• Zagi
    5.8k
    Nije kocka ako si u pravu :cool:
    Ali da, puno nam je 7m. Nemamo toliko, sada.

    Ovim smjerom ako kužim dobro Marića, mogli bi ubrzo.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    slažem se, tome i trebamo težiti, veći budžet, veće odštete, jači klub, uspješniji klub. Sve je to povezano, ali trenutno to nije moguće kad nismo bili u stanju platiti odštetu od 1.7 mil. ili koliko je već bilo za Gazibegovića, a kamoli više od 4 mil. Vidite da nećemo niti za Vidovića platiti 3.5 mil. Jedno je što mi navijači želimo i mislimo, a drugo je realnost i stanje u blagajni.
  • Droljo
    6.2k
    navodno su odbili 7 mil. za MatkovićaIzet Hajrović

    Navodno.
    Po kojoj to računici mi imamo šanse da ga dovedemo?Izet Hajrović

    Koliko vrijede brodić, kulen i čavlina + 1.5 mil u kešu & 30% od budućeg transfera. Uvijek postoji način. Ovdje sam karikirao i znam da osijek nebi pristao na takvo nešto da se ne izđipate na meni sad :lol:
  • blue heart 72
    1.5k
    Osijek je ekipa iz gornjeg dijela HNL-a koja puca na visoko, koliko su za to sposobni o tom - po tom. Ajde pretpostavimo da su oni doista zainteresirani za Čavlinu. Sa njima ne bi išao u nikakve vrste ustupaka, nego ono što je za nas najbolje. Kada su oni nama nešto poklonili (možda Peru sa benge)? Ako vratimo Čavlinu, a Osijek ima interes za njega, postoje samo dvije opcije.

    1) platite odštetu u vrijednosti 4+ milijuna
    2) plaćate plaću Čavlini, nama posudbu u iznosu 500'000 i imate pravo prvokupa za 4 milijuna nakon sezone

    Nikakvi dealovi sa Mierezom, Nejom, Matkom......
  • Droljo
    6.2k
    Nikakvi dealovi sa Mierezom, Nejom, Matkomblue heart 72
    Ja bih mijenjao i kulena i brodića za miereza.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Poslati Cavlinu u Osijek je po meni dobra stvar.
    Kupujes igraca koji je najbolji golman lige. A ima samo 21 godinu i jos ce se razvijati.
    Osijek je 4. najjaci klub u RH, uz svo duzno postovanje Lokomotivi. Osijek ce se boriti za Europsku skupinu. Osijek ima ambiicije boriti se za naslov prvaka, kao sto su imali zadnje dvije godine. Koliko uspjesno, to je druga prica.
    Lokomotiva nema ambiciju boriti se za naslov i nema ni priliku da se izbori za Europu.

    Osijeku treba kvalitetan golman da pokua izboriti svoje ciljeve. Ako nece potrošiti milione, to je njima vrh. Golman je najosjetljivija i najpodcjenjenija pozicija u ekipi. Ako na posudbu mozes dovesti top golmana, to je odlican posao.

    Cavlina ce se bolje razviti u Osijeku nego u Lokomotivi. Pogotovo ako Boto odradi dobar posao i poslozi momcad sa dobrim trenerom.

    Nama ne treba Cavlina uz dobrog Nevistica, jedan od njih bi bespotrebno propao. Kupnja Cavline i posudba je genijalna stvar.

    Jos jednom, bolje Osijek nego Lokomotiva, Bravo, Zrinjski ili Dubrava.
  • GOAT
    124
    Iako je Matković za sada "nedostižan" uvijek postoji opcija da dečko poželi tu stepenicu više. Na njemu je hoće li forsirati da ode u Dinamo po povoljnijoj cijeni i hoće li kucati na vrata reprezentacije (naravno sa dobrim predstavama) ili ce pratiti sudbinu Belje, Frigana itd. i postati zaboravljena priča.

    Naravno pita se i Osijek ali ne vidim razloga da ga ne puštaju iz nekog svog hira. Naravno možda dečku Dinamo nije ni u planu, ali volio bi ga gledati u našem dresu po pristojnoj cijeni.
  • Brusa
    973
    ne pita se tog dečka ništa
  • GOAT
    124
    Imamo jako dobar primjer malo južnije kako dobar PR može zaluditi ljude i natjerati ih da vide ono čega nema. Mislim da kad bi forsirao transfer i pokazao da razmišlja svojom glavom uz pomoć istog PR-a, da bi lopta bila u njegovim nogama.

    No opet previše sam optimističan
  • Orc123
    5.9k
    Mislim da bi vise koristi imali od Miereza trenutno....to je mrcina u napadu. Tu bi trebalo neke kombinacije iskemijati. Matkovic je dobar ali nerealan. To da su oni odbili 7mil eura je u rangu toga da smo mi vec odbili 35mil eura za Baturinu ....dajte najte.....
  • Brusa
    973
    Ne bi dao Kuleta za Matkovića i Miereza u paketu.
    Pa vi recite da sam lud :joke:
  • Sajla
    4.1k
    Iako je Matković za sada "nedostižan" uvijek postoji opcija da dečko poželi tu stepenicu više. Na njemu je hoće li forsirati da ode u Dinamo po povoljnijoj cijeniGOAT

    Anton Matković je 18-godišnjak iz Slavonskog Broda, navijač Hajduka koji trenutno igra nogomet u NK Osijek. Neće forsirati transfer u Dinamo, sigurno.
  • dinamovac2712
    1
    Gauthier Hein(11g 10a, cca 35 takmi) je zanimljiv igrac iz 2. francuske lige. Igra u Aurexu (ak se tak pise), pogledo neke highlightse, i ako je lik takav kakav je na tim snimakama bio bi top pojacanje na desnom krilu. Ima dribling, pas, zna centrirat i fin šut. Jos k tome ima 27 godina i mozda on vec lagano trazi put van Francuske i ima neke ambicije u igranju europskih natjecanja. Po TM je 2.5 milja,sad jel bi to mogli pirustit ne znam, al ga Aurex nebi sigurno pustio za tolko.
  • GOAT
    124
    Mierez nam je "win now" opcija i znamo što od njega dobijamo. Matković može biti odlican ali i ne mora, vjerojatno bi bio klasican primjer reketiranja Dinama od strane HNL klubova.

    Maric je lijepo da smo takve igrače trebali puno ranije prepoznavati. No dobro, lijepo se nadati nekom transferu. Nisam znao za koga navija iskreno, ali imali smo i njihovih u svlačionici
  • Sajla
    4.1k
    Igra u Aurexu (ak se tak pise)dinamovac2712

    Auxerre. imao je Dinamo s njima posla više puta u povijesti, trebao bi naučiti njihovo ime ;)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions