• Paggini
    10.2k
    Aurexudinamovac2712

    Tomislave Iviću, jeste to vi?
  • dinamovac2712
    1
    Nije nije, reko mi je frend prije par dana za Zonu pa pogledo i vidim da se salju neki zanimljivi igraci, ne znam zakaj al mi ne pada napamet to ime od prije
  • dinamovac2712
    1
    Tamo igra onaj ljevi bek Gideon jel tak?
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    S obzirom da se Auxerre plasirao u prvu ligu tesko da ce pustiti jednog od boljih igraca, ali nikad se ne zna.
  • Dinaminjo
    602
    Ja bi Osijeku posudio Sutala
  • Orc123
    5.9k
    a nisu ni oni bas vesla sisali....
  • Hrc-Vg
    264
    Ja bi Pjacu gledao kao opciju umjesto Petka u napadu. Jak je ko bik, odlično se gradi, ima vic u igri i odličan udarac…Iako sam uvjeren da je Mierez najbolja opcija i da bi razvalio ligu s 25+ golova…Njih dvojica skupa u 3-5-2 bi svakom stvorili hrpu problema, čak i u Europi.
  • Jaro
    6k
    može u nepopularno, al Šutalo je za sve HNL klubove pojačanje odmah...
  • Dinaminjo
    602
    trebaju mu minute, a kod nas ih nece imat ako se na pripremama ne probudi kao novi (stari) Sutalo
  • Zagi
    5.8k
    Odmah ne ali nakon poduljih priprema biti će on pojačanje i za nas.
  • Jaro
    6k
    i ja mislim. Mi smo skloni krizati igrace nakon prve krize, ma sta krize - greske. Pa po mnogima covjek preokreta sezone - KTC se i danas sudi po jednom skrivljenom penalu protiv Shaktara, a zabiravkja se sve dobro ne samo u toj utakmici vec u nekoliko sezona gdje je bio glavni stup obrane koja je bila glavni temelj napokon docekanog euro iskoraka dinama...
  • Plavi herc
    5
    Bravo majstore, hein je strašan igrač, pratim ga već dosta dugo..čast kaneku i špikiću, ali on je za njih stroj....
  • Zagi
    5.8k
    A opet, imaš njega i Dinu. Oba nominalno jako dobri stoperi , a cijelu sezonu su na rehabilitacijama.
    To mora biti iritantno kada slažeš momčad za novu sezonu. Dino je gotov ali možemo li se u Boška pouzdati da izdrži ritam?
    Samo liječnička služba zna ...
  • Crni86
    1.4k
    Uz odstetu manju od milijun eura (ako je istina da se pjaca moze odrec 50% transfera) i neku razumnu placu (max 500k, cini mi se da je netko reko da tolko spikic ima) bi odmah potpisao Pjacu.

    Mene vise brine desno krilo gdje se nije iskristizirala neka kvaliteta za prvih 11. Tu ocekujem pojacanje izvana kao i na poziciji desnog stopera koji kvalitetom mora biti nas najbolji stoper. Uz ostanak Petka pa cak i uz odlazak Baturine mislim da imamo popunjen kadar. Zeko je najavio brojne sponzore u novoj sezoni, uz solidan rezultat u europi, provjetravanje kadra i prodaje nekih pojedinaca (sutalo,bulat, spikic itd) uvjeren sam kako bi mogli zatvoriti budget, a baturinu ostaviti onda barem do zime kao nekada Olma.
  • Plavi herc
    5
    iskreno, upitno je koliko Auxerre može napraviti u prvoj Francuskoj, da sam njihov igrač i da mi dođe ponuda iz Dinama ne bih sekunde razmišljao, bolje igrat Europu u dinamu nego biti u sredini francuske lige....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions