• sport
    2.3k
    Dečki treba se smiriti i pojesti govno koje su nam servirali Barišić,Peras,Jakirović ovu sezonu svojom transfer politikom.Naravno da treba dati igračima najveću moguću podršku u borbi za naslov ali novi ljudi u klubu se moraju pripremati i za slijedeću bez obzira kako ova završila i riješiti sve goruće probleme do početka novih priprema.
  • dzis
    581
    Nista se nece promjeniti do kraja sezone
  • jp23
    2.2k
    Ako se ne varam, Osijek ima bolji učinak protiv hajduka ove sezone nego mi. Pobjeda 2-0, poraz 1-0 i neriješena 1-1.
  • E46
    160
    Ja tu ne racunam Hajduka uopce ali ti si njega uzeo za primjer, Rijeka ce vjerojatno dobit Hajduk kuci i jos igraju protiv nas na Rujevici i to ce bit dosta tesko dobit tamo, plus sto oni bas i ne gube ove male utakmice, zbog toga sam napisao da necemo bit 99% prvaci.
  • sanjinlego
    1.9k
    Mirne, i koliko toliko hladne glave.

    Velimir Zajec ima prvi i vrlo jasan zadatak - otkaz Sergeju Jakiroviću!

    Sve ostalo je prazna priča.
  • quizzy86
    41
    ovaj možda i dobije otkaz, ali ja ne vidim koga bi uprava smislila za novo rješenje.. mislim da će Bišćana vratit čisto zbog otpremnine
  • Patrik11
    120
    ne vidim problem u tome da dode neki rumunjko kao kod paoka
  • Kaktus Car
    341


    Nova sezona i kako se pripremati za nju jako ovisi o ulasku u novu, još unosniju Ligu prvaka. Zato se mora reagirati odmah kako bi se ostalo u utrci za naslov.
  • Crni86
    1.2k
    Vrijeme je za smjenu, ali samo ako ljudi u klubu imaju jasnu viziju koga postaviti za trenera. Mi u jednom trenu izgledamo kao Real, a vec 5 minuta poslije izgledamo kao neka družina sa školskog igrališta.
  • Orc123
    5.1k
    Ja bi razumio da se nama ovo desilo prvi puta, pa cak i onda je tesko opravdati poraz 5:1 ali ovo je deja vu od Sparte...pa ovaj talenat od trenera je gubio 70% velikih utakmica i napominjem sa alpari momcadima! Betis? Rusio je i Cacke Chelsea pa je pobrao opravdani otkaz nakon kaj je momcad totalno pala! Zar stvarno moramo popusiti i svaku sansu da osvojimo naslov da bi ovaj floskulaš postao bivši! Napominjem, mozemo izgubiti, ispasti, odigrati lose ali da nas ovako naguzi netko i to ne prvi put, e pa to nije razina mojeg Dinama!
    Kakve veze ima jel imaju nekoga ili nemaju? Imas utakmicu sa Rudesom kojeg moramo pobijedili bez ikoga u strucnom stozeru! Tjedan dana je dovoljno da se nađe kvalitetno rjesenje pogotovo jer Zajec i radio ko SD i ima poznanstva!
    Ovo je sad savrsena prilika da pred rep. Pauzu maknemo ovog floskulaša i dovedemo trenera!
  • bbb medimurje
    2.9k
    Jakir sigurno nebude dobil otkaz do reprezentativne pauze jer novi ljudi u klubu nisu stigli niti s nikim pricat a kamoli analizirati i suziti izbor za potencijalne kandidate
    Nakon reprezentativne pauze tj nakon bilo kakve pauze mi redovito igramo losije nego prije i mucimo se s bilo kime, a posto nakon pauze slijede tovari nama je vec sad sezone izgubljena
    Ove sezone nikoga na teskom gostovanju dobili (izuzev osijeka s 2 penala u nadoknadi) a redovito smo primali 2+ gola tako da pisi kuci propalo za ovu sezonu...
  • bbb medimurje
    2.9k
    Velimir Zajec ima prvi i vrlo jasan zadatak - otkaz Sergeju Jakirovićusanjinlego

    Cudno za jednog insajdera da nezna koje se ovlasti predsjedenika
  • Mazalo
    20
    https://youtu.be/oAgWzao0llc?si=qYhGOLzsEgsNr0IC neka proba Bonga dovesti kao u smogovcima, manje stete bi napravio od jakira...
  • Izet Hajrović
    900
    Uvjeren sam da jedino kiks protiv Rudeša znači Jakirov otkaz, a ako to kiksamo, onda je jasno da je sezona izgubljena bez obzira tko bio trener.
  • sport
    2.3k
    Najlakše je smijeniti trenera ali koga dovesti u zalasku sezone a ne pogriješiti jer garancija nema da dođe Guardiola.Koga kod dovedu moraju biti sigurni i dati novom treneru povjerenje bez obzira kako sezona završi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.