• Paggini
    7.4k
    Što je butrama Chanel/Givenchy vrećica, muškarcima je Dinamo vrećica
  • badjibadara
    1.7k
    Ulazim jučer u Humidor po neku cugu popodne, a prodavač mi kaže: "Pa šta je ovo? Ti si danas peti koji u ruci nosi vrećicu iz Dinamovog shopa. Svako malo vidim u zadnje vrijeme da netko nosi vrećicu dok prolazi pored trgovine. Stvarno su narasli u zadnje vrijeme "superhik

    Ima li to veze sa ovim?

    n7FFXs0.jpeg

    Zona ostvarila suradnju sa klubom?
  • Eduardo
    17.6k
    Zona ostvarila suradnju sa klubom?badjibadara

    Nije, ovo je čisto naš naćin kojim promoviramo kupnju Dinamovih artikala u shopovima kluba, a ne po razno raznim sumnjivim internet stranicama.
  • reziser
    6.4k
    Ne želim da se potisne ikad, dapače, da kad itko kaže MAMIĆ idućih 300 godina, da svi znaju što to prezime podrazumijeva.Paggini

    sorry, ali meni prezime Mamić asocira na odličnu pizzeriju u središću :up:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Šta su svi toliko nabrijani na taj eurosong?
    Koji je benefit toga, sve i da se pobjedi?

    Dovesti nakaradni distopijski cirkus u državu i glavni grad? Zaradit će se?

    Možemo zaraditi i ako organiziramo događaj u kojem će ekipa plaćati da slobodno i javno može vršiti defekaciju po trgu bana jelačića, u europi će se sigurno naći par tisuća debila koji su to spremni fino platiti, jel to poželjno?

    Draža mi je društvena higijena i dostojanstvo, stvarno ne vidim ništa privlačno u tome da nam grad na tjedan dana preuzmu nakaradni performeri sa svojim debilnim porukama i nastupima.

    Ako se kojim slučajem pobjedi, apeliram da to nose u neki drugi grad, apsolutno podržavam decentralizaciju. Split bi bio savršen, oni su željni svačije pažnje...
  • Zagi
    5.2k
    Čekaj, pobjednik te nakarade je automatski organizator iduće godine?
    Ne, hvala.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Čekaj, pobjednik te nakarade je automatski organizator iduće godine?
    Ne, hvala.
    Zagi

    Pa ono, tako funkcionira, barem koliko kužim.
    Da je to normalno natjecanje u pjevanju, sa nekakvim stilom, kvalitetnom glazbom i normalnim umjetnicima, svaka čast.

    Ovo je gore od dragane mirković....
  • Droljo
    5.1k
    Sad sam se sjetio naj bolje tovarske fore ikad! :lol:
    ..boris pandža u džep mandža... :rofl:
  • Hnlovac
    257
    Neka ih u Zagreb dođe 9000 ako to znači da će Marko pobijediti Zidove i njihove botove, strasno kakav je židovski lobi to natjecanje

    Pa glavni sponzor "Morrocan oil" je židovska firma

    Hrvatska ponovo na predziđu Europe, u top 6 pjesama imate Marka, Ukrajinke s Marijom, Nizozemca koji je aseksualac, Irkinju s pentagramima i ruskinju koja nastupa za zidove i koju zidovi guraju

    Izbor je jasan
  • dumitrumitu
    614
    Gledam kako se ljudi uzbuđuju oko tog eurosonga i nije mi jasno. Onda sam skužio da je tako ekipi koju ne zanima nogomet kada ja pričam o dinamu.
  • NitkoBitan
    12.4k
    ako to znači da će Marko pobijediti Zidove i njihove botove, strasno kakav je židovski lobi to natjecanjeHnlovac

    Belgija objavi na televiziji neku napomenu oko krsenja ljudskih prava u Izraelu - Belgija ne prode u finale.

    Italija "sasvim slucajno" objavi svoje rezultate televotinga u kojem je Izrael izdominirao (iako je objavljivanje tih rezultata zabranjeno).

    Izrael od prosjecne pjesme sa sansom od 1-2% za pobjedu skoci na 20% sansi za pobjedu i trenutno je drugi favorit.

    I onda nek netko kaze da su Zidovi posteni ljudi koji ne igraju prljavo. Njihov premijer je poslao video podrske kandidatkinji Izraela... sve ce ucinit da pobjede i dovedu Eurosong u Izrael.
  • Jurki
    8.8k
    Spominje se nasa pobjeda na tom sranju..pa malo kad razmislim.. NE HVALA.
    Sljedecih godinu dana bi se samo pricalo o organizaciji toga govneta od natjecanja koje s glazbom nema nikakve veze.
    Apsolutno svaki problem u drzavi bi se pomel pod tepih jer moramo izgledati tip top za te europske jebivjetre.
    Hrpetina nasih domacih jebivjetara bi se htjela ugurati u organizaciju toga di budu po mogucnosti napunili dzepove.
    Spizdilo bi se hrpu eura na sranje koje traje par dana.
    A o tome da bi nam raznorazni likovi i likuse koji promoviraju sotonizam i ostale bolesnoce "razvijenog i naprednog svijeta" dosle prodavati pamet o tome kak smo nazadni..
  • Paggini
    7.4k


    merch-1.jpg

    :) :) :) :) :)
  • petkove škarice
    47
    @Noel @Nolifer https://ultrasfactory.com/
    ovo mi je odlicna stranica opcenito za pirotehniku, cijene su dosta manje nego kod nas i jos ludi poljaci obrade narudzbu kroz dan-dva i za 4 dana ti stigne
    A ako trebate nekog iz zg mogu privatno poslat broj
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.2k
    Danas igra Dinamo

    Dobro jutro svima osim pojedinim novinarima

    Novinari = crvi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.