilizirao obranu.

    Baturina igra solidno.Mali dioničar

    Baturina praktički nije imao odmora zbog U21 Eura prošlo ljeto. Na proljeće je došao k sebi i odigrao je jako dobru polusezonu.
  • rioda
    3.3k
    On veli još dvije utakmice. ČudnoMali dioničar

    Novinarska greška, nije utakmice nego godine
  • Mali dioničar
    15.1k
    Index;
    "Hoćete biti na klupi Dinama sljedeće sezone?
    Ja imam ugovor još dvije godine i ne znam odakle se pojavila ta informacija. Sigurno da ću nakon ovoga razmisliti što ću i kako ću u razgovoru s klupskim čelnicima"
    Danko

    Svašta 24 sata.

    https://www.24sata.hr/sport/jakir-o-buducnosti-u-dinamu-moram-razgovarati-s-klubom-984129
  • Mali dioničar
    15.1k
    Novinarska greška, nije utakmice nego godinerioda

    Briljantno.
  • Noel
    4.3k
    Produžio bi mu ugovor jedino u slučaju da uđe u Ligu Prvaka i tamo pokaže/dokaže kompetitivnost i znanje kao trener.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.