• Mali Zeus
    10.5k
    Tim gore!
    Općenito ta sportska redakcija, uz časne iznimke, je katastrofa, žutilo, niđe veze sa sportom.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Meni se ne sviđa što nije dovedeno desno krilo nijedno niti se uopće spominje, a to je po meni jedina bolna točka ekipe za koju nemamo ni unutarnje rezerve.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Kadzior je libling od Bjelice a Izet ide kao na motoru :nerd:
  • Nino Bule
    12k
    Bilo bi odlicno da odma uzmemo desno krilo i zadnjeg veznog da se uigraju do sljedece sezone ali pretpostavljam da je malo kompliciranije naci dobro rjesenje sad u zimskom prijelaznom roku
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ma zadnji vezni po meni ni ne treba ako se ne proda nitko jer sad nadolaze Gjira i Franjić. Pogotovo Gjira mi se čini da se dosta podigo, ali krilo definitivno nam treba.
  • Kwedi
    3.8k
    Općenito ta sportska redakcija, uz časne iznimke, je katastrofa, žutilo, niđe veze sa sportom.Mali Zeus

    ne vidim u čemu se bitno drugačije razlikuje od drugih medija. čak štoviše, iz te redakcije idu (nekad) komentari i kritike protiv režima.

    to što netko ne podnosi organski index jer mu političko-ideološki ne odgovara - drugi par opanaka.

    već je prožvakana ta tema.
  • Mali Zeus
    10.5k
    to nema veze s ideologijom i da li se s njima slažem ili ne. I ok, idu i kritike protiv režima ali što se tiče samog sporta sve je to jako tanko, da se blago izrazim. I da, ne razlikuju se puno od ostalih.
    Isprike ako sam načeo već prežvakanu temu, nisam znao da se ne smije o tome. :wink:
  • deda
    29.4k
    Smije se o svemu naravno, osim ako moderatura ne dozvoli. :lol:
  • Infinity
    15.4k
    Danas jos jedan klasicni novinarski kiks. Pisu kako je Hajduk posudio Bradarica pa onda prosljedjivanjem istog dalje i Celtu zaradio milijun eura. U daljnjem tekstu se navodi kako je taj milijun zbroj neke dogovorene cifre i pazite ovo sad - ustedjenje cifre za njegovu placu :rofl: Olmo ima 250.000 godisnje, to znaci da kad nam netko ponudi 20m mi zaradjujemo 20.375.000 eura :rofl:
  • Kwedi
    3.8k
    Pa to su za Soudanija pričali. Četnik Olivari je rekao kako je Dinamo zaradio 6 milijuna eura - 3 od transfera i 3 za svaku godinu ugovora koji mu je trajao
  • Crusades1986
    10.2k
    Bruno Petkovic navodno u Bayern München :chin:
  • Infinity
    15.4k
    Pa to su za Soudanija pričali. Četnik Olivari je rekao kako je Dinamo zaradio 6 milijuna eura - 3 od transfera i 3 za svaku godinu ugovora koji mu je trajaoKwedi

    :rofl: :rofl: :rofl:

    Nisam tad to vidio, al ne iznenadjuje me ni 1%. Svaki put kad pomislis da su dosegli vrhunac oni izbace nesto jos jace, al imaju takvu reputaciju da te i taj novi doseg ne iznenadjuje.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    šta ce on tamo? Njemu Roby Lewa može samo držat peskir i dodavat vodu :joke:
  • SAS1987
    14k
    Bruno Petkovic navodno u Bayern München :chin:Crusades1986

    Svi osim Olma moraju ostati. Imaju ugovore, nitko se ne buni da zeli otici a i financijska slika kluba je vrlo dobra, tako da nema potrebe po prodaji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions