• Mali Zeus
    13.2k
    Ovi iz SN mogu konačno odahnuti.

    Al ne, treba prodati još 4, 5 igrača.
  • Eduardo
    20.3k
    Još nije potpisao. Možda ga ukrade netko drugi, i ludje stvari su se dogadjale.
  • deda
    32.7k
    Gepek uvijek može raditi, a i avion može sletjeti u Munchenu ili Dortmundu. Ipak, mislim da je to gotova stvar.
  • MM17
    243
    Hvala Dani na svemu!
  • Kwedi
    3.8k
    usudio bih se reći možda najdominantniji igrač zadnjih trideset godina u dresu dinama
  • xavier
    12.1k
    usudio bih se reći možda najdominantniji igrač zadnjih trideset godina u dresu dinamaKwedi

    I ja bih se složio. Sad će neki spomenuti Modrića, ali ponavljam da Luka meni osobno nije bio niti blizu tako dominantan u Dinamu. Prije onda Eduardo.
  • Papastrumf
    12.4k
    Neka mu je sa srećom. Odličan igrač, odličnih manira.
  • The Undertaker
    5.4k
    Što mislite pod najdominantniji? Ako govorimo o HNL-u, po meni je najdominantniji igrač (u odnosu na ostale igrače) u svoje vrijeme bio Soudani (i u klubu i u ligi).
  • Mali Zeus
    13.2k
    Modrić je bio dobar, ali je tek kasnije baš procvjetao, rekao bih. Dani je baš kako kažeš bio dominantan i uvjerljiv.
    Hvala Dani na svemu i neka ti je sa srećom!
    Nadam se da će se izboriti za mjesto na Euru, to bi bilo zakon.
  • Dudu
    2.6k
    Sretno Dani, ocekujem sad od Lovre da pokaze je li pravi igrac ili nije :D
  • Kwedi
    3.8k
    Što mislite pod najdominantniji? Ako govorimo o HNL-u, po meni je najdominantniji igrač (u odnosu na ostale igrače) u svoje vrijeme bio Soudani (i u klubu i u ligi).The Undertaker

    HNL + Europa.

    Soudani definitivno uz Olma najveći stranac u povijesti kluba, al nekako u europskim utakmicama mislim da nije imao takav efekt na ekipu kao Dani
  • Papastrumf
    12.4k
    Složio bih se Patriceom, Soudani je možda bio dominantniji u HNL-u, ali Olmo je dao veći doprinos u Europi, rekao bih i puno veći.
  • Neki tip
    21.3k
    Piše se da je riječ o 18 mil. fiksno, milijun za svakih 15 nastupa, 2 milijuna za svaki ulazak u LP i 10% od idućeg transfera.

    Svatko će tu imati svoje mišljenje i uvijek će biti premalo, ali recimo da je ipak realno da će to dosegnuti 30-35 milijuna.

    30-45 nastupa (konzervativno) - 2, 3 milijuna
    2 ulaska u LP (realno) - 4 milijuna
    40-50 milijuna eura sljedeca prodaja (konzervativna procjena) - 4, 5 milijuna

    Ukupno 30ak milijuna eura, ali uz pristojne sanse i za vecu zaradu. Naravno, postoji mogucnost i da se nista od toga ne ostvari.

    Međutim, čak i ako se sve ostvari, nije isto kad novac dobiješ odmah i na rate.

    Možda i najbolji posao ovdje napravio je Leipzig.
    Potom Olmo, a vjerojatno i menadžeri, a tek na kraju Dinamo.

    Sretno mu u svakom slučaju!
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sretno Dani.
    Bio si skroman dečko, profesionalac od glave do pete i kao takav zaslužuješ maksimalni respekt i moju osobnu a vjerujem i zahvalnost cijele Dinamove obitelji.
  • nkdz
    885
    Dobar decko i još bolji igrac, cast mi je sto sam ga mogao gledati na maksimiru!
    Zelim mu svu srecu i da ostvari svoj maksimalni potencijal
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions