• deda
    29.4k
    Dragi moj SAS i ja bi to volio vjerovati, ali ne zabiravimo tko još uvijek vuče konce. Da se moram kladiti, stavio bih novce da odlaze Olmo i Oršić. Drugi ostaju
  • The Undertaker
    4.4k
    Ja isto mislim da će, uključeno i ljetni prelazni rok, otići i Olmo i Oršić i Petković i Livaković (od ovih standardnih). Dosegli su max. cijenu i trgovački mentalitet uprave (a dijelom i samih igrača, zastupnika a i nekih navijača) to ne može ignorirati. Samo da Bjelica ostane ako mu se da opet graditi novu ekipu za EL/LP.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ja se nadam da će Livaković, Theo, Ademi, Moro i Orša ostati kao okosnica ekipe.
    Za Olma je jasno da ide a mislim da će i Gojak te Petković otići. To bi meni bilo ok.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ja se ne bi složio da bi odlazak Petkovića bio ok, lik je po meni razlog zašto naša krila i ofenzivni vezni igraju dobro
  • marcio amoroso
    33.8k

    Petković je dobar napadač i naravno da bi ga i ja volio zadržati ali moramo biti svjesni da nažalost ne možemo imati istu ekipu 3 godine.
  • xavier
    11.4k


    Pa nije Marcio napisao da želi da Petković ode :smile:
  • deda
    29.4k
    Breaking

    Olmo navodno napustio hotel u Rovinju i otputovao za Zagreb jutros u 7.00 h
  • Infinity
    15.4k
    Aj sto ne mozemo imati istu ekipu tri godine, al to cak nije ni 'zdravo'. Dolazi do zasicenja i rezultat ce izostati. Uvijek kostur treba zadrzati, al mora se prodavati i mora se kupovati. Zar mislite da bi Olmo bio na istoj razini naredne tri sezone ako sad vec zeli otici? Mozda bi bio na razini jos sezonu i vec bi krenulo setanje po terenu. Isto je i s ostalim igracima. Uvijek je tu neki izuzetak poput Ademija koji ce kod nas ostati valjda vjecno, ali bi i to bilo upitno da nije bilo one suspenzije u kojoj je Dinamo stao iza njega pa sad ovaj dobro dobrim vraca. I taj Ademi jako brzo nece biti igrac za Dinamo, jer je nacet ozljedama, al to nije ni bitno u svoj toj prici.

    Meni Orsic djeluje kao covjek koji bi se htio duze zadrzati u Dinamu. S druge strane mi Petkovic djeluje kao netko tko ce tu ostati jos maksimalno narednu sezonu. Moro ce otici, mada ne vidim da mu se trenutno zuri. Svi ce oni otici. Za 2-3 sezone tu cemo imat samo ove klince koji tek nadolaze uz mozda 1-2 izuzetka tipa Ademi i Orsic.

    Neki losiji rezultat otjerat ce iz kluba veci broj igraca. Isto tako ce dostizanje vrhunca otjerati veci broj igraca. Mi da smo usli u cetvrtfinale LP ja se kladim da bi otisla minimalno tri bitna igraca na ljeto, a zajedno s njima i Bjelica. Zasto? Zato sto znaju da su dosegli vrhunac i da vise od ovoga ne mogu dati. Otislo bi njih i 5-6 ako ih uprava pusti, al tri minimalno.

    Poslije Benfice se cekala ta LP, svi su bili nabrijani. Sad se u LP ispustila sansa i vjerujem kako mnogi misle da se dogodine moze vise, ali da nisu ni blizi nabrijani kao nakon ispadanja od Benfice. Neki su vec jednim dijelom zasiceni, a ako se ekipa je raspe u toku ove godine onda ce se rasuti iduce ljeto. Daj Boze da grijesim.
  • Papastrumf
    10.6k

    Jes, Leipzig.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ma jasno je meni da ne želi, samo kažem da bio on od svih igrača najviše falio jer ne vjerujem da možemo kupiti ni slično dobrog napadača, a Kulenović još nije spreman za igru na toj razini
  • Kwedi
    3.8k
    samo nek ne zaborave u ugovor uglaviti prijateljsku u maksimiru! taman nakon prijateljskih sa cityem i tottenhamom :cool:
  • Crusades1986
    10.2k
    Jako dobar klub i liga u koji odlazi, mislim da ce mu dosta odgovarat za daljni razvitak. Dobar trener, kvalitetna liga, mislim da je i rekao da bi mu Bundesliga bila najbolji odabir. Nadam se da ce izborit mjesto u reprezentaciji za EP. Hvala mu na svemu i sretno dalje :clap:
  • xavier
    11.4k
    samo nek ne zaborave u ugovor uglaviti prijateljsku u maksimiru! taman nakon prijateljskih sa cityem i tottenhamom :cool:Kwedi

    Ako svi klubovi koji su nam dužni prijateljsku utakmicu odluče odigrati istu, ne možemo to sve odraditi idućih 5 godina :rofl:
  • Infinity
    15.4k
    Ne zaboravite Lyon. I oni nam duguju.
  • Jaro
    6k
    Inter dvije - za Šimića i Kovačića :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions