• Zagi
    5.8k
    Vidjeli smo jučer koliko ti znači golman , pogotovo dok razvijaš mlade koji će griješiti.
    Da je Nevistić bio jučer , 3:1 max i bok.
    Ok revijalna tekma ali opet je indikativno.

    To da budu oni razvijali mlade , a imali one rupe na golu je recept za borbu za opstanak.
    A onda nema ni europe , ni para, nema ništ.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    onda ni Boto ne valja, a to bi im bio najveći poraz jer u njemu vide spasitelja, kritike prema njemu su zabranjene u njihovom vokabularu.
  • Zagi
    5.8k
    Pa zato i žele Čavlinu. Je on relativno mlad ali je već dosta iskusan golman. On bi im izvukao tih par grešaka. Onaj Kolić kaj sam ja vidio, kreira svaku tekmu bar 3-4 na svoju ruku.

    A Boto tko će ga znat. Bumo vidli kako će složiti momčad, kakav je ovaj trener itd.

    Pas mater, opet sam mislio da pišemo na 1.hnl.
    Uglavnom, dao bi im ga na čistu posudbu jer im je pojačanje. Uz nekakave otkupe ne, nema potrebe stvarati si probleme u budućnosti.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    nadovezao sam se samo na zadnju rečenicu tvojeg upisa. Slažem se sa svime, bit će im to veliki udarac na ego ako ostvare bilo kakvu suradnju s nama. Kolić nije razina prve HNL kao što kažeš, niti Buljan iz Hajduka, s takvim igračima se ne ostvaruje rezultat.
  • Orc123
    6k
    A kaj mislite zasto se samo spominju hnl igraci? Doslovno sve kaj je ok se povezuje s nama jer o čemu bi oni pisali kad informacije iz kluba nemaju! Zar mislite da se gleda samo hnl? Ja mislim da je hnl tek sporedna trznica koju mi gledamo...eventualno Mierez i Pjaca....
  • Zagi
    5.8k
    bit će im to veliki udarac na ego ako ostvare bilo kakvu suradnju s namaIzet Hajrović

    Kužim kaj hoćeš reći ali od kuda njima ego?
    Samo laju na suce. Naučeno ponašanje. Ćak nije niti naučeno nego imitiranje...
  • Jurki
    9.6k
    nasi novinari smatraju da cim neki igrac zna dva na nogu je igrac za Dinamo. I da obavezno moramo za svakog panja koji zna dva na nogu iskrcati milijune i milijune eura.
    Da se desi npr da nebumo kupili niti jednog igraca iz hnla.. novinari bi poceli pisati kako je Dinamo ubojica domaceg nogometa jer ne zeli kupovati u hnlu i time pomagati ostatku prvoligaske karavane.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Prvi potez koji trebamo napravit je otkup Cavline jer bi bio grijeh da ga kasnije placamo po trzisnoj cijeni koja ce bit minimalno 3x veca.

    Ostanak u Loksi, slanje negdje drugdje na posudbu ili mozda mjesto u Dinamu, nebitno... bitno je da je na papiru nas igrac. Momak je vjerojatno i najbolji golman lige a ima tek 21 godinu.

    Edit: Tek sam sad vidio clanak o interesu Osijeka. Bio bi stvarno dobar potez poslat ga tamo na posudbu. Pritisak ce mu bit veci, a bome po njemu vidim da mu je Loksa laganini odradivanje posla, bez nekih emocija.

    Stvarno se nadam da nismo toliki mazohisti da ne otkupimo Cavlinu i prepustimo ga Osijeku koji bi ga uzeo u "obicnom" transferu. Ali kako se kaze, chances are low, but never zero :sweat:
  • BBB Mataa998
    1.4k
    Poslati Cavlinu besplatno tamo,dat im mogucnost otkupa,sve to kako bi smanjili cijenu za Matkovica. Bilo bi odlicno
  • NitkoBitan
    13.5k
    Zaboravi na Matkovica. Sto prije se pomirimo s tim da ne bude nista od njega u Dinamu to bolje. Doduse to nam ne bi trebalo toliko tesko past jer nije previse toga pokazao u Osijeku. Hype je postojan ali je njegova buducnost upitna.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Mislim da ne možemo više, a definitivno ni ne trebamo, imati sve najbolje mlade HNL-a. Jer u tom slučaju bi patili rezultati pod jedan, pod dva pati ti kvaliteta HNL-a, a i koštaju previše sad jednostavno.
  • Zagi
    5.8k
    Igor i Dario su trebali dofurati onog Matanovića ako se ikako moglo. Beli ga je maltene otkrio i dao mu priliku u u21.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    navodno su odbili 7 mil. za Matkovića. Po kojoj to računici mi imamo šanse da ga dovedemo? Nemojte biti nerealni, zaboravite na Matkovića. Mi nema šanse da ćemo davati više od 4 mil. za transfere u bližoj budućnosti.
  • Facke
    2.7k


    Eh pajdo. A ja ti velim da bumo kad tad morali dati vise od 4 mil. za igraca ili dva v prelaznem roku. Trziste se premenile. Ne treba kukati. I mi oceme novce za nase igrace. To ti je tak kad si male jaksi i veci klub. Znaju i drugi kulike sme mi od transfera zaradili. Ak bume sparali , laku noc. A potrosili sme novce i novce na igrace koji nam nisu donesli nis. Eto za Vidovica bi bez razmislanja dal 3,5 miljuna. Odma. Zate kaj ga bumo prodali za vise ak ovak nastavi igrati.
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Za 7 milijuna mi realno trebamo dobit igrača koji će izdominirat HNL odma, a ne nekoga ko to MOŽDA bude napravio za dvije sezone. Nemožemo se nažalost kockati sa nerazvijenim igračima trenutno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions