• mlinchica
    1.2k
    Danas dizanje trofeja na Maksu uz Rim tim dagi dim dim dim dim :cheer:
  • LM1995
    1.7k
    uz Rim tim dagi dim dim dim dim :cheer:mlinchica

    Taman posla :grimace:
  • Juznjak
    3.1k

    Nećemo pretjerivat s tim.
  • mlinchica
    1.2k
    pa zato i kažem… iskače di god se okereneš
  • db-izbjeglica
    13.2k
    inače, danas uz doručak radi TV i nekakav peško priča o eurospngu.
    uglavnom, organizacija eurosonga košta minimalno 25 000 000 eura!

    ukoliko se dogodi, potrošit će se bez problema i neka će, nitko neće biti gadan zbog toga,

    međutim, kako nikad nema love za stadione? :lol:
    zašto je to toliko problematično? pokušavam dokučiti razlog.
    pošto sam u tom poslu, gledam kako se lova rasipa na apsolutno glupe i nepotrebne projekte.

    što je to toliko ukleto u odnosu stadioni i hrvati?
  • jedan u nizu
    6.5k
    Ima nesto i u promidzbi.

    Ne pratim Eurosong i ne zanima me, u onom sam dijelu populacije koji misli da je to teski šund i laicki receno, dobijem proljev od toga. Zato se i ne obazirem na taj show godinama.

    Ove godine to ne mogu izbjeci zbog lazanje, ali me jednostavno ne zanima.

    Ali govoriti kako je to skupo i kako nama ne treba organizacija toga je po meni bezveze.
    Nemojte zaboraviti na desetke i desetke tisuca ljudi koji ce doci u Zagreb. Ostvarit ce se deseci, ako ne i stotine tisuca nocenja. Ugostitelji ce trljati ruke, bit ce sigurno mjesta gdje ce pratiti na trgovima i slicno. Na svakom mjestu ce biti standovi, kucice, bogata ugostiteljska ponuda. Nesto ce se zaraditi i od ulaznica. Ljudi koji ce doci u Zagreb ce tu biti tjedan dana, jer ce doci i na polufinale i ostati do finala.
    Muzeji, kafici, restorani, sve ce biti nakrcano.
    A promidzba je neupitna. Deseci, stotine miliona ljudi to prate u tri dana. Samo razmislite koliko puta ste vidjeli/culi/procitali ime grada Malmo uadnjih tjedan dan i sve je jasno.

    Po meni, 25milja eura za tako nesto uopce nije puno, stovise, mislim da mozemo samo profitirati na tome.
  • DrawTube
    3.2k
    zato što se u hrvatskoj nogomet očito igra za skaute i menadžere a ne za publiku.

    Primjer je klub 2. lige koji želi ZATVORITI stadion jer mu se ne da organizirati tekma

    Također razlog zašto nema stadiona je zato što je kompletna infra u hrv loša. Izuzetak je onih 6 dvorana koje smo napravili za rukomet. Željeznica? Užas. Atletska igrališta? Jako malo. Bazeni? Jako malo. Ledene dvorane? Gotovo ništa. Skijališta? propala

    Normalno da će uz to patiti i stadioni s obzirom da u hrv ima valjda samo 7 klubova koji mogu u svakom trenutku privući 1000 ljudi na stadion
  • Droljo
    5.5k
    Za stadion treba pitati bandića i mamića zašto ne postoji! Točka, amen, enter! Banda lopovska
  • Dzoni
    160
    Ako smo vec orijentirani na turizam, organizacija Eurosonga u Hrvatskoj bi bila odlicna reklama i privukla bi iznimno velik broj turista koji ce nocit, trosit novce itd. U to sto promovira Eurosong i kakav je to show ne ulazim nit me pretjerano zanima, da nije nas izvodjac medju prvima, ne bi ni znao da se odrzava
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Ne pratim Eurosong i ne zanima me, u onom sam dijelu populacije koji misli da je to teski šund i laicki receno, dobijem proljev od toga. Zato se i ne obazirem na taj show godinama.

