• Gecs18
    3
    Bome nakon ove sramotne izjave na trgu, nadam se da je Petku danas bila zadnja utakmica u Dinamu. Ademiju također.
    Nema oprosta ni pomirbe s ljudima koji su Dinamo gazili zadnjih 20ak godina. Ako nista, zbog svih onih koji su se godinama borili da bismo imali ovo sto imamo danas.
  • Captain America
    15k
    Bome nakon ove sramotne izjave na trgu, nadam se da je Petku danas bila zadnja utakmica u Dinamu. Ademiju također.Gecs18

    Ovakvi su '45. ugasili Građanski.
  • Doktor Kunić
    2.8k
    Razumijem da su vama igračima možda pomogli ali nas navijače su gazili, stoga njih pozdravljati pred nama baš i nije bio top potez, to rješavajte s njima privatno.

    Dal ćemo te mrziti zbog ovoga? Nećemo! Ostani!
  • Nolifer
    7k
    Naprotiv, mišljenja sam da je baš pravi tajming izabrao, da se riješi tog tereta i riješio se. Sad samo može okrenut novu stranicu ili ostat ili otić, na njemu je. Ništa ne zamjeram, jer ipak je dao mnogo i napravio je mnogo za ovaj klub i ovaj sveti dres.

    #PetkoOstani...
  • Keyser Soze
    8.5k
    Hvala ti kaj umjesto sa smiješkom moram zaspat s gorčinom, egotriperu.

    #Petkoodlazi
  • dumitrumitu
    871
    Kako je upropastio proslavu. Nadam se da odlazi čim prije.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Hvala ti kaj umjesto sa smiješkom moram zaspat s gorčinom, egotriperu.Keyser Soze

    Ma dobro, izvizdao je Trg spomen njihovih imena i to je to, ne treba dramit. Ljudi na Trgu su uzivali i sumnjam da ce itko zaspat s gorcinom zbog njegovog govora.
  • Keyser Soze
    8.5k
    Ma ljudima vjerojatno ovo neće biti ni u primisli jer većinu zaboli za Barišića, Peras, Mamića ili Zajeca. Ja tu govorim iz svoje perspektive i duboko sam razočaran govorom kapetana koji je ovo morao pretvoriti u svoj privatni cirkus gdje će se sad pisati previše o tome umjesto da se piše o nevjerojatnoj fešti i ambijentu koju su stvorili ljudi koji su se protiv te uprave i borili.
  • Teofil Kateran
    984
    Ajde ljudi ne stvarajte iz ovoga ne znam ni ja šta… Ljudi su izviždali imena i to je to, čim je spomenuo Zajeca i kako idemo dalje s novom upravom se čulo drukčije već. Čovjek nije ništa loše mislio, pa nije plakao za njima nego se gospodski oprostio, isto kao što su danas njih dvoje bili pozvani u ložu gospodski. Jer Dinamo je gospodski klub. Ne treba čudit da se igrač zahvaljuje njima, prvi mrzim vlatku i mirka iz dna duše, al dajte kakve Petko veze ima s njima, ak ćemo tako gledat onda stvarno… Čovjek se gospodski oprostio od stare ere kluba, nije bio zgodan trenutak to je činjenica, ali ne treba pretjerivat, neki pretjeruju na jednu stranu, neki na drugu, a istina je negdje u sredini i ne treba ovome pored svih lijepih trenutaka danas davati nekakav značaj!
  • Orc123
    5.9k
    tocno to...nije izvizdan on vec ove dvije osobe....kasnije je bio pljesak....pridajemo prevec paznje doslovno glupostima. Petko Ih je znao imati, ovo je jedna od tih gluposti. S druge strane puno kvalitetnih stvari od njega tako da, ohladiti ce se i oni koji su mu jako zamjerili. I meni je totalno glupo zo kaj je napravio ali kaj cu sad se toga primiti ko pijan plota..
  • Majki2111
    2.8k
    Ma nije svoj privatni cirkus. Peuveličavaš. Ja sam upravo od igrača očekivao nekakavo obračanje. I ko će drugi nego Petko.Sviđa mi se da je to bio on. Razmišljamo isto. Vidi se da je inteligentan. Pametan je skroz dečko. Rekao je svoje. Slažem se da mu nije trebalo. Al i ne mijenja moje emocije prema njemu. I dalje se veselim golovima. I dalje ću se smijati na nepotrebne rolice.

    Od Rileta sam dobio ono da me pogodi u emociju.

    Od Bruna možemo puna naučiti. Dečko s mnogo talenta. Razina inteligencija mu je na zavidnom nivou u pozotivnom smislu. Na stranu kaj partija, pije ili konzumira bilo kaj i kada. Unatoč tome uz ovu razinu inteligencije i snalaženja i prilagođavanja novim situacijama koju je sam naveo kao vrlinu ne bojim se da će mu biti ikad loše u životu i trebamo cjenit da imamo takvo živo biće u našem klubu koje donosi direktnu profit svojim golovima i asistencijama.
  • seljak86
    2.4k
    Nećemo ga mrziti, al mu neću ni zaboraviti.
  • blubach
    17
    Znam da mi je ovo prvi upis i da nisam relevantan nimalo, ali...
    Hoćemo li onda zamjerati i zviždati Zajecu jer je obje te osobe pozvao u ložu i htio im uručiti medalje jer očito misli da su i oni zaslužni za ovaj naslov?

    Petko nije odabrao pravi trenutak za ovo, definitivno, taj dio mu malo zamjeram, ali nije rekao ništa strašno i neoprostivo. Nije ispao dvoličan i to respektiram i nadam se da ostaje u Dinamu i sljedeću sezonu.
  • Nino Bule
    12k
    Ma kakva forčina, trg je rekao svoje
  • Neron53
    358
    Smatram da mu nije trebalo to ali i da je to napravio upravo na neciju sugestiju, vjerojatno Vlatkinu ili nekoga tko je njoj blizak.
    Takve stvari se ne rade same od sebe.
    Isao je ispostovani one koji su mu omogucili raskosni zivot naustrb navijaca i tako pokazao do koga mu je vise stalo.
    Da se razumijemo, imao je muda izjaviti ono sto svi ostali igraci takodjer misle. Ali nije imao dovoljno muda ( i tu je pokazao da je obican kalkulant) u istu recenicu ubaciti jos dvije osobe prema kojima svi oni gaje jos pozitivnija misljenja i kojima su jos vise zahvalni .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.