• Neki tip
    19.6k
    Sreo sam ga jednom poslije HNL tekme u kojoj nije igrao, pod Zapadom. Zamolio ga za fotku njega i svog sina.. Bio je izuzetno drag, srdačan, strpljiv.. A mali je dobio fotku s velikim Dinamovim igračem i budućom svjetskom zvijezdom! :)

    Sav je treperio i ponavljao "Dani Olmo, pravi Dani Olmo.. tata, slikao sam se s Danijem Olmom.. Dani Olmo.." :grin:

    Hvala mu
  • Markelo
    2.5k
    Ajde napokon da se vise zgotovio taj transfer. Olmu sretno dalje, pametno gradi karijeru i mogao bi stvarno daleko dogurat.
  • FLYZG
    27
    "Tresla se brda,rodio se miš"...,realno za mene bijednih navodno 16 milja,s tkz.bonusima možda kao jednog divnog dana 35 milja i to možda,tko živ,tko mrtav...,ugl.sretno Daniju,ako ništa bar je dao zadnji atom za Dinamo,pošteno je do samoga kraja služio klubu koji je uložio u njega!
  • The Undertaker
    4.4k
    Samo ako Eduarda ne držimo strancem (iako je njegov put sličan Olmovom).
    Što se tiče transfera, mislm da je za Dinamo bolje da je na rate (ako su sigurne) iz tri razloga: manjeg poreza jer se očekuje veliki prihod od transfera, manje posredničke provizije (ako je dogovoren postotak) te mogućnosti da neka lova dođe kad neka druga uprava bude na dispoziciji.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    I dalje, nakon svega, ljudi zbrajaju milijune od transfera. Nema tu spasa.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Davorin Olivari style. :sweat:
  • Papastrumf
    10.4k

    Sumnjam da većini ovdje igra nekakvu ulogu je li otišao za 40 ili 16.
  • xavier
    11.4k
    I dalje, nakon svega, ljudi zbrajaju milijune od transfera. Nema tu spasa.Tradicija bunta

    Čak bih rekao da nije u tolikoj mjeri kao ranije. Prije su se slavili izlazni tranferi što je stvarno van pameti. To što je Mamić uspio uvjeriti dio navijača kako je "super" kad prodamo dobrog igrača, to je jedan od najvećih poraza koje je on ovom klubu nametnuo.
  • BlauDivision
    463
    Za mene osobno tužan dan ali je morao doći kad tada.Hvala mu za svu sreću i radost koju nam je darovao svojim maestralnim izvedbama.Izvrstan na terenu, izvrstan izvan njega.Gracias por todo. Siempre eres uno de nosotros.
  • The Undertaker
    4.4k
    Malo pretjerujete. Jasno da bi navijačima trebali biti bitniji rezultati i prikazana igra nego prihodi od transfera. Međutim, u realnom svijetu u kojem naš klub živi, a živi od transfera, prihodi kluba osiguravaju nekakvu dominaciju te su barem nekakav zalog da ćemo u budućnosti gledati nekog drugog Olma ili Petkovića u plavom dresu. Mislim, kad već odlazi, onda bolje da odlazi za pristojan novac. Što će Dinamo napraviti sa tim novcem je već druga stvar.
  • Infinity
    15.4k
    Tuzno, al s obzirom da se moralo dogoditi volio bih da se dogodilo jos prije 20 dana, da nas ne razvlace novinari toliko.

    Ja sam ljetos bio najveci optimist, svi su ga jos u trecem mjestu prodali, al vjerovao sam da ce ostati, mada je nekima taj moj optimizam bio smijesan. Ovu zimu kad je sam rekao da zeli dalje bilo je jasno da je kraj i da nam slijedi mucni proces prodaje. Zao mi je sto odlazi, ali mi je ujedno drago da vise je moramo citati sapunice oko toga.
  • Cosey
    467
    Zao mi je sto odlazi, ali mi je ujedno drago da vise je moramo citati sapunice oko toga.Infinity

    Točno to.
  • deda
    29.2k
    Ma brdo transfera budu sapunice, nemojte se živcirati.
  • Ludovic IX
    6k
    Jedini razlog za Dinamovog navijača da broji milijune od transfera je taj što smo svi naivne sobarice i mislimo da će od tih para 30% otići na neko pojačanje..a 70% na novi stadion
  • deda
    29.2k
    Nitko od navijača ne broji milijune, siguran sam 100%. Ali činjenica je da cijeli svijet govori o vrijednostima igrača tj. njihovim cijenama. U krajnjoj liniji lijepo je reći da tvoj klub može prodati igrača za 20 milijuna, dok drugi ne mogu za 10. Znači da se nešto radi, stvara u tom klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions