• db-izbjeglica
    13.5k
    Nepopularno mišljenje. Pjaca nam neće donijeti ništa šta ne može HoxhaIvanmtk

    Čak ni vođenje lopte bez gledanja u pod?
  • Ivanmtk
    761
    mora gledat di će stat, da se ne ozljedi
  • Captain America
    14.8k
    MišićThe Undertaker

    Miško je dinamovac od mladosti, ostali (vjv) nisu.
  • Hnlovac
    322
    Ljestvica imenjaka:

    39 Dinamo Zagreb Cro 50.000
    68 Dynamo Kyiv Ukr 26.500
    164 Dinamo Tbilisi Geo 8.000
    255 Dinamo Batumi Geo 5.500
    275 Dinamo Minsk Bls 4.500
    311 Dynamo Brest Bls 4.000
    322 Dinamo Moscow Rus 1.500
    350 Dinamo-Auto Tiraspol Mol 1.000

    Vidim ovu Krizyevu listu i mislim si kako bi bilo fora ovo ljeto organizirati neki Dinamo turnir (- Moskva, i Bjelorusija). Kao neki mini erasmus projekt / kulturnu razmjenu, gdje bi se međusobno upoznavali

    Još bih možda dodao i američki dynamo, i onda da se igra na kup sustav pa onda pobjednički pot nek ode Ukrajincima
  • Markelo
    2.5k
    Čekaj, zar Olmo nije bio navijač Dinama odmalena?
  • Dino
    2.3k

    Ne. On odmalena navija za Cuneo 1905 Olmo.
  • Tom Hanks
    2.7k
    bi bilo fora ovo ljeto organizirati neki Dinamo turnir (- Moskva, i Bjelorusija). Kao neki mini erasmus projekt / kulturnu razmjenu, gdje bi se međusobno upoznavaliHnlovac

    Majko mila...
    Kad misliš da ne može gore od prijedloga lazanje na Maksimiru
  • Hnlovac
    322
    s razlogom sam objavio u nepopularna mišljenja

    Hvala Bogu ovo je demokratski forum i ljudi smiju imati mišljenja
  • Tom Hanks
    2.7k
    Ja ne znam kakvo druženje ti očekujes sa navijačima koji su pobratimljeni sa cetnicima i koji podržavaju rat na Ukrajinu?Kao da netko od 10 godina piše ove stvari
  • Hnlovac
    322
    cek o kojima pričaš, ne valjda o drezdenovima?

    Jer ovo ispred Moskva i minsk sam stavio minus naravno, naravno da su rusi ispali tu
  • Tom Hanks
    2.7k
    Krivo sam skuzio isprike,za moskvu pričam.Minskovi su i dobri i podržavaju Ukrajinu(politika je jedno a narod drugo).
  • Direktor
    8
    Mislim da Dinamova škola ne valja u zadnjih nekoliko godina.
    Zadnji igrači o kojima se govori a da su iz dinamove škole i kucaju na vrata prve momčadi su Rukavina, Živković (ne govorim da su jedini).
    Sve klinci koje guraju roditelji (čitaj bivši igrači) ili menađeri.
    I mladi igrači to vide i odlaze u druge klubove gdje imaju šansu dobit priliku (Lokomotiva).
    Dinamo nema drugu momčad i gdje će ti mladi igrači igrat?
    Kojeg je zadnjeg mladog igrača Dinamo izbacio u zadnjih par godina?
  • mali M
    3.8k
    vjerujem da je tome razlog više faktora. Da nisi otkrio toplu vodu vidi se već i iz toga da su promjene u školi napravljene i odmah se ide prema gore. jedna od bitnih stavki je i nedostatak druge momčadi što je već deset puta iskomenitrano. Ti talenti u jednom trenutku moraju bit prebačeni na privikavanje na seniore, a mi nemamo gdje jer nam vrla prošla uprava nije razmišljala dalje od "danas popodne". Vidjet ćeš napredak škole kad se posloži taj prelaz juniora u seniore i kad krene normalno razvoj zadnjeg koraka jednog klinca. Ko zna koliko ih se pogubilo ili ostalo neprepoznato zbog kriminalno lošeg vođenja škole, dal je jedan Butina bio uopće sposoban prepoznat novog Baturinu ako pod njim rade ljudi od kojih su neki prešli i kod Bare u Kustošiju. Za sad još imamo lufta, a mislim da ćemo plodove dobrog ustroja i organizacije škole počet vidjeti vrlo skoro
  • IstinaZaDinamo
    1.5k


    Dva put zaredom juniorski prvaci, ove godine kadetski prvaci. Ma slaba nam skola.

    Ali ajmo ovako, sve ovisi na koji period se referiras, recimo Gvardiol je poceo igrati za seniore prije 5 godine, pa je sad medju najboljima na svijetu. Tu je Baturina, Vrbancic, Mikic vec bio na pripremama, imamo Gurlicu na posudbi, Cavlina je proizvod nase skole... Dodaj tu Jankovica, Crnca, od ranije Franjica. Znaci u svakoj generaciji ima barem jedan igrac.

    Skola nije problem, problem je sto se neke od mladih nije imalo gdje staviti da igraju jer smo imali "sposobne" ljude zaduzene za ta pitanja.
  • Direktor
    8
    Dinamu generalno ne znači ništa ako su juniori prvaci ako klub ne uspije izbacit igrača u prvu momčad.

    Itekako sam svjestan da je prošla uprava nije ništa radila po tom pitanju, i siguran sam da će Zeko sa ekipom sve to posložit na mjesto.

    Meni je nedopustivo da dinamo za milijunske kupuje Kačavende, Stojkoviće a to su domaći dečki kojima je oduvijek san igrat u dinamu i u klub dolaze okolnim putem
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.