• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    TIŠINA
    Dragi Bruno, ko te jebe
  • gledatelj
    337
    Dal' vi shvaćate da su ga oni doveli u klub o zadržali do sad. Normalno da.je zahvalan i tim ljudima. Bio je gospodin i ostao i nadam se da će još dugo nositi nas dres.
  • San Lorenzo
    12.6k

    Mogao im se zahvaliti na nekom prikladnijem mjestu, on je baš odabrao prepun trg ljudi za svoj nekulturni i podcjenjivački monolog...'ja sam Bruno Petković ima da šutite i slušate'...stari moj, Dinamov navijač se nikad nije klanjao zlatnoj teladi, neće ni njemu, makar 20 trofeja donio.

    Ako ide, a očito mu se ide, nek ide što ranije, da se ne mrcvarimo do rujna.
  • Neron53
    358

    Dapace, "prosjecni" dinamov navijac se uvijek klanjao "zlatnoj teladi", isto tako mu je svejedno je da li je bagra na celu kluba dok god smo ispred hajduka.
    Prosjecni bbb je onaj koji se nece klanjati i drzati do nekih principa. Po takvim pitanjima ne moze se stavljati znak jednakosti izmedju "ultrasa" i prosjecnih navijaca.
  • San Lorenzo
    12.6k

    Proslave naslova pred 500 ljudi baš i ne idu u prilog tvojoj viziji prosječnog navijača Dinama, sama činjenica da je Petković zaradio ogroman backlash unatoč svemu govore da postoji nešto važnije od praznih rezultata i 'bivanja ispred hajduka'.
  • NKDZ86
    513
    To ti nije trebalo, čemu spominjanje prošlosti, čovjeka mumije udbasa i žene koja je krala tvoj klub, stvarno nepotrebno, reci to na konferenciji... Al dobio si svoje
  • striko
    1.3k
    Ovo da si izjavio nakon karijere u Nedjeljom u 2 bih razumjeo. Ovako si zabio autogol u 90+7....
  • BBBaranja
    2.1k
    Nikada nisam dao na njega,ni poslije slabijih nastupa i nonšalantnih pristupa ali ovo sinoć mu nije trebalo..
    Nek ima svoje mišljenje,ali nije bilo ni mjesto ni vrijeme za izreći ga..
  • Neron53
    358

    Pustimo proslavu i broj prisutnih na njoj.
    Ova sezona nije pravilo nego iznimka i brojka na stadionu i proslavi je rezultat puno vise cimbenika.
    Prosjecni bbb bi radije pratio posteni Dinamo u sredini lige a prosjecnom "dinamovcu" nebi smetao nikakav kriminal ako bi kriminalci doveli klub do kakvog europskog trofeja.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ova sezona nije pravilo nego iznimka i brojka na stadionu i proslavi je rezultat puno vise cimbenika.Neron53

    Koji su to čimbenici?
    Zadnje 3 sezone je stadion pun i proslava je bila pun stadion. Ove sezone najviše, al kužiš bit, nadam se.
  • Neron53
    358

    Da se ne lazemo, najveci cimbenik broja ljudi na stadionu je bila nikad neizvjesnija sezona i zaostatak za konkurentima tj inat koji se probudio kad smo svi mislili da cemo tesko do trofeja a oba konkurenta nas vec otpisali.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Da se ne lazemo, najveci cimbenik broja ljudi na stadionu je bila nikad neizvjesnija sezona i zaostatak za konkurentima tj inat koji se probudio kad smo svi mislili da cemo tesko do trofeja a oba konkurenta nas vec otpisali.Neron53

    Ma imaš ti pravo, to kaj se klub čisti i očistio se od kriminalaca nema puno veze. Recimo da je ostao Mumija siguran sam da bi bilo isto ovak kako je bilo jučer. 100 posto.....
  • Neron53
    358

    Da...ja sam i inace zagovornik mumije i ostale bagre....osobno nisam radi gamadi bio 9 jebenih godina na maksimiru. Drzim do nekih principa i 40-godisnje iskustvo na sjeveru mi , dopusti mi, govori kako "prosjecni" dinamovac dise.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Da...ja sam i inace zagovornik mumije i ostale bagre....Neron53

    Jer to sam rekao.

    Not.
  • Neron53
    358

    Upravo to si meni inputirao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.