• sanjinlego
    1.9k
    Sve je okej, okej je izgubiti pristojno ako već nemaš šansu. Ali doživjeti potop, prvo Sparta i sad Paok.

    Dovoljno je on imao kredita .. a ja zbog Sparte, Ballkanija, Lokomotive, Gorice, Viktorije Plzen, hajduka i svih ostalih koji su nam uzimali bodove navukao se na tablete. Ne jednu, nego dvije. :sweat:

    I tko žali mene, ili nekog od nas? Nitko. Otkaz, i idemo dalje, pripremit’ se za kraj sezone, pa šta bude.
  • ZGWest
    525
    Daj lakse malo.
    Postoji i Mourinho… koji komentar…

    Naravno da postoje, a za Vahu nemam sta objasnjavat zas ga dost ekipe zeli.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    U ovoj situaciji bio bih zadovoljan i sa Čačketom sutra kao novim trenerom.

    Bilo tko novi bit ce korak naprijed, a sa Čačićem će ova ekipa bar kuražu dobit,ova skupina igrača je prije svega izgubila gard i zato nijedno gostovanje ne možemo dobit osim Betisa kao izuzetak.
  • eol12
    330
    Upravo to sto netko kaže, makar rezultat izostane s novim trenerom, nema veze bar ćemo znati da se pokušalo nešto, ovako će prolaziti utakmice, a mi ćemo se pitati ej sto bi bilo da je dobio otkaz.
  • Crusades1986
    9.5k
    Bruno Labbadia, Lucien Favre, Giovanni van Bronckhorst, Claude Puel, Bernd Schuster, Vaha... ne znam, možda su van platnog razreda Dinama, možda nemaju motiv doći u Dinamo, netko je ovog Zorana Barišića spomenuo.
  • Noel
    4k
    Sigurdsson je u rukometnoj repki pokazatelj da se dobar top kvaliteta stranac može dovesti kad se to stvarno želi. Siguran sam da nova upravljačka garnitura u Dinamu će gledat i u tom smjeru.
  • Str1nger Bell
    677
    Jedina pozitivna stvar u sve ovome sto mislim da sigurno lošijeg trenera ne možemo dovest.

    Pristao na bilo kojeg tv analitičara da dode umjesto ove prevare. Scoria,Ivkovic,Toplak…moze i Valentina
  • Klenx
    4.1k
    Može i Boško Šutalo preuzeti palicu glavnog trenera. Bio bi bolji.
  • Jurki
    8.4k
    ValentinaStr1nger Bell

    Valentina Miletic :love:

    Imas praf.. nek dopeljaju koga god.. od ovog gore biti nemre.
    Groblje od nogometa.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    peticija za Valentinu, bila bi velika motivacija igracima :joke:
  • Filip 91
    500
    Kakve vi gluposti pišete, ovo nisu istine.
  • Ali
    1.9k
    Valentina na klupi ! Pa Iris bi trazila prekid utakmice, da u dva dana livojaje bude na terenu sa bivsom...
  • Facke
    2k

    Bruno Labbadia, Lucien Favre, Giovanni van Bronckhorst, Claude Puel, Bernd Schuster, Vaha.

    Bruno Labbadia:
    Kvaliteten trener. Jeden mi je od drazih posto dosta Bundeslige pratim. Al za Dinamo nije. On nije trener teri voli delati s mladi igraci. Sad da ti dam primjer kak on slaze ekipu. Nemu bi v ekipe igrali sami "veterani". Kulki god dober igrac naprimjer Baturina bil, Labbadia bi ga duge ostavil i drzal na klope. Jednostavne je takuv tip trenera. On je trener "radnik" i negve ekipe igranju "radnicki i borben" nogomet. Opekel se sad v Stuttgartu gde je zadnji put bil. Jednostavne nije mogel delati s tak mladu ekipu.

    Luvien Favre:
    Njeguv nogomet mi se opce ne svida. Nogomet za zaspati. Bil je jake dober u Gladbachu dok je dal jos male drugaciji nogomet igrati. Kakuv nogomet on sad "voli" je najbole videti po tomu kak je s Dortmundem isel igrati. Dosta povlecene, bez velikoga rizika, bez nekih ideja i slobode v igre.

    Giovanni van Bronckhorst:
    Bil je dost dober u Feyenoordu, dosta duge se drzal na klope skoro 200 tekmi. Odelal i dober posel s Rangersima. Zna voditi ekipu na europskim tekmama i na kraju zbog kiksa v lige dobil otkaz.

    Claude Puel:
    Jake kvaliteten covek. Sjajen trener. Pune pune iskustva.
    Vu francuske legenda.

    Bernd Schuster:
    On vise ne zeli biti trener.

    Vaha:
    Bil v kombinacija , odbil nas iz nekih privatnih razloga.
  • Ali
    1.9k
    Biscan je slobodan zar ne ?
    Vrati Igora, neceno osvojiti sli nebumo se ni srsmotili
  • Mali dioničar
    14k
    Ako se ne varam, Osijek ima bolji učinak protiv hajduka ove sezone nego mi. Pobjeda 2-0, poraz 1-0 i neriješena 1-1.jp23

    I Gorica, Istra i Rijeka imaju protiv Hajduka ove sezone bolji učinak nego Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.