    Ove godine to ne mogu izbjeci zbog lazanje, ali me jednostavno ne zanima.

    Ali govoriti kako je to skupo i kako nama ne treba organizacija toga je po meni bezveze.
    Nemojte zaboraviti na desetke i desetke tisuca ljudi koji ce doci u Zagreb. Ostvarit ce se deseci, ako ne i stotine tisuca nocenja. Ugostitelji ce trljati ruke, bit ce sigurno mjesta gdje ce pratiti na trgovima i slicno. Na svakom mjestu ce biti standovi, kucice, bogata ugostiteljska ponuda. Nesto ce se zaraditi i od ulaznica. Ljudi koji ce doci u Zagreb ce tu biti tjedan dana, jer ce doci i na polufinale i ostati do finala.
    Muzeji, kafici, restorani, sve ce biti nakrcano.
    A promidzba je neupitna. Deseci, stotine miliona ljudi to prate u tri dana. Samo razmislite koliko puta ste vidjeli/culi/procitali ime grada Malmo uadnjih tjedan dan i sve je jasno.

    Po meni, 25milja eura za tako nesto uopce nije puno, stovise, mislim da mozemo samo profitirati na tome.
    jedan u nizu

    ja nisam rekao da to ne treba organizirati, ne zanima me, ne pratim, ne bi posjetio, kao i milijun drugih stvari, ta parada pederluka i sodomizma mi se gadi, al ono...ne mora sve biti po mom.

    stadion će također kroz desetke i desetke godina generirati ogroman novac, ljudi zbog nogometa dolaze u zagreb, hrvatsku, organizacija nekog velikog natjecanja donosi lovu, organizacija finala europskog klupskog finala donosi lovu, ljudi koji turistički dođu u grad plaćaju obilaske stadiona.

    dakle, što konkretno je toliko ukleto u odnosu hrvati-stadioni, da mi u cijeloj državi nemamo normalan, moderan stadion većeg kapaciteta?

    a nismo sirotinja, ni blizu...
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Također razlog zašto nema stadiona je zato što je kompletna infra u hrv loša. Izuzetak je onih 6 dvorana koje smo napravili za rukomet. Željeznica? Užas. Atletska igrališta? Jako malo. Bazeni? Jako malo. Ledene dvorane? Gotovo ništa. Skijališta? propalaDrawTube

    infrastruktura i održavanje iste je praktičk isvugdje problem.
    sjedinjene američke držve muku muče s tim, imaš hrpu problema,

    u željeznice se barem nešto ulaže, samo ja sam radio na nekoliko projekta sa HŽ-om

    u zagrebu imamo funkcionaln atletski stadion, nikakvo čudo, a posluži svrsi...i respektabilan miting.
    bazen imam u vlastiitom kvartu, a čak smo sposobni i organizirati velika natjecanja u vatrepolu.
    ledene dvorane, opet imamo pokoju...zagrebačka ledena dvorana je oštećena potresom, al smo je imali , medveščak dok je egzistirao, nije se sramotio, zlatna pirueta se održavala.

    skijalište, imali smo donedavno svjetski skijaški kup u zagrebu, opet imamo NEŠTO.
    budimo realni, nemamo ni neke planine za respektabilna skijališta.

    veći nogometni stadion, u uvjerljivo najpopularnijem sportu, koji je ekstremno uspješan i praktički svjetko čudo - 0 BODOVA, namamo ništa, u čitavoj državi.
  • Jaro
    5.9k
    vrtici, skole :rofl:
  • Droljo
    5.5k
    Nemrem na tekmu zbog posla, ali, domaći bijeli pinot je hladan, 11 gemišt popijen a kotlovina se lagano krčka. Ekipa je dost nabrijana i varteks šalje lijepe signale iz Varaždina... Gorit će kutina večeras kad poslije tekme krenemo u grad!
    :brow:
  • Ludovic IX
    5.8k
    čuvajte mjesto u birtiji tam oko 11 kad se vratimo...
  • mlinchica
    1.2k
    Idemo po Rabuzina!! :hearts:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.