• scooniepenn
    2.1k

    Sve Dinamovka lijepo objasnila. Kao otac sigurno svoje dijete ne bih nikada ostavio, a bome niti da sam
    razveden ne bih dopustio bivsoj zeni da mi djecu odvede na drugi kraj Europe ili svijeta.
  • BBBaranja
    2.1k
    Najbolji igrač lige po izboru igrača i trenera,virtuoz Bruno Petković!
  • ibro1986
    73
    čop danas zabio tovarima u stilu petkovica
  • IstinaZaDinamo
    1.5k
    Pljuvacina po Petku u najavi...
  • M94
    604
    kako bi rekli u Kako je počeo rat na mom otoku: ''E ovo mu nije tribalo''
  • Nino Bule
    12k
    Bit ce sve uredu ne bojte ss
  • seljak86
    2.4k
    Ma iz poštovanja prema svemu kaj je napravio za Dinamo naravno da ga ne treba sad bičevati, ali ono... čemu to...
  • Endeavour
    496
    Petko kao i uvijek, gospodski, zahvalio bivšem predsjedniku. Kao što i priliči kapetanu. A uvrede prema Petku me uopće nisu iznenadile. Iako su nam puna usta "građanskog" i "demokracije".
  • Ludovic IX
    6k
    Ja ga očekujem najkasnije tjedan dana nakon finala eura na pripremama a to znači da je klauzula istekla a onda ipak dinamo dirigira i cijenu i dal će ga pustiti.
  • Kruno
    225
    Ma Petko je legenda. Sta god da napravi ja mu ne zamjeram
  • emilperska
    4.1k
    Petko je uvijek bio svoj i nikad nije PRovski muljao. Rekao je šta misli i što je po njemu ispravno.
    Zvižduci više govore o nama nego o njemu..
    Mislim iskreno da neće ostati, ali nevezano uz zvižduke jer njega boli kurac za to. On bi opet rekao isto..
  • Mr Anderson
    5.9k
    Gospodski od Brune, treba ostat velik u pobjedama.
  • don
    2.4k
    Doktore!

    #PetkoOstani
  • Nevo7
    636
    Petko legenda. U riječ je rekao ono kaj bi i ja rekao. Moramo biti gospoda. U pobjedi se ne uzvisi, u porazu ne ponizi.
    Ne smijemo se ponašati ponašati poput partizana koji su ušetali u Zagreb ili Plavi salon i izbrisali cijelu povijest. Kao da ono jučer nije postojalo. Ma kako god se ponašali prema nama, pruži ruku poraženom, ispoštuj ga, daj mu prilike da se pokaje, da se ispriča za sve kaj je učinio kontra kluba i navijača, na njihovu štetu.
    Ako je Vlatka žena koja živi Dinamo, koja je Dinamu dala mladost, a tako se predstavlja. Pruži joj priliku da kaže sve kaj je bilo i kako je bilo. Neka zamoli navijače i klub za oprost.
    Ako je tako vrsna ekonomistica koja živi za Dinamo, ja joj vrata kluba ne bi zatvorio. Ali samo ako joj savjest bude čista. Tko sam ja da joj sudim.
  • Mihaljević
    8.6k
    Petko i Kapetan su svoji i nisu mijenjali mišljenja koja su imali prije dolaska nove struje u klub.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